Reklama na e-Konkursy.info

SZUKAM....

kumulacja

#6737097 Napisano: 17.10.2020 18:15:50
szejknaftowy napisał(a):

Kogoś kto ma/zna się na astmie,jakie leki pomagają,co zadziała na suchość i palenie w gardle???idzie zdechnąć przez te maseczki  emotka

W kwestii suchości: rozgryzam kapsułkę witaminy A+E przed snem.
I często piję rozgotowane siemię lniane. Ale wiem, że nie każdy przełknie ten kleik.
Jednak doskonale nawilża, zwalcza suchość, jednocześnie łagodząc żołądek emotka

ziolko

#6737117 Napisano: 17.10.2020 21:14:15
szejknaftowy napisał(a):

Kogoś kto ma/zna się na astmie,jakie leki pomagają,co zadziała na suchość i palenie w gardle???idzie zdechnąć przez te maseczki  emotka

na astmie się nie znam, ale na suchość w gardle od lat używam Fiordę. Są różne smaki, jak dla mnie najlepszy smak to porzeczkowy.
Są też różne spraye na suche gardło, najczęściej z oliwą. 

magdalena-chili

#6737118 Napisano: 17.10.2020 21:33:40
szejknaftowy napisał(a):

Kogoś kto ma/zna się na astmie,jakie leki pomagają,co zadziała na suchość i palenie w gardle???idzie zdechnąć przez te maseczki  emotka

ze swojej strony powiem, że deilkatna jest isla i chyba nie ma przeciwwskazań dla astmatyków,,, bo rozumiem, że to wysuszenie przez maseczki, a nie ból gardła? ja się notorycznie borykam z bólem, a nie wszystkie leki dozwolone. A nawadniasz się? (woda..., kawa się nie liczy emotka )  
1 brucee 0

KuntaKinte

#6737123 Napisano: 17.10.2020 21:53:56
magdalena-chili napisał(a):

szejknaftowy napisał(a):

Kogoś kto ma/zna się na astmie,jakie leki pomagają,co zadziała na suchość i palenie w gardle???idzie zdechnąć przez te maseczki  emotka

ze swojej strony powiem, że deilkatna jest isla i chyba nie ma przeciwwskazań dla astmatyków,,, bo rozumiem, że to wysuszenie przez maseczki, a nie ból gardła? ja się notorycznie borykam z bólem, a nie wszystkie leki dozwolone. A nawadniasz się? (woda..., kawa się nie liczy emotka )  

Isle mam i nawet tą ulepszoną ale drze mnie niesamowicie w przełyku i klatce,muszę wybrać się po receptę.Dzwonilam do przychodni kiedy pulmonolog przyjmuje,bo fatalnie się czuje, kaszle i mam duszności ale covida nie mam . Pielęgniarka mi na to,że mogę przyjść ale nie wpuszcza mnie jak będą u mnie objawy covida- czyli kaszel i duszności...no mnie to rozśmieszyło 
2 brucee, venix 0

iwona0103

#6737128 Napisano: 17.10.2020 22:00:10
Szukam porady: co robicie np. z nadprogramowymi balsamami do ciała? emotka  dzisiaj sprzątałam w kosmetykach i stwierdziłam, że mam zdecydowanie za dużo nieużywanych balsamów do ciała i odżywek do włosów (dla odżywek znalazłam już zastosowanie, można używać jako żel do golenia emotka )
0 0

magdalena-chili

#6737134 Napisano: 17.10.2020 22:17:49
szejknaftowy napisał(a):

magdalena-chili napisał(a):

szejknaftowy napisał(a):

Kogoś kto ma/zna się na astmie,jakie leki pomagają,co zadziała na suchość i palenie w gardle???idzie zdechnąć przez te maseczki  emotka

ze swojej strony powiem, że deilkatna jest isla i chyba nie ma przeciwwskazań dla astmatyków,,, bo rozumiem, że to wysuszenie przez maseczki, a nie ból gardła? ja się notorycznie borykam z bólem, a nie wszystkie leki dozwolone. A nawadniasz się? (woda..., kawa się nie liczy emotka )  

Isle mam i nawet tą ulepszoną ale drze mnie niesamowicie w przełyku i klatce,muszę wybrać się po receptę.Dzwonilam do przychodni kiedy pulmonolog przyjmuje,bo fatalnie się czuje, kaszle i mam duszności ale covida nie mam . Pielęgniarka mi na to,że mogę przyjść ale nie wpuszcza mnie jak będą u mnie objawy covida- czyli kaszel i duszności...no mnie to rozśmieszyło 

zapytaj na wizycie (ew.teleporadzie o ventolin), dobre na niespodziewane duszności, warto mieć w szafce, albo nawet w torebce
z tego co piszesz to nie wiem czy to z maseczki problem, czy bardziej coś astmatycznego, czy w zw.z jakąś infekcją (np.krtani?), ale ja doktorem nie jestem, to nie powiem na 100%.
Pamiętaj, żeby w tym niefajnym czasie pamiętać by brać sumiennie wszystkie przepisane leki na astmę, bo my jesteśmy na kiepskiej pozycji jakby się odpukać przyplątał covid (tfu)

venix

#6737166 Napisano: 18.10.2020 10:23:02
iwona0103 napisał(a):

Szukam porady: co robicie np. z nadprogramowymi balsamami do ciała?  emotka  dzisiaj sprzątałam w kosmetykach i stwierdziłam, że mam zdecydowanie za dużo nieużywanych balsamów do ciała i odżywek do włosów (dla odżywek znalazłam już zastosowanie, można używać jako żel do golenia emotka )

Ja mam problem z konkursowymi szamponami, bo nie wszystkie używam. Bliskim koleżankom daję  w prezencie (jak chcą oczywiście, nie jako prezent np. urodzinowy ) , a raz na jakiś czas biorę torbę do pracy w mówię: wszystko po 5 zł emotka  I wszyscy zadowoleni.

Kiciunia21

#6737175 Napisano: 18.10.2020 11:14:33
-Violka- napisał(a):

iwona0103 napisał(a):

Szukam porady: co robicie np. z nadprogramowymi balsamami do ciała?  emotka  dzisiaj sprzątałam w kosmetykach i stwierdziłam, że mam zdecydowanie za dużo nieużywanych balsamów do ciała i odżywek do włosów (dla odżywek znalazłam już zastosowanie, można używać jako żel do golenia emotka )

Ja mam problem z konkursowymi szamponami, bo nie wszystkie używam. Bliskim koleżankom daję  w prezencie (jak chcą oczywiście, nie jako prezent np. urodzinowy ) , a raz na jakiś czas biorę torbę do pracy w mówię: wszystko po 5 zł  emotka  I wszyscy zadowoleni.

Z torbą robiłam tak samo emotka  
1 iwona0103 0

chochliczka

#6737196 Napisano: 18.10.2020 13:06:12
bruce napisał(a):

szejknaftowy napisał(a):

Kogoś kto ma/zna się na astmie,jakie leki pomagają,co zadziała na suchość i palenie w gardle???idzie zdechnąć przez te maseczki  emotka

Gardvit jest dość dobry. Zdrówka życzę.  emotka

Mnie od tej maski strasznie sie wysuszył nos, zaczęły boleć zatoki. Wczoraj dostałam gorączki - już lekka panika była. A dzis zaczęło bolec ucho - raadość, że gorączka nie od korony, ale chyba od ucha.
1 brucee 0

termitek99

#6737205 Napisano: 18.10.2020 13:50:34
chochliczka napisał(a):

bruce napisał(a):

szejknaftowy napisał(a):

Kogoś kto ma/zna się na astmie,jakie leki pomagają,co zadziała na suchość i palenie w gardle???idzie zdechnąć przez te maseczki  emotka

Gardvit jest dość dobry. Zdrówka życzę.  emotka

Mnie od tej maski strasznie sie wysuszył nos, zaczęły boleć zatoki. Wczoraj dostałam gorączki - już lekka panika była. A dzis zaczęło bolec ucho - raadość, że gorączka nie od korony, ale chyba od ucha.

Ucho może być objawem. Wpisz w Google: koronawirus ucho
0 0

cherry_coke

#6737213 Napisano: 18.10.2020 14:36:54
Szukam kogoś kto ma zbędny kod rabatowy do Tchibo. Ostatnio niektórzy w newsletterze dostali. emotka
0 0

alan84

#6737224 Napisano: 18.10.2020 15:19:14
Kupię pilnie kod voucher do cinemacity.
0 0

sabinka71

#6737226 Napisano: 18.10.2020 15:30:35
Szukam kogoś z Pakości. Mam jedno pytanie.
0 0

ziolko

#6737232 Napisano: 18.10.2020 16:56:28
iwona0103 napisał(a):

Szukam porady: co robicie np. z nadprogramowymi balsamami do ciała?  emotka  dzisiaj sprzątałam w kosmetykach i stwierdziłam, że mam zdecydowanie za dużo nieużywanych balsamów do ciała i odżywek do włosów (dla odżywek znalazłam już zastosowanie, można używać jako żel do golenia emotka )

Zależy, jakie balsamy emotka  
Ja zużywam hurtowe ilości, bo mam suchą skórę emotka  i jeszcze z innych powodów.
Jakie masz? Może być pw
0 0

iwona0103

#6737252 Napisano: 18.10.2020 18:46:02
ziolko napisał(a):

iwona0103 napisał(a):

Szukam porady: co robicie np. z nadprogramowymi balsamami do ciała?  emotka  dzisiaj sprzątałam w kosmetykach i stwierdziłam, że mam zdecydowanie za dużo nieużywanych balsamów do ciała i odżywek do włosów (dla odżywek znalazłam już zastosowanie, można używać jako żel do golenia emotka )

Zależy, jakie balsamy emotka  
Ja zużywam hurtowe ilości, bo mam suchą skórę emotka  i jeszcze z innych powodów.
Jakie masz? Może być pw

Jutro dam znać emotka
0 0

stokrotka238

#6737271 Napisano: 18.10.2020 20:51:26
Pytanie do tych co wygrywają w konkursie Somersby, czy tam można wygrać prozą? I czy można wygrać wiecej niż 1 raz?
0 0

cinnamonelf

#6737284 Napisano: 18.10.2020 22:21:42
stokrotka238 napisał(a):

Pytanie do tych co wygrywają w konkursie Somersby, czy tam można wygrać prozą? I czy można wygrać wiecej niż 1 raz?

0 0

trampek,

#6737414 Napisano: 19.10.2020 13:48:34
Mam nadzieję że nikt mnie nie zablokuje. Jestem obca osoba dla tego dziecka ale jego historia mnie poruszyła. Brakuje tylko pół kg i nie będzie mozna podać terapię genowej. Kto może niech wpłaci nawet symboliczną złotówkę i udostępni dlaej. 
https://www.siepo...yXqt413-ZEePkO3qZ7tU
0 0

rare85

#6737432 Napisano: 19.10.2020 15:01:53
W jakich sklepach jest dobra dostępność produktów LA CHOCOLATIERE Delecty?
0 0