Reklama na e-Konkursy.info

Smolar

iwona0103

#7157646 Napisano: 06.02.2024 18:01:23
nieprzytomna napisał(a):

Bestsellery empiku? Grał ktoś?

Podbijam. Ktoś dostał info lub przepuszcza w wynikach?
0 0

anialistopad

#7158131 Napisano: 08.02.2024 12:35:55
Zozole czeka ,ktoś jeszcze na weryfikację z rezerwy ? Ja mam ,że czeka na akceptację administratora
0 0

visserarthur

#7158136 Napisano: 08.02.2024 12:51:49
anialistopad napisał(a):

Zozole czeka ,ktoś jeszcze na weryfikację z rezerwy ? Ja mam ,że czeka na akceptację administratora

Tak zawsze o każdą nagrodę pytasz co kilka dni, a tutaj już po terminie wydania nagród i zamiast działać pytasz...? Już dawno trzeba było interweniować, teraz to nie wiem, czy czas nie minął...
0 0

anialistopad

#7158139 Napisano: 08.02.2024 13:10:08
visserarthur napisał(a):

anialistopad napisał(a):

Zozole czeka ,ktoś jeszcze na weryfikację z rezerwy ? Ja mam ,że czeka na akceptację administratora

Tak zawsze o każdą nagrodę pytasz co kilka dni, a tutaj już po terminie wydania nagród i zamiast działać pytasz...? Już dawno trzeba było interweniować, teraz to nie wiem, czy czas nie minął...

Bo wolę tu dopytać niż zawracać du.... organizatorom
0 0

visserarthur

#7158141 Napisano: 08.02.2024 13:13:07
Jeśli dobrze rozumuję, to smolarek w loterii Merci sobie poleciał. Loteria nastawiona na wydanie g*** nagród natychmiastowych, a niewydanie tych lepszych... Bramki mają start, ale i stop i niech bramka na tysiaka trwająca 4 minuty nie zostanie trafiona, to ląduje dopiero w puli kolejnej "tysiącowej" bramki, która niech trwa 3 minuty... Gdyby chcieli wydać nagrody, to bramki byłyby otwarte "cały" czas...

visserarthur

#7158142 Napisano: 08.02.2024 13:15:09
anialistopad napisał(a):

visserarthur napisał(a):

anialistopad napisał(a):

Zozole czeka ,ktoś jeszcze na weryfikację z rezerwy ? Ja mam ,że czeka na akceptację administratora

Tak zawsze o każdą nagrodę pytasz co kilka dni, a tutaj już po terminie wydania nagród i zamiast działać pytasz...? Już dawno trzeba było interweniować, teraz to nie wiem, czy czas nie minął...

Bo wolę tu dopytać niż zawracać du.... organizatorom

No jeśli pytałabyś organizatora przed ostatecznym terminem wydania nagród, to rzeczywiście by może olał temat, ale skoro jest już po terminie, a masz pewność, że spełniłaś warunki, to może i nadal próbowałby olać temat, ale na reklamację musi odpisać...
0 0

baxter

#7158186 Napisano: 08.02.2024 15:30:28
visserarthur napisał(a):

Jeśli dobrze rozumuję, to smolarek w loterii Merci sobie poleciał. Loteria nastawiona na wydanie g*** nagród natychmiastowych, a niewydanie tych lepszych... Bramki mają start, ale i stop i niech bramka na tysiaka trwająca 4 minuty nie zostanie trafiona, to ląduje dopiero w puli kolejnej "tysiącowej" bramki, która niech trwa 3 minuty... Gdyby chcieli wydać nagrody, to bramki byłyby otwarte "cały" czas...

A czy ktos wogle trafił tego tysiaka? Na forum chyba nikt sie nie chwalił?

martunik3

#7158192 Napisano: 08.02.2024 15:52:05
Mi udało się dziś  emotka

malmika

#7158193 Napisano: 08.02.2024 15:56:07
Czy z kawy Dallmayr w Biedronce przychodzi potwierdzenie na maila? Bo zawsze od Smolara miałam, a teraz nie mam, tylko komunikat na stronie o przyjęciu zgłoszenia emotka
0 0

Emememe

#7158195 Napisano: 08.02.2024 15:58:29
malmika napisał(a):

Czy z kawy Dallmayr w Biedronce przychodzi potwierdzenie na maila? Bo zawsze od Smolara miałam, a teraz nie mam, tylko komunikat na stronie o przyjęciu zgłoszenia emotka

Przychodzi emotka  Sprawdz spam, z niewiadomych mi przyczyn ostatnio tam trafiają maile od nich emotka
1 malmika 0

visserarthur

#7158199 Napisano: 08.02.2024 16:11:26
baxter napisał(a):

visserarthur napisał(a):

Jeśli dobrze rozumuję, to smolarek w loterii Merci sobie poleciał. Loteria nastawiona na wydanie g*** nagród natychmiastowych, a niewydanie tych lepszych... Bramki mają start, ale i stop i niech bramka na tysiaka trwająca 4 minuty nie zostanie trafiona, to ląduje dopiero w puli kolejnej "tysiącowej" bramki, która niech trwa 3 minuty... Gdyby chcieli wydać nagrody, to bramki byłyby otwarte "cały" czas...

A czy ktos wogle trafił tego tysiaka? Na forum chyba nikt sie nie chwalił?

No właśnie o to chodzi- loteria się kończy, a wpisy tylko o tych kodach, ale nie dziwi mnie to, jak tak regulamin spisany.

malmika

#7158202 Napisano: 08.02.2024 16:21:24
Emememe napisał(a):

malmika napisał(a):

Czy z kawy Dallmayr w Biedronce przychodzi potwierdzenie na maila? Bo zawsze od Smolara miałam, a teraz nie mam, tylko komunikat na stronie o przyjęciu zgłoszenia emotka

Przychodzi emotka  Sprawdz spam, z niewiadomych mi przyczyn ostatnio tam trafiają maile od nich emotka

Dzięki, ale wszystko sprawdzone i nie ma, a zawsze przychodził. Ale jeszcze poczekam :)
1 Emememe 0

olunka

#7158212 Napisano: 08.02.2024 16:54:06
malmika napisał(a):

Emememe napisał(a):

malmika napisał(a):

Czy z kawy Dallmayr w Biedronce przychodzi potwierdzenie na maila? Bo zawsze od Smolara miałam, a teraz nie mam, tylko komunikat na stronie o przyjęciu zgłoszenia emotka

Przychodzi emotka  Sprawdz spam, z niewiadomych mi przyczyn ostatnio tam trafiają maile od nich emotka

Dzięki, ale wszystko sprawdzone i nie ma, a zawsze przychodził. Ale jeszcze poczekam :)

mi tez kiedyś nie przyszedł mail, napisała do Smolara i się okazało, że zrobiłam literówkę
1 Majkii 0

Majkii

#7158213 Napisano: 08.02.2024 16:56:58
olunka napisał(a):

malmika napisał(a):

Emememe napisał(a):

malmika napisał(a):

Czy z kawy Dallmayr w Biedronce przychodzi potwierdzenie na maila? Bo zawsze od Smolara miałam, a teraz nie mam, tylko komunikat na stronie o przyjęciu zgłoszenia emotka

Przychodzi emotka  Sprawdz spam, z niewiadomych mi przyczyn ostatnio tam trafiają maile od nich emotka

Dzięki, ale wszystko sprawdzone i nie ma, a zawsze przychodził. Ale jeszcze poczekam :)

mi tez kiedyś nie przyszedł mail, napisała do Smolara i się okazało, że zrobiłam literówkę


Właśnie miałem też to napisać że być może jest literówka, zwłaszcza jak dodaje się adres z pamięci przeglądarki.
0 0

malmika

#7158228 Napisano: 08.02.2024 18:15:02
Majkii napisał(a):

olunka napisał(a):

malmika napisał(a):

Emememe napisał(a):

malmika napisał(a):

Czy z kawy Dallmayr w Biedronce przychodzi potwierdzenie na maila? Bo zawsze od Smolara miałam, a teraz nie mam, tylko komunikat na stronie o przyjęciu zgłoszenia emotka

Przychodzi emotka  Sprawdz spam, z niewiadomych mi przyczyn ostatnio tam trafiają maile od nich emotka

Dzięki, ale wszystko sprawdzone i nie ma, a zawsze przychodził. Ale jeszcze poczekam :)

mi tez kiedyś nie przyszedł mail, napisała do Smolara i się okazało, że zrobiłam literówkę


Właśnie miałem też to napisać że być może jest literówka, zwłaszcza jak dodaje się adres z pamięci przeglądarki.

Nie było literówki, mail dotarł w końcu, po prostu długo na niego czekałam. Dziwne jak na Smolara, bo zawsze praktycznie natychmiast mail dochodził, no ale grunt że jest emotka
0 0

edzia21

#7158230 Napisano: 08.02.2024 18:20:28
malmika napisał(a):

Majkii napisał(a):

olunka napisał(a):

malmika napisał(a):

Emememe napisał(a):

malmika napisał(a):

Czy z kawy Dallmayr w Biedronce przychodzi potwierdzenie na maila? Bo zawsze od Smolara miałam, a teraz nie mam, tylko komunikat na stronie o przyjęciu zgłoszenia emotka

Przychodzi emotka  Sprawdz spam, z niewiadomych mi przyczyn ostatnio tam trafiają maile od nich emotka

Dzięki, ale wszystko sprawdzone i nie ma, a zawsze przychodził. Ale jeszcze poczekam :)

mi tez kiedyś nie przyszedł mail, napisała do Smolara i się okazało, że zrobiłam literówkę


Właśnie miałem też to napisać że być może jest literówka, zwłaszcza jak dodaje się adres z pamięci przeglądarki.

Nie było literówki, mail dotarł w końcu, po prostu długo na niego czekałam. Dziwne jak na Smolara, bo zawsze praktycznie natychmiast mail dochodził, no ale grunt że jest emotka

To raczej wina Twojej skrzynki mailowej/serwerów, a nie agencji emotka
1 darog 0

atyde25

#7158235 Napisano: 08.02.2024 18:47:31
Mi do Smolara  kawa Dallmayr błyskawicznie zwrotki na maila poczty (interia,tlen).
0 0

atyde25

#7158240 Napisano: 08.02.2024 18:49:22
Ale i tak info o wygranej smsem to nawet jak pomyliłaś maila ale telefon dobrze w formularz wpisany to nie jest ważna zwrotka mailowa.
0 0

atyde25

#7158241 Napisano: 08.02.2024 18:51:11
A rozumiem potem formularz wygranego może nie przepuścić jakby co ale mam myślenie na raty.
0 0

osiek16

#7158607 Napisano: 10.02.2024 23:38:39
Hej mam pytanie. Czy na lisner przechodzi wpis 

Pasty/kurka 80g?
0 0