Reklama na e-Konkursy.info

Smolar

magie1982

#7193376 Napisano: dzisiaj o 11:26:43
A mi się podoba określenie "jakimś forum". No na pewno nie wiedzą o jakie forum chodzi xd

Hold-em

#7193378 Napisano: dzisiaj o 11:34:58
Luudzie, gdzie jakiś instynkt samozachowawczy, żeby takie rzeczy pisać do agencji emotka  Jaki autor miał w tym cel? Mam nadzieję, że się podpisał nazwiskiem i wysłał to z maila konkursowego emotka
1 kumulacja 0

radosna

#7193381 Napisano: dzisiaj o 11:53:27
U Smolara wygrywałam wiele razy. Oczywiście najwięcej w Złotych Latach Konkursowych, które już za nami. Teraz jest zdecydowanie mniej nagród, a liczba konkursowiczów (głodnych nagród) zwiększa się z każdym rokiem. Jestem pewna, że Smolar nie ma żadnej czarnej listy. Dobry tekst zawsze wygra. Oczywiście każdy z nas uważa, że jego tekst jest najpiękniejszy. Ale nagród jest obecnie mniej. W ostatnich latach wygrywam trochę rzadziej, ale zawsze dobrym, nietuzinkowym tekstem. Doświadczenie przychodzi z wiekiem. Nie piszę pod gust Smolara. Piszę to, co czuję i myślę. Najważniejsze jest to, co chcę przekazać w tekście konkursowym. Czasem są to teksty zabawne, czasem poważne i zmuszające do myślenia.
Mimo swojego długiego konkursowego doświadczenia, nigdy, przenigdy, nie odważyłabym się napisać do Smolara i poskarżyć emotka
Smolar doskonale zna nasze forum.
Życzę Wam wszystkim wielu nagród, nie tylko od Smolara.

moskala22

#7193382 Napisano: dzisiaj o 11:56:55
Hold-em napisał(a):

Luudzie, gdzie jakiś instynkt samozachowawczy, żeby takie rzeczy pisać do agencji emotka  Jaki autor miał w tym cel? Mam nadzieję, że się podpisał nazwiskiem i wysłał to z maila konkursowego emotka

Ja myślę że nasz konkursowicz właśnie strzelił sobie w kolano
1 kwadracik 0

osiek16

#7193409 Napisano: dzisiaj o 12:54:27
po co takie cos pisać do agencji? emotka

nie kumam emotka

lepiej zapytajcie kiedy beda weryfikacje z tigera, bo od miesiaca czekamy juz..
0 0

isiulka

#7193413 Napisano: dzisiaj o 13:04:22
moskala22 napisał(a):

Hold-em napisał(a):

Luudzie, gdzie jakiś instynkt samozachowawczy, żeby takie rzeczy pisać do agencji emotka  Jaki autor miał w tym cel? Mam nadzieję, że się podpisał nazwiskiem i wysłał to z maila konkursowego emotka

Ja myślę że nasz konkursowicz właśnie strzelił sobie w kolano

Czytam i nie wierzę emotka  podziwiam Smolara, że chce im się odpisywać na takie maile. Ciekawi mnie jak brzmiało pytanie… „na jakimś forum przeczytałem ze jest czarna lista, czy można kogoś do niej dopisać?” emotka
1 magie1982 0