Reklama na e-Konkursy.info

Smolar

zielonaszpilka

#7156234 Napisano: 31.01.2024 22:38:11
baxter napisał(a):

loteryjny napisał(a):

martunik3 napisał(a):

Co dziś Smolar nadał DPD?

Hellenę

No właśnie, do mnie też ale mam trochę problem z odbiorem bo nie będzie nikogo w domu, widzę, że jest opcja zmiany adresu, tylko pytanie co wtedy kurier wpisze w potwierdzenie odbioru dla Smolara, jaki adres? Macie jakies doświadczenia w tym temacie?

Sama wpisuję sobie adres emotka  Nawet jeśli wpisuje kurier to wydaje mi się, że wpisać powinien pierwotny adres, a nie przekierowanie.
0 0

visserarthur

#7156240 Napisano: 31.01.2024 23:04:33
zielonaszpilka napisał(a):

baxter napisał(a):

loteryjny napisał(a):

martunik3 napisał(a):

Co dziś Smolar nadał DPD?

Hellenę

No właśnie, do mnie też ale mam trochę problem z odbiorem bo nie będzie nikogo w domu, widzę, że jest opcja zmiany adresu, tylko pytanie co wtedy kurier wpisze w potwierdzenie odbioru dla Smolara, jaki adres? Macie jakies doświadczenia w tym temacie?

Sama wpisuję sobie adres emotka  Nawet jeśli wpisuje kurier to wydaje mi się, że wpisać powinien pierwotny adres, a nie przekierowanie.

Dokładnie, na logikę- też wpisuję pierwotny adres.
0 0

baxter

#7156241 Napisano: 31.01.2024 23:13:03
visserarthur napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

baxter napisał(a):

loteryjny napisał(a):

martunik3 napisał(a):

Co dziś Smolar nadał DPD?

Hellenę

No właśnie, do mnie też ale mam trochę problem z odbiorem bo nie będzie nikogo w domu, widzę, że jest opcja zmiany adresu, tylko pytanie co wtedy kurier wpisze w potwierdzenie odbioru dla Smolara, jaki adres? Macie jakies doświadczenia w tym temacie?

Sama wpisuję sobie adres emotka  Nawet jeśli wpisuje kurier to wydaje mi się, że wpisać powinien pierwotny adres, a nie przekierowanie.

Dokładnie, na logikę- też wpisuję pierwotny adres.

Gdybym ja wpisywała to też bym podała pierwotny ale często kurier sama wypełnia i  czy kurier ma ta informację pierwotnego adresu? No i akurat by odbierała osoba w ogóle nie konkursowa.
0 0

zielonaszpilka

#7156252 Napisano: 01.02.2024 00:20:42
baxter napisał(a):

visserarthur napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

baxter napisał(a):

loteryjny napisał(a):

martunik3 napisał(a):

Co dziś Smolar nadał DPD?

Hellenę

No właśnie, do mnie też ale mam trochę problem z odbiorem bo nie będzie nikogo w domu, widzę, że jest opcja zmiany adresu, tylko pytanie co wtedy kurier wpisze w potwierdzenie odbioru dla Smolara, jaki adres? Macie jakies doświadczenia w tym temacie?

Sama wpisuję sobie adres emotka  Nawet jeśli wpisuje kurier to wydaje mi się, że wpisać powinien pierwotny adres, a nie przekierowanie.

Dokładnie, na logikę- też wpisuję pierwotny adres.

Gdybym ja wpisywała to też bym podała pierwotny ale często kurier sama wypełnia i  czy kurier ma ta informację pierwotnego adresu? No i akurat by odbierała osoba w ogóle nie konkursowa.

Według mnie nie ma znaczenia jaki adres tam będzie wpisany. Dla agencji pewnie się liczy tylko to, że jest tam wpisane cokolwiek i że jest podpis. Jeśli boisz się o to, że ktoś będzie   sprawdzał czy adres z protokołu podany przez osobe x nie należy też do osoby y to
mysle, że możesz wyluzować. Nie sądzę żeby ktoś chciał się w to bawić  emotka   I oczywiście że kurier ma informacje o pierwotnym adresie - jest choćby na etykiecie na paczce:)
2 anaesth, cb656 0

baxter

#7156253 Napisano: 01.02.2024 00:23:57
zielonaszpilka napisał(a):

baxter napisał(a):

visserarthur napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

baxter napisał(a):

loteryjny napisał(a):

martunik3 napisał(a):

Co dziś Smolar nadał DPD?

Hellenę

No właśnie, do mnie też ale mam trochę problem z odbiorem bo nie będzie nikogo w domu, widzę, że jest opcja zmiany adresu, tylko pytanie co wtedy kurier wpisze w potwierdzenie odbioru dla Smolara, jaki adres? Macie jakies doświadczenia w tym temacie?

Sama wpisuję sobie adres emotka  Nawet jeśli wpisuje kurier to wydaje mi się, że wpisać powinien pierwotny adres, a nie przekierowanie.

Dokładnie, na logikę- też wpisuję pierwotny adres.

Gdybym ja wpisywała to też bym podała pierwotny ale często kurier sama wypełnia i  czy kurier ma ta informację pierwotnego adresu? No i akurat by odbierała osoba w ogóle nie konkursowa.

Według mnie nie ma znaczenia jaki adres tam będzie wpisany. Dla agencji pewnie się liczy tylko to, że jest tam wpisane cokolwiek i że jest podpis. Jeśli się o to boisz, to według mnie nikt nie będzie szukał czy adres z protokołu podany przez osobe x nie należy też do osoby u  emotka   I oczywiście że kurier ma informacje o pierwotnym adresie - jest na etykiecie na paczce:)

Zmieniłam adres i przetestuję jak to działa :)
0 0

loteryjny

#7156254 Napisano: 01.02.2024 00:54:09
baxter napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

baxter napisał(a):

visserarthur napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

baxter napisał(a):

loteryjny napisał(a):

martunik3 napisał(a):

Co dziś Smolar nadał DPD?

Hellenę

No właśnie, do mnie też ale mam trochę problem z odbiorem bo nie będzie nikogo w domu, widzę, że jest opcja zmiany adresu, tylko pytanie co wtedy kurier wpisze w potwierdzenie odbioru dla Smolara, jaki adres? Macie jakies doświadczenia w tym temacie?

Sama wpisuję sobie adres emotka  Nawet jeśli wpisuje kurier to wydaje mi się, że wpisać powinien pierwotny adres, a nie przekierowanie.

Dokładnie, na logikę- też wpisuję pierwotny adres.

Gdybym ja wpisywała to też bym podała pierwotny ale często kurier sama wypełnia i  czy kurier ma ta informację pierwotnego adresu? No i akurat by odbierała osoba w ogóle nie konkursowa.

Według mnie nie ma znaczenia jaki adres tam będzie wpisany. Dla agencji pewnie się liczy tylko to, że jest tam wpisane cokolwiek i że jest podpis. Jeśli się o to boisz, to według mnie nikt nie będzie szukał czy adres z protokołu podany przez osobe x nie należy też do osoby u  emotka   I oczywiście że kurier ma informacje o pierwotnym adresie - jest na etykiecie na paczce:)

Zmieniłam adres i przetestuję jak to działa :)

Na paczce będziesz miała przekreśloną starą etykietę i wydrukowaną nową. Adres na oświadczeniu wpisujesz ten zgodny z adresem z wygranej chociaż jak wcześniej było napisane dla nich się liczy sam dowód, że nagroda została w ogóle odebrana.
2 baxter, cb656 0

visserarthur

#7156256 Napisano: 01.02.2024 01:37:08
U mnie naklejają nową etykietę na starą, więc starego adresu nie widać. Podaję adres pierwotny, bo jak Smolar lubi się bawić w śledzenie adresów (jedna nagroda na adres), to lepiej się nie denerwować niepotrzebnie.
1 baxter 0

asiatko

#7156265 Napisano: 01.02.2024 07:18:46
Monika11 napisał(a):

asiatko napisał(a):

czy ktos jeszcze czeka na bon z Paclan w Dino i zozole bliki 50tki?

Paclan już dawno dotarł i zozole z rezerwy też już jakiś czas temu

U mnie brak mimo ze mam meile z pozytywna weryfikacja. Pisze do nich ale milczą.
0 0

telemele

#7156297 Napisano: 01.02.2024 10:24:31
Czy ktoś jeszcze czeka na kosmetyki  Bielenda z loterii - „Mega nieziemska loteria!”  ?
0 0

doode

#7156322 Napisano: 01.02.2024 11:47:36
telemele napisał(a):

Czy ktoś jeszcze czeka na kosmetyki  Bielenda z loterii - „Mega nieziemska loteria!”  ?

tak, otrzymałem narazie 1 z 3 zestawów
0 0

anialistopad

#7156486 Napisano: 02.02.2024 00:58:57
Czeka,ktoś jeszcze na weryfikację z zozoli ? Wygrana z rezerwy
0 0

baxter

#7156488 Napisano: 02.02.2024 01:21:07
anialistopad napisał(a):

Czeka,ktoś jeszcze na weryfikację z zozoli ? Wygrana z rezerwy

Ja nie dostałam ale nie czekam bo pewnie już zakończyli całościowo loterię.Pisałam do nich ponad tydzień temu i zero odzewu emotka
0 0

picola1

#7156501 Napisano: 02.02.2024 08:05:51
baxter napisał(a):

anialistopad napisał(a):

Czeka,ktoś jeszcze na weryfikację z zozoli ? Wygrana z rezerwy

Ja nie dostałam ale nie czekam bo pewnie już zakończyli całościowo loterię.Pisałam do nich ponad tydzień temu i zero odzewu emotka

To jest nas więcej, bo też nie dostałam blika z rezerwy i zero odpowiedzi od Smolara.
0 0

loteryjny

#7156565 Napisano: 02.02.2024 11:58:07
Kiedy ostatnio były weryfikacje z oleju wielkopolskiego?
0 0

Agnes

#7156795 Napisano: 03.02.2024 09:12:52
Mam problem  fakturą z Eveline.
Jak ją wydrukowałam to nie widać numeru faktury.
Zrobiłam zdjęcie z ekranu i kilka razy musiałam je zmniejszać bo nie chciało przejść. W końcu wysłałam takie że moim zdaniem też nie wiele co widać ale inaczej już się nie dało. 
Smolar to dla mnie porządna agencja . Jak myślicie napisać to nich zapytanie czy wszystko ok nim zaczną wysyłać weryfikację? Wiadomo negatywnych nie wysyłają.
0 0

zezowaty_kot

#7156796 Napisano: 03.02.2024 09:19:10
Agnes napisał(a):

Mam problem  fakturą z Eveline.
Jak ją wydrukowałam to nie widać numeru faktury.
Zrobiłam zdjęcie z ekranu i kilka razy musiałam je zmniejszać bo nie chciało przejść. W końcu wysłałam takie że moim zdaniem też nie wiele co widać ale inaczej już się nie dało. 
Smolar to dla mnie porządna agencja . Jak myślicie napisać to nich zapytanie czy wszystko ok nim zaczną wysyłać weryfikację? Wiadomo negatywnych nie wysyłają.

Ja pobieram fakturę na telefon i robię screena.
0 0

anaesth

#7156814 Napisano: 03.02.2024 10:38:02
zezowaty_kot napisał(a):

Agnes napisał(a):

Mam problem  fakturą z Eveline.
Jak ją wydrukowałam to nie widać numeru faktury.
Zrobiłam zdjęcie z ekranu i kilka razy musiałam je zmniejszać bo nie chciało przejść. W końcu wysłałam takie że moim zdaniem też nie wiele co widać ale inaczej już się nie dało. 
Smolar to dla mnie porządna agencja . Jak myślicie napisać to nich zapytanie czy wszystko ok nim zaczną wysyłać weryfikację? Wiadomo negatywnych nie wysyłają.

Ja pobieram fakturę na telefon i robię screena.

A próbowałyście użyć konwertera online pdf -> jpg? Może to pomoże emotka
1 emi 0

emi

#7156818 Napisano: 03.02.2024 10:50:52
anaesth napisał(a):

zezowaty_kot napisał(a):

Agnes napisał(a):

Mam problem  fakturą z Eveline.
Jak ją wydrukowałam to nie widać numeru faktury.
Zrobiłam zdjęcie z ekranu i kilka razy musiałam je zmniejszać bo nie chciało przejść. W końcu wysłałam takie że moim zdaniem też nie wiele co widać ale inaczej już się nie dało. 
Smolar to dla mnie porządna agencja . Jak myślicie napisać to nich zapytanie czy wszystko ok nim zaczną wysyłać weryfikację? Wiadomo negatywnych nie wysyłają.

Ja pobieram fakturę na telefon i robię screena.

A próbowałyście użyć konwertera online pdf -> jpg? Może to pomoże emotka

Pomoże!  >  PDF to JPG i jest OK!
1 anaesth 0

yaagatka

#7156821 Napisano: 03.02.2024 11:10:52
emi napisał(a):

ydrukowałam to nie widać numeru faktury.Zrobiłam zdjęcie z ekranu i kilka razy musiałam je zmniejszać bo nie chciało przejść. W końcu wysłałam takie że moim zdaniem też nie wiele co widać ale inaczej już się nie dało.

ja robie screen ekranu, wrzucam do Painta i zapisuje:)
0 0

adamo86

#7156841 Napisano: 03.02.2024 13:02:47
Jeszcze nie grałem w Eveline ale mam nadzieję, że Smolar nie pójdzie w ślady Albedo i każdemu spakuje wszystkie jego wygrane kosmetyki na raz, a nie każdą krowę wyślą oddzielnie emotka
0 0