Reklama na e-Konkursy.info

SZUKAM....

picola

#6755457 Napisano: 31.12.2020 10:47:33
Czy ktoś wie do kiedy są ważne kody do Ceneo z loterii Knorra?
0 0

chochliczka

#6755709 Napisano: 01.01.2021 20:03:15
czy ktos wie czy te kody do decatlohu 20 pln mozna wykorzystac tez w sklepach w galeriach? Czy tylko  decathlonach molochach?
0 0

chochliczka

#6755713 Napisano: 01.01.2021 20:23:12
superloser napisał(a):

chochliczka napisał(a):

czy ktos wie czy te kody do decatlohu 20 pln mozna wykorzystac tez w sklepach w galeriach? Czy tylko  decathlonach molochach?

W stacjonarnych dzialaja spoko, nawet mozesz je laczyc

ok dziekuje, bo mam dostepne tylko galerie pod reka
0 0

anaesth

#6755716 Napisano: 01.01.2021 20:55:03
pikawka napisał(a):

nikos napisał(a):

pikawka napisał(a):

nikos napisał(a):

pikawka napisał(a):

Szukam wina bezalkoholowego. Czy ktoś z Was orientuje się czy w Biedronce, Lidlu lub Polo kupię jakieś bezalkoholowe ? Miałam Cin Cin i nie da się tego pić  emotka  

Ja kiedyś wygrałam zestaw win od bezalkoholowe. Normalnie tragedia. Spróbowałam, otrzepało mnie porządnie i po prostu wybrałam sok, nie dało się tego pić. 

Hahaha A wiesz kilka dni temu odkryłam tą stronę i chciałam właśnie z niej zamówić   emotka  Kurde ciekawe czy jest jakieś dobre bezalkoholowe.... tak bym sobie wypiła emotka

Ja z tej wygranej cieszyłam się jak mały piesek z pchełek. Tym bardziej, że lubię napić się lampkę dobrego wina od czasu do czasu. A wówczas dłuuuuugo nie piłam wina. I nawet to nie przekonało mnie emotka  Teraz po 4 latach mam gęsią skórkę na wspomnienie ich smaku.


Dobra, otworzę sobie piwo bezalkoholowe  emotka

Pikawko, czy mam sobie połączyć w całość to piwo bezalkoholowe i pytanie, które mi zadałaś w PW nie tak dawno? emotka
1 pikawka 0

pikawka

#6755719 Napisano: 01.01.2021 21:11:23
anaesth napisał(a):

pikawka napisał(a):

nikos napisał(a):

pikawka napisał(a):

nikos napisał(a):

pikawka napisał(a):

Szukam wina bezalkoholowego. Czy ktoś z Was orientuje się czy w Biedronce, Lidlu lub Polo kupię jakieś bezalkoholowe ? Miałam Cin Cin i nie da się tego pić  emotka  

Ja kiedyś wygrałam zestaw win od bezalkoholowe. Normalnie tragedia. Spróbowałam, otrzepało mnie porządnie i po prostu wybrałam sok, nie dało się tego pić. 

Hahaha A wiesz kilka dni temu odkryłam tą stronę i chciałam właśnie z niej zamówić   emotka  Kurde ciekawe czy jest jakieś dobre bezalkoholowe.... tak bym sobie wypiła emotka

Ja z tej wygranej cieszyłam się jak mały piesek z pchełek. Tym bardziej, że lubię napić się lampkę dobrego wina od czasu do czasu. A wówczas dłuuuuugo nie piłam wina. I nawet to nie przekonało mnie emotka  Teraz po 4 latach mam gęsią skórkę na wspomnienie ich smaku.


Dobra, otworzę sobie piwo bezalkoholowe  emotka

Pikawko, czy mam sobie połączyć w całość to piwo bezalkoholowe i pytanie, które mi zadałaś w PW nie tak dawno? emotka



Cicho emotka
1 anaesth 0

misiamarysia

#6755726 Napisano: 01.01.2021 22:41:03
pikawka napisał(a):

anaesth napisał(a):

pikawka napisał(a):

nikos napisał(a):

pikawka napisał(a):

nikos napisał(a):

pikawka napisał(a):

Szukam wina bezalkoholowego. Czy ktoś z Was orientuje się czy w Biedronce, Lidlu lub Polo kupię jakieś bezalkoholowe ? Miałam Cin Cin i nie da się tego pić  emotka  

Ja kiedyś wygrałam zestaw win od bezalkoholowe. Normalnie tragedia. Spróbowałam, otrzepało mnie porządnie i po prostu wybrałam sok, nie dało się tego pić. 

Hahaha A wiesz kilka dni temu odkryłam tą stronę i chciałam właśnie z niej zamówić   emotka  Kurde ciekawe czy jest jakieś dobre bezalkoholowe.... tak bym sobie wypiła emotka

Ja z tej wygranej cieszyłam się jak mały piesek z pchełek. Tym bardziej, że lubię napić się lampkę dobrego wina od czasu do czasu. A wówczas dłuuuuugo nie piłam wina. I nawet to nie przekonało mnie emotka  Teraz po 4 latach mam gęsią skórkę na wspomnienie ich smaku.


Dobra, otworzę sobie piwo bezalkoholowe  emotka

Pikawko, czy mam sobie połączyć w całość to piwo bezalkoholowe i pytanie, które mi zadałaś w PW nie tak dawno? emotka



Cicho  emotka

gratulacje (wyboru piwa bezalkoholowego emotka emotka emotka oczywiście)

kejm

#6755883 Napisano: 02.01.2021 22:47:49
Nie mogę znaleźć regulaminu na promocję ręczniki za zakup papieru Regina - czy można wysyłać kilka zgłoszeń na jedną osobę?
0 0

nasturcja19

#6755884 Napisano: 02.01.2021 23:09:59
misiamarysia napisał(a):

pikawka napisał(a):

anaesth napisał(a):

pikawka napisał(a):

nikos napisał(a):

pikawka napisał(a):

nikos napisał(a):

pikawka napisał(a):

Szukam wina bezalkoholowego. Czy ktoś z Was orientuje się czy w Biedronce, Lidlu lub Polo kupię jakieś bezalkoholowe ? Miałam Cin Cin i nie da się tego pić  emotka  

Ja kiedyś wygrałam zestaw win od bezalkoholowe. Normalnie tragedia. Spróbowałam, otrzepało mnie porządnie i po prostu wybrałam sok, nie dało się tego pić. 

Hahaha A wiesz kilka dni temu odkryłam tą stronę i chciałam właśnie z niej zamówić   emotka  Kurde ciekawe czy jest jakieś dobre bezalkoholowe.... tak bym sobie wypiła emotka

Ja z tej wygranej cieszyłam się jak mały piesek z pchełek. Tym bardziej, że lubię napić się lampkę dobrego wina od czasu do czasu. A wówczas dłuuuuugo nie piłam wina. I nawet to nie przekonało mnie emotka  Teraz po 4 latach mam gęsią skórkę na wspomnienie ich smaku.


Dobra, otworzę sobie piwo bezalkoholowe  emotka

Pikawko, czy mam sobie połączyć w całość to piwo bezalkoholowe i pytanie, które mi zadałaś w PW nie tak dawno? emotka



Cicho  emotka

gratulacje (wyboru piwa bezalkoholowego emotka emotka emotka oczywiście)

Za to w aldi są świetne wina musujące bezalkoholowe... W dodatku cena baardzo przystępna( ok. 8zł) I dużą zawartość soków owocowych ( ok. 25 procent) Niestety dostępne tylko na przełomie grudnia i stycznia
0 0

halliday

#6755896 Napisano: 03.01.2021 00:04:51
superloser napisał(a):

kejm napisał(a):

Nie mogę znaleźć regulaminu na promocję ręczniki za zakup papieru Regina - czy można wysyłać kilka zgłoszeń na jedną osobę?

Jednen zestaw na jedno konto

na adres chyba też tylko jeden zestaw?
0 0

anet

#6756020 Napisano: 03.01.2021 22:02:20
Czy ktoś pamięta do kiedy jest czas na odesłanie mailem ośw.laureata z konkursu Lubisie ? (ten z bonami Decathlon)
0 0

agniecha1985

#6756021 Napisano: 03.01.2021 22:07:24
anet napisał(a):

Czy ktoś pamięta do kiedy jest czas na odesłanie mailem ośw.laureata z konkursu Lubisie ? (ten z bonami Decathlon)

Prawo do odbioru nagrody nabędziesz po przesłaniu zwrotną wiadomością e-mail najpóźniej do dnia 8.01.2021 roku (liczy się data wpływu wiadomości do Organizatora) 
1 anet 0

misialala79

#6756191 Napisano: 04.01.2021 17:23:27
  • Dzień dobry emotka . Szukam KOREPETYTORA konkursowego. Potrzebuję kilku podpowiedzi. Jak czytałam wpisy z wygrane w 2020 roku, to mam takie oczy  emotka  emotka ... 

rena-cz

#6756194 Napisano: 04.01.2021 17:30:56
misialala79 napisał(a):

  • Dzień dobry  emotka . Szukam KOREPETYTORA konkursowego. Potrzebuję kilku podpowiedzi. Jak czytałam wpisy z wygrane w 2020 roku, to mam takie oczy  emotka   emotka ... 

Też chętnie bym skorzystała z takich korepetycji emotka
0 0

agakaz2

#6756202 Napisano: 04.01.2021 17:49:59
rena-cz napisał(a):

misialala79 napisał(a):

  • Dzień dobry  emotka . Szukam KOREPETYTORA konkursowego. Potrzebuję kilku podpowiedzi. Jak czytałam wpisy z wygrane w 2020 roku, to mam takie oczy  emotka   emotka ... 

Też chętnie bym skorzystała z takich korepetycji

emotka

misialala79

#6756204 Napisano: 04.01.2021 18:00:10
agakaz2 napisał(a):

rena-cz napisał(a):

misialala79 napisał(a):

  • Dzień dobry  emotka . Szukam KOREPETYTORA konkursowego. Potrzebuję kilku podpowiedzi. Jak czytałam wpisy z wygrane w 2020 roku, to mam takie oczy  emotka   emotka ... 

Też chętnie bym skorzystała z takich korepetycji

emotka

Ale to nie jest żart ,ja mówię poważnie emotka
0 0

tereniagno

#6756227 Napisano: 04.01.2021 19:40:50
Czy z loterii Schwarzkopf jest jakieś powiadomienie o wygranej, czy tylko żeby zeskanować paragon i wysłać maila do 1.02 na losowanie auta? Pokazało mi, że nr paragonu i dane jest już w ich bazie. Nic z tego nie rozumiem.emotka
0 0

notta

#6756233 Napisano: 04.01.2021 19:57:39
czy są jakieś problemy z dodawaniem do bazy konkursów? Blędna data mi wskakuje a mam 2021.. 
0 0

@gnieszk@

#6756239 Napisano: 04.01.2021 20:14:12
atanerka napisał(a):

Czy na allegro można jeszcze jako prywatna osoba wystawić aukcje na sprzedaz na głownym profilu Allegro, ponieważ automatycznie przenosi mnie na allegro lokalnie..


Na samym dole formularza lokalnego jest link " możesz też wystawić przez dotychczasowy formularz"
1 atanerka 0

tereniagno

#6756260 Napisano: 04.01.2021 22:48:55
superloser napisał(a):

tereniagno napisał(a):

Czy z loterii Schwarzkopf jest jakieś powiadomienie o wygranej, czy tylko żeby zeskanować paragon i wysłać maila do 1.02 na losowanie auta? Pokazało mi, że nr paragonu i dane jest już w ich bazie. Nic z tego nie rozumiem. emotka

Albedo robi beze dublowanych numerow paragonow emotka
Smolar odrzuca duble bez info

Dziękuję:) No właśnie nie dostałam żadnej zwrotki na wysłany sms emotka
0 0

prosiaczek

#6756263 Napisano: 04.01.2021 22:59:42
Ja wczoraj też nie dostałam ni słowa emotka  
0 0