Reklama na e-Konkursy.info

Smolar

nanajka81

#7156849 Napisano: 03.02.2024 13:19:37
adamo86 napisał(a):

Jeszcze nie grałem w Eveline ale mam nadzieję, że Smolar nie pójdzie w ślady Albedo i każdemu spakuje wszystkie jego wygrane kosmetyki na raz, a nie każdą krowę wyślą oddzielnie emotka

Myślę że jednak pójdą w ślady Albedo - łatwiej policzyć komu się i ile wysłało a przy okazji dadzą zarobić kurierom albo paczkomatowi... Ja się bardziej martwię że te loterie pójdą w kierunku "Kup w określonym, internetowym sklepie określone rzeczy a możesz wygrać jeden z tajemniczych zestawów o wartości xx". Ludzie rzucili się kupować kosmetyki a nie mają pojęcia co właściwie wygrali. Wiedzą że "jakieś kosmetyki" że niby wartość 200 zł (więc wydane 45 zł na zakupy w sklepie "się zwróciło") ale już nie raz każdy mógł się przekonać że regulaminowa wartość swoją drogą a realna swoją. I że można dostać kosmetyki, które nie są do danej cery albo ich się w ogóle nie używa...

justyna1411

#7156854 Napisano: 03.02.2024 13:24:36
nanajka81 napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

adamo86 napisał(a):

Jeszcze nie grałem w Eveline ale mam nadzieję, że Smolar nie pójdzie w ślady Albedo i każdemu spakuje wszystkie jego wygrane kosmetyki na raz, a nie każdą krowę wyślą oddzielnie emotka

Myślę że jednak pójdą w ślady Albedo - łatwiej policzyć komu się i ile wysłało a przy okazji dadzą zarobić kurierom albo paczkomatowi... Ja się bardziej martwię że te loterie pójdą w kierunku "Kup w określonym, internetowym sklepie określone rzeczy a możesz wygrać jeden z tajemniczych zestawów o wartości xx". Ludzie rzucili się kupować kosmetyki a nie mają pojęcia co właściwie wygrali. Wiedzą że "jakieś kosmetyki" że niby wartość 200 zł (więc wydane 45 zł na zakupy w sklepie "się zwróciło") ale już nie raz każdy mógł się przekonać że regulaminowa wartość swoją drogą a realna swoją. I że można dostać kosmetyki, które nie są do danej cery albo ich się w ogóle nie używa...

Myślę że jednak pójdą w ślady Albedo - łatwiej policzyć komu się i ile wysłało a przy okazji dadzą zarobić kurierom albo paczkomatowi... Ja się bardziej martwię że te loterie pójdą w kierunku "Kup w określonym, internetowym sklepie określone rzeczy a możesz wygrać jeden z tajemniczych zestawów o wartości xx". Ludzie rzucili się kupować kosmetyki a nie mają pojęcia co właściwie wygrali. Wiedzą że "jakieś kosmetyki" że niby wartość 200 zł (więc wydane 45 zł na zakupy w sklepie "się zwróciło") ale już nie raz każdy mógł się przekonać że regulaminowa wartość swoją drogą a realna swoją. I że można dostać kosmetyki, które nie są do danej cery albo ich się w ogóle nie używa...

Zgadzam się. Zagrałam raz (kupiłam to co używam, nie na siłę), wygrałam i nie mam zamiaru grać po raz kolejny bo się "wygrywa". Ewentualny sukces? Wygrane 3 zestawy nieznanych kosmetyków o wartości 200 zł. Gdy nie przypadną do gustu nie potrzebuję nietrafionych kosmetyków razy 3, tylko po to aby mieć 3 x "wygrane za 200 zł", Nie wspominając o kosztach jakie trzeba wcześniej ponieść. Ale każdy ma swój punkt widzenia tematu emotka

adamo86

#7156859 Napisano: 03.02.2024 13:55:08
Jednak liczę, że się opamiętają i będą wysyłać wszystko łącznie po zakończeniu loterii.
Chociaż nie wiem czy dobrze pamiętam, ale to chyba oni rozsyłali kiedyś po całej Polsce 1000 x "EKO-torby" za 5 zł? emotka
Ciekawe też czy ostrzegli sklep Eveline, że zaraz będą musieli wysyłać tysiące paczek z kosmetykami o wartości 30 zł i to po kilka do jednej osoby emotka

My tradycyjnie pewnie kupimy coś dla siebie lub na prezent, żeby mieć z 1-2 losy na główne  emotka
1 anaesth 0

olywka

#7156879 Napisano: 03.02.2024 14:56:25
adamo86 napisał(a):

Jednak liczę, że się opamiętają i będą wysyłać wszystko łącznie po zakończeniu loterii.
Chociaż nie wiem czy dobrze pamiętam, ale to chyba oni rozsyłali kiedyś po całej Polsce 1000 x "EKO-torby" za 5 zł? emotka
Ciekawe też czy ostrzegli sklep Eveline, że zaraz będą musieli wysyłać tysiące paczek z kosmetykami o wartości 30 zł i to po kilka do jednej osoby emotka

My tradycyjnie pewnie kupimy coś dla siebie lub na prezent, żeby mieć z 1-2 losy na główne  emotka

 Dodam od siebie że nie każdy jednak wygrywa emotka
1 maryam 0

pusheen

#7156884 Napisano: 03.02.2024 15:03:36
Jak wszyscy wysyłacie zgłoszenia na początku loterii, to dlaczego Was dziwi brak wygranych? emotka Gwarantuję, że wygrana 8 dnia loterii niczym się nie różni od tej z 1 dnia. Nagrody się nie skończą, a szanse podskoczą zapewne kilkukrotnie.
1 onmyown 0

Bedegralwgre

#7156888 Napisano: 03.02.2024 15:13:00
Witam, jestem nowa i ciekawi mnie jedna rzecz, aż musiałam się zarejestrować  emotka  Wiele osób jest od wielu lat, więc może będą wiedziały. W świątecznej loterii chaty polskiej wygrałam 3 bony, dwie nagrody natychmiastowe, jedna tygodniowa. W tym tygodniu dostałam maila z pozytywną weryfikacją paragonu dla jednego bonu na 50 zł, nie ukrywam, że najbardziej czekam na ten 1000 zł  emotka  Teraz się zastanawiam, czy ta weryfikacja u Smolar tak długo trwa, czy pozostałe dwa mogły zostać zweryfikowane negatywnie (widziałam wyżej, że o negatywnej weryfikacji nie informują)? Według mnie, chyba wszystko zrobiłam właściwie...
0 0

olywka

#7156897 Napisano: 03.02.2024 15:29:07
pusheen napisał(a):

Jak wszyscy wysyłacie zgłoszenia na początku loterii, to dlaczego Was dziwi brak wygranych? emotka Gwarantuję, że wygrana 8 dnia loterii niczym się nie różni od tej z 1 dnia. Nagrody się nie skończą, a szanse podskoczą zapewne kilkukrotnie.

Jestem zdania, że jak ma się udać to się uda emotka   
Nie czekam specjalnie do połowy konkursu by puścić zgłoszenie bo konkurencja maleje emotka  Dużo osób mogło sobie pozostawić zakup na potem np. Po wypłacie emotka  Wszystko zależy od podejścia i strategii jaką się gra - jedni wola na początku, inni w połowie, a inni pod sam koniec.  Niektórzy robią sobie content, że kupują hurtowo produkty i sprawdzają ile wygrają np. Przy 100 szansach. Nigdy nie wiadomo czy akurat nie zrobią tego np. W połowie trwania konkursu  i trafia w część bramek. Dużo gdybania tutaj.
Ja gram tak jak akurat czuję, a że podkład mi się kończył to przetestuję ten z eveline emotka  I puściłam zgłoszenie od razu, żeby potem nie zapomnieć.
Nie dziwi mnie brak wygranej bo loterie nie są moją mocną stroną, zdecydowanie uwielbiam konkursy promocyjne. Ale wkurzają mnie stwierdzenia, że wygrywa każdy - ktoś mi już tak zasugerował bo mu się udało  emotka  Więc aby nie popadać w skrajność dodalam info, że przegrać tez tu idzie 🤣
0 0

adamo86

#7156899 Napisano: 03.02.2024 15:32:26
Cysia777 napisał(a):

Witam, jestem nowa i ciekawi mnie jedna rzecz, aż musiałam się zarejestrować  emotka  Wiele osób jest od wielu lat, więc może będą wiedziały. W świątecznej loterii chaty polskiej wygrałam 3 bony, dwie nagrody natychmiastowe, jedna tygodniowa. W tym tygodniu dostałam maila z pozytywną weryfikacją paragonu dla jednego bonu na 50 zł, nie ukrywam, że najbardziej czekam na ten 1000 zł  emotka  Teraz się zastanawiam, czy ta weryfikacja u Smolar tak długo trwa, czy pozostałe dwa mogły zostać zweryfikowane negatywnie (widziałam wyżej, że o negatywnej weryfikacji nie informują)? Według mnie, chyba wszystko zrobiłam właściwie...

Czasem weryfikują w ostatniej chwili tuż przed ostatecznym terminem wysyłki.
Może idą jakoś datami.
Jeśli paragon był OK, to u nich raczej nie powinno się nic zgubić.
Ktoś kiedyś pisał, że w wynikach albo na stronie konkursu można sprawdzić status swojego zgłoszenia. Ale ale wiem jak to działa.

agnesita

#7156903 Napisano: 03.02.2024 15:41:41
Cysia777 napisał(a):

Witam, jestem nowa i ciekawi mnie jedna rzecz, aż musiałam się zarejestrować  emotka  Wiele osób jest od wielu lat, więc może będą wiedziały. W świątecznej loterii chaty polskiej wygrałam 3 bony, dwie nagrody natychmiastowe, jedna tygodniowa. W tym tygodniu dostałam maila z pozytywną weryfikacją paragonu dla jednego bonu na 50 zł, nie ukrywam, że najbardziej czekam na ten 1000 zł  emotka  Teraz się zastanawiam, czy ta weryfikacja u Smolar tak długo trwa, czy pozostałe dwa mogły zostać zweryfikowane negatywnie (widziałam wyżej, że o negatywnej weryfikacji nie informują)? Według mnie, chyba wszystko zrobiłam właściwie...

Jest sposób,żeby sprawdzić na jakim etapie jest weryfikacja. Wchodzisz na https://laureaci.smolar.pl/ szukasz ten konkurs,który cię interesuje i podajesz nr tel i nr paragonu na które było zgłoszenie i ci wyskoczy oczekujące jeśli jeszcze nie zweryfikowali, odrzucone jeśli negatywna lub zatwierdzone jeśli pozytywna tylko z tego co widzę to w chacie polskiej jest osobna zakładka dla dziennych i osobna dla tygodniowych wiec musisz wiedzieć który paragon był tu a który tam choć jeśli nie wiesz to wpisujesz po kolei i wtedy wyskoczy,że nie ma takich danych w bazie i już wiesz,że to nie ten paragon

Bedegralwgre

#7156906 Napisano: 03.02.2024 16:10:48
[quote=Dziękuję <3 Sprawdziłam, oczekuje na zatwierdzenie, czyli pewnie to trwa emotka  



agnesita]
Cysia777 napisał(a):

Witam, jestem nowa i ciekawi mnie jedna rzecz, aż musiałam się zarejestrować  emotka  Wiele osób jest od wielu lat, więc może będą wiedziały. W świątecznej loterii chaty polskiej wygrałam 3 bony, dwie nagrody natychmiastowe, jedna tygodniowa. W tym tygodniu dostałam maila z pozytywną weryfikacją paragonu dla jednego bonu na 50 zł, nie ukrywam, że najbardziej czekam na ten 1000 zł  emotka  Teraz się zastanawiam, czy ta weryfikacja u Smolar tak długo trwa, czy pozostałe dwa mogły zostać zweryfikowane negatywnie (widziałam wyżej, że o negatywnej weryfikacji nie informują)? Według mnie, chyba wszystko zrobiłam właściwie...

Jest sposób,żeby sprawdzić na jakim etapie jest weryfikacja. Wchodzisz na https://laureaci.smolar.pl/ szukasz ten konkurs,który cię interesuje i podajesz nr tel i nr paragonu na które było zgłoszenie i ci wyskoczy oczekujące jeśli jeszcze nie zweryfikowali, odrzucone jeśli negatywna lub zatwierdzone jeśli pozytywna tylko z tego co widzę to w chacie polskiej jest osobna zakładka dla dziennych i osobna dla tygodniowych wiec musisz wiedzieć który paragon był tu a który tam choć jeśli nie wiesz to wpisujesz po kolei i wtedy wyskoczy,że nie ma takich danych w bazie i już wiesz,że to nie ten paragon

doode

#7157124 Napisano: 05.02.2024 08:47:05
doode napisał(a):

telemele napisał(a):

Czy ktoś jeszcze czeka na kosmetyki  Bielenda z loterii - „Mega nieziemska loteria!”  ?

tak, otrzymałem narazie 1 z 3 zestawów

wprowadziłem jeszcze raz dane laureata dla wygranych 2 zgłoszeń i mam komunikat 
Komunikat:
  • Twoje dane zostały już zgłoszone, ale administrator odrzucił je ze względu na niezgodność z regulaminem akcji.
Zasady były proste - Rossmann+Bielenda 20zł, co tu mogło być nie uznane? Warto pisać @ czy darować sobie, bo smolar nie odpisuje? Był tylko mail o przyjęciu oświadczenia a potem brak jakiejkolwiek informacji o negatywnej weryfikacji... Ktoś ma jakieś doświadczenia w temacie?
0 0

visserarthur

#7157127 Napisano: 05.02.2024 08:55:37
doode napisał(a):

doode napisał(a):

telemele napisał(a):

Czy ktoś jeszcze czeka na kosmetyki  Bielenda z loterii - „Mega nieziemska loteria!”  ?

tak, otrzymałem narazie 1 z 3 zestawów

wprowadziłem jeszcze raz dane laureata dla wygranych 2 zgłoszeń i mam komunikat 
Komunikat:
  • Twoje dane zostały już zgłoszone, ale administrator odrzucił je ze względu na niezgodność z regulaminem akcji.
Zasady były proste - Rossmann+Bielenda 20zł, co tu mogło być nie uznane? Warto pisać @ czy darować sobie, bo smolar nie odpisuje? Był tylko mail o przyjęciu oświadczenia a potem brak jakiejkolwiek informacji o negatywnej weryfikacji... Ktoś ma jakieś doświadczenia w temacie?

Może zakupione były produkty wyłączone z akcji? Maseczka, wazelina, …
0 0

doode

#7157129 Napisano: 05.02.2024 09:01:34
visserarthur napisał(a):

doode napisał(a):

doode napisał(a):

telemele napisał(a):

Czy ktoś jeszcze czeka na kosmetyki  Bielenda z loterii - „Mega nieziemska loteria!”  ?

tak, otrzymałem narazie 1 z 3 zestawów

wprowadziłem jeszcze raz dane laureata dla wygranych 2 zgłoszeń i mam komunikat 
Komunikat:
  • Twoje dane zostały już zgłoszone, ale administrator odrzucił je ze względu na niezgodność z regulaminem akcji.
Zasady były proste - Rossmann+Bielenda 20zł, co tu mogło być nie uznane? Warto pisać @ czy darować sobie, bo smolar nie odpisuje? Był tylko mail o przyjęciu oświadczenia a potem brak jakiejkolwiek informacji o negatywnej weryfikacji... Ktoś ma jakieś doświadczenia w temacie?

Może zakupione były produkty wyłączone z akcji? Maseczka, wazelina, …

Faktycznie mam dobrane maseczki do kremów aby dobić do 20zł - jesli byly wykluczone - zwracam honor, mea culpa emotka

martunik3

#7157247 Napisano: 05.02.2024 15:24:41
Twoje oświadczenie i dowód zakupu z loterii
"Zabawkowa loteria"
zostały zweryfikowane pozytywnie!
Twoja nagroda (IV-go stopnia) zostanie wysłana najpóźniej do 29-02-2024,
0 0

nieprzytomna

#7157248 Napisano: 05.02.2024 15:26:16
Bestsellery empiku? Grał ktoś?
0 0

martunik3

#7157253 Napisano: 05.02.2024 15:34:59
Co jedzie od Smolarka? 
Czyżby zabawkowa loteria czy bony z Mega kasy na Święta?
0 0

asiaaa85

#7157256 Napisano: 05.02.2024 15:36:24
martunik3 napisał(a):

Co jedzie od Smolarka? 
Czyżby zabawkowa loteria czy bony z Mega kasy na Święta?

Chyba Mega kasa , bo tam grałam i wygrałam a tez mam powiadomienie dpd ;)

nanajka81

#7157344 Napisano: 05.02.2024 19:36:08
asia8564 napisał(a):

martunik3 napisał(a):

Co jedzie od Smolarka? 
Czyżby zabawkowa loteria czy bony z Mega kasy na Święta?

Chyba Mega kasa , bo tam grałam i wygrałam a tez mam powiadomienie dpd ;)

napewno mega kasa.
0 0

loteryjny

#7157484 Napisano: 06.02.2024 12:05:51
Pojawiła się zakładka u Smolara z losowania głównego w somacie ale mogliby dać jeszcze filmik żeby było prościej emotka
0 0

olunka

#7157485 Napisano: 06.02.2024 12:09:18
nanajka81 napisał(a):

asia8564 napisał(a):

martunik3 napisał(a):

Co jedzie od Smolarka? 
Czyżby zabawkowa loteria czy bony z Mega kasy na Święta?

Chyba Mega kasa , bo tam grałam i wygrałam a tez mam powiadomienie dpd ;)

napewno mega kasa.

z Zabawkowej loterii wczoraj dostałam maila z weryfikacją emotka
0 0