Reklama na e-Konkursy.info

Smolar

wuzetka92

#7203650 Napisano: dzisiaj o 20:00:09
Pisali o pracownikach, a nie lektorze, a to pewnie różnica 😉
0 0

masza

#7203665 Napisano: dzisiaj o 20:49:52
I mogliby pokazać gdzie jest dział z nagrodami niewydanymi, na które nie ma rezerwy  emotka

Jestemnowa

#7203672 Napisano: dzisiaj o 21:32:17
Mogli pokazać tych pracowników , którzy dzwonią informując o wygranych  emotka  coś w stylu " to Ci którzy przekazują Wam dobre wiadomości " . Chciałabym zobaczyć tego Pana , który do mnie dzwonił za każdym razem taki spokój w głosie i kultura wypowiedzi (nie to co krzykacze z kropki bordo )

netka2000

#7203674 Napisano: dzisiaj o 21:36:07
Jestemnowa napisał(a):

Mogli pokazać tych pracowników , którzy dzwonią informując o wygranych  emotka  coś w stylu " to Ci którzy przekazują Wam dobre wiadomości " . Chciałabym zobaczyć tego Pana , który do mnie dzwonił za każdym razem taki spokój w głosie i kultura wypowiedzi (nie to co krzykacze z kropki bordo )

Potwierdzam
1 masza 0

visserarthur

#7203678 Napisano: dzisiaj o 22:01:04
wuzetka92 napisał(a):

visserarthur napisał(a):

Jaki prawnik poszedłby na etat do Smolara… aż tak dużo zapewne nie płacą… no może student na aplikacji- zawsze wstępną analizę może przeprowadzić.

Nie wiem w sumie co ten film miał na celu, do kogo jest skierowany, do potencjalnych klientów pewnie, ale nie ogarniam zdziwienia, jeśli chodzi o prawników. Sądzicie, że agencje, które zatrudniają po kilkadziesiąt osób, nie mają prawników na stanie? 😀

Pewnie, że nie mają. Współpracują jedynie, jeśli jest taka potrzeba.
Ps: Czy w tym filmiku wystąpił ktoś z tych, którzy „losują na Youtube”…?
0 0

misiamarysia

#7203679 Napisano: dzisiaj o 22:08:52
Fajny film, podoba mi się emotka
0 0

rufus

#7203681 Napisano: dzisiaj o 22:14:42
Jestemnowa napisał(a):

Mogli pokazać tych pracowników , którzy dzwonią informując o wygranych  emotka  coś w stylu " to Ci którzy przekazują Wam dobre wiadomości " . Chciałabym zobaczyć tego Pana , który do mnie dzwonił za każdym razem taki spokój w głosie i kultura wypowiedzi (nie to co krzykacze z kropki bordo )

Jak z dobra glowna nagroda to moga sobie krzyczec, dla dobrej wygranej przetrawie ten mankament. emotka
0 0