Reklama na e-Konkursy.info

Smolar

visserarthur

#7201432 Napisano: dzisiaj o 13:30:34
notta napisał(a):

sania30 napisał(a):

notta napisał(a):

parad0x napisał(a):

kwiatuszek000 napisał(a):

Loteria Somat - czy w waszych biedronkach też są tylko kapsułki do zmywarki? Nic innego nie ma?

Są jeszcze takie produkty, ale musicie sprawdzić po kodzie kreskowym jak u was z dostępnością. 


dmógłbyś zrobić fotę kodów? Ja szukałam u siebie tego i nie ma na tych wyprzedażowych półkach, ale w tych mniejszych biedronkach może są gdzieś jeszcze.


Ja byłam w dwóch biedronkach i są tylko kapsułki

po kodzie można sprawdzić nawet 6 biedronek w jednym czasie z dostępnością towaru. U mnie niedostępne produkty są wszędzie. Więc zakładam, że wycofali na czas loterii..

Nic nie musieli wycofywać, bo te produkty nie są w stałej ofercie. Jak gdzieś zostały ze standu, to są jeszcze. Możliwe, że jak trwa loteria to nowe standy się jeszcze pojawią.
1 notta 0

nitka310

#7201435 Napisano: dzisiaj o 13:45:37
visserarthur napisał(a):

notta napisał(a):

sania30 napisał(a):

notta napisał(a):

parad0x napisał(a):

kwiatuszek000 napisał(a):

Loteria Somat - czy w waszych biedronkach też są tylko kapsułki do zmywarki? Nic innego nie ma?

Są jeszcze takie produkty, ale musicie sprawdzić po kodzie kreskowym jak u was z dostępnością. 


dmógłbyś zrobić fotę kodów? Ja szukałam u siebie tego i nie ma na tych wyprzedażowych półkach, ale w tych mniejszych biedronkach może są gdzieś jeszcze.


Ja byłam w dwóch biedronkach i są tylko kapsułki

po kodzie można sprawdzić nawet 6 biedronek w jednym czasie z dostępnością towaru. U mnie niedostępne produkty są wszędzie. Więc zakładam, że wycofali na czas loterii..

Nic nie musieli wycofywać, bo te produkty nie są w stałej ofercie. Jak gdzieś zostały ze standu, to są jeszcze. Możliwe, że jak trwa loteria to nowe standy się jeszcze pojawią.

W mojej biedrze są cały czas dostępne te tabletki w cenie 14,99.

visserarthur

#7201438 Napisano: dzisiaj o 13:52:25
No, nie wykupili, to są i zalegają.
0 0

aja

#7201444 Napisano: dzisiaj o 15:24:06
vixen napisał(a):

aja napisał(a):

deva napisał(a):

50 z Corony jeszcze nie zaczęli wysyłać?

Ja czekam też na kase.Leżak dostałam, drugi myślę, że niebawem przyślą.

Tam jest limit na gospodarstwo domowe. Można wygrać 1x leżak i 3x 50zł

Ooo, a mi się wydawało,  że ogólnie 3 razy można wygrać,  więc sprawdzę może tego 1 leżaka z ręcznikiem nie przyślą mi.Dzieki za info.
0 0