Reklama na e-Konkursy.info

Smolar

aja

#7155023 Napisano: 25.01.2024 15:43:55
Ja zawsze bez problemu ze Smolar, da się coś wygrać, telefony odbierają. Pierwsza wpadka na dresach Tiger  z Żabki mnie spotkała. Mieli nagrody wysłać do 12go i jest opóźnienie, no nie wiem do kiedy, bo nie napisali. Sporo tych dresiaków było , więc tyle ludzi pewnie czeka. A swoją drogą, powinna być zmiana, że zameldowanie i zamieszkanie się wypisuje i jedna nagroda z dwóch adresów , przy wynajmowanych mieszkaniach, to nie gra jako jedna rodzina !!!!!!
0 0

Majkii

#7155025 Napisano: 25.01.2024 15:48:52
aja napisał(a):

Ja zawsze bez problemu ze Smolar, da się coś wygrać, telefony odbierają. Pierwsza wpadka na dresach Tiger  z Żabki mnie spotkała. Mieli nagrody wysłać do 12go i jest opóźnienie, no nie wiem do kiedy, bo nie napisali. Sporo tych dresiaków było , więc tyle ludzi pewnie czeka. 


To ich nie pierwsze opóźnienie emotka , jednak wynika to nie z ich winy tylko oni te desy dostają z innej firmy i dopiero wtedy oni wysyłają, zdarza się po prostu...
Nikt nie dostał jeszcze dresów, każdy dostał maila że będzie opóźnienie, swoją droga ciekawe jakie one przyjdą bo nie wybierało się rozmiaru...

Smolar ma jeden z najkrótszych czasów oczekiwania, niektóre agencje np. Uniqueone wysyłają nagrody nie raz po prawie 5 miesiącach, ale ja się przyzwyczaiłem że po prostu trzeba czekać.
1 aja 0

fragles

#7155026 Napisano: 25.01.2024 15:53:52
aja napisał(a):

Ja zawsze bez problemu ze Smolar, da się coś wygrać, telefony odbierają. Pierwsza wpadka na dresach Tiger  z Żabki mnie spotkała. Mieli nagrody wysłać do 12go i jest opóźnienie, no nie wiem do kiedy, bo nie napisali. Sporo tych dresiaków było , więc tyle ludzi pewnie czeka. A swoją drogą, powinna być zmiana, że zameldowanie i zamieszkanie się wypisuje i jedna nagroda z dwóch adresów , przy wynajmowanych mieszkaniach, to nie gra jako jedna rodzina !!!!!!

Telefony odbierają (po co więc każą zgłaszać problemy via e-mail?) i co z tego skoro mówią co im przyjdzie do głowy, obiecują sprawę załatwić i tego nie robią. Wygrana z października przesłana w grudniu i od 6 tygodni niemożliwa do wykorzystania przez ich błędy. Nie ma mowy o zwykłym przepraszam. Jak pytanie nie pasuje to milczą, a właściwie milczy (bo to jedna osoba od konkretnego konkursu), co jest po prostu niegrzeczne. Próbuję tylko sobie wyobrazić taką sytuację w drugą stronę.
1 Majkii 0

fragles

#7155029 Napisano: 25.01.2024 16:05:02
Majkii napisał(a):


Smolar ma jeden z najkrótszych czasów oczekiwania, niektóre agencje np. Uniqueone wysyłają nagrody nie raz po prawie 5 miesiącach, ale ja się przyzwyczaiłem że po prostu trzeba czekać.

Trzeba równać do najlepszych, niech się uczą od Avanti. emotka

olunka

#7155031 Napisano: 25.01.2024 16:12:46
fragles napisał(a):

aja napisał(a):

Ja zawsze bez problemu ze Smolar, da się coś wygrać, telefony odbierają. Pierwsza wpadka na dresach Tiger  z Żabki mnie spotkała. Mieli nagrody wysłać do 12go i jest opóźnienie, no nie wiem do kiedy, bo nie napisali. Sporo tych dresiaków było , więc tyle ludzi pewnie czeka. A swoją drogą, powinna być zmiana, że zameldowanie i zamieszkanie się wypisuje i jedna nagroda z dwóch adresów , przy wynajmowanych mieszkaniach, to nie gra jako jedna rodzina !!!!!!

Telefony odbierają (po co więc każą zgłaszać problemy via e-mail?) i co z tego skoro mówią co im przyjdzie do głowy, obiecują sprawę załatwić i tego nie robią. Wygrana z października przesłana w grudniu i od 6 tygodni niemożliwa do wykorzystania przez ich błędy. Nie ma mowy o zwykłym przepraszam. Jak pytanie nie pasuje to milczą, a właściwie milczy (bo to jedna osoba od konkretnego konkursu), co jest po prostu niegrzeczne. Próbuję tylko sobie wyobrazić taką sytuację w drugą stronę.

na maile nie odpisują, buzy z zozoli - nie dostalam, jutro mija termin wysyłki nagród z Just Pant, a nawet nie było weryfikacji z tej loterii emotka
1 masza 0

aja

#7155036 Napisano: 25.01.2024 16:35:57
fragles napisał(a):

aja napisał(a):

Ja zawsze bez problemu ze Smolar, da się coś wygrać, telefony odbierają. Pierwsza wpadka na dresach Tiger  z Żabki mnie spotkała. Mieli nagrody wysłać do 12go i jest opóźnienie, no nie wiem do kiedy, bo nie napisali. Sporo tych dresiaków było , więc tyle ludzi pewnie czeka. A swoją drogą, powinna być zmiana, że zameldowanie i zamieszkanie się wypisuje i jedna nagroda z dwóch adresów , przy wynajmowanych mieszkaniach, to nie gra jako jedna rodzina !!!!!!

Telefony odbierają (po co więc każą zgłaszać problemy via e-mail?) i co z tego skoro mówią co im przyjdzie do głowy, obiecują sprawę załatwić i tego nie robią. Wygrana z października przesłana w grudniu i od 6 tygodni niemożliwa do wykorzystania przez ich błędy. Nie ma mowy o zwykłym przepraszam. Jak pytanie nie pasuje to milczą, a właściwie milczy (bo to jedna osoba od konkretnego konkursu), co jest po prostu niegrzeczne. Próbuję tylko sobie wyobrazić taką sytuację w drugą stronę.

Każdy ma inne doświadczenia i po to tu jesteśmy, żeby się dzielić swoimi spostrzeżeniami. Jeśli jest większy problem, warto zawiadomić firmę, która zleciła konkurs.
1 simonapp 0

andzi18

#7155043 Napisano: 25.01.2024 17:06:24
Czy odbyła się weryfikacja w konkursie "Zimowy konkurs Zozole"?
0 0

visserarthur

#7155044 Napisano: 25.01.2024 17:21:39
fragles napisał(a):

Tym bardziej bawi ich prośba o 5 gwiazdek...

Też mnie to dziś "rozbawiło", gdy zobaczyłem naklejkę z tymi "gwiazdkami" na przesyłce z bonem Dino...
1 fragles 0

nanajka81

#7155048 Napisano: 25.01.2024 17:41:14
aja napisał(a):

Ja zawsze bez problemu ze Smolar, da się coś wygrać, telefony odbierają. Pierwsza wpadka na dresach Tiger  z Żabki mnie spotkała. Mieli nagrody wysłać do 12go i jest opóźnienie, no nie wiem do kiedy, bo nie napisali. Sporo tych dresiaków było , więc tyle ludzi pewnie czeka. A swoją drogą, powinna być zmiana, że zameldowanie i zamieszkanie się wypisuje i jedna nagroda z dwóch adresów , przy wynajmowanych mieszkaniach, to nie gra jako jedna rodzina !!!!!!

no z tymi dresami to rzeczywiscie pierwsza taka ich wpadka (przynajmniej w moim przypadku bo ja u smolara to za duzo nie wygrywam) Co do adresów to niby w regulaminach pojawia się wpis "jedna nagroda na gospodarstwo" a ludzie i tak to obchodzą...
1 aja 0

masza

#7155060 Napisano: 25.01.2024 19:39:51
nanajka81 napisał(a):

aja napisał(a):

Ja zawsze bez problemu ze Smolar, da się coś wygrać, telefony odbierają. Pierwsza wpadka na dresach Tiger  z Żabki mnie spotkała. Mieli nagrody wysłać do 12go i jest opóźnienie, no nie wiem do kiedy, bo nie napisali. Sporo tych dresiaków było , więc tyle ludzi pewnie czeka. A swoją drogą, powinna być zmiana, że zameldowanie i zamieszkanie się wypisuje i jedna nagroda z dwóch adresów , przy wynajmowanych mieszkaniach, to nie gra jako jedna rodzina !!!!!!

no z tymi dresami to rzeczywiscie pierwsza taka ich wpadka (przynajmniej w moim przypadku bo ja u smolara to za duzo nie wygrywam) Co do adresów to niby w regulaminach pojawia się wpis "jedna nagroda na gospodarstwo" a ludzie i tak to obchodzą...

bluz z Zoozoli też nie wysłali - mieli czas do 19.01- nawet nie wysłali @, ze opożni się wysyłka. 
Oni kiedyś nie ogarniali takiej ilości konkow jak teraz....
0 0

delfinka101

#7155063 Napisano: 25.01.2024 20:09:39
Ja jestem w  szoku, ze weryfikacja z Kubusia tak szybko jest.
0 0

olunka

#7155162 Napisano: 26.01.2024 11:25:14
dzisiaj mija termin wysyłki nagród z loterii Just Plants, czy ktos dostał nagrodę albo chocby weryfikację?
0 0

hakowal

#7155205 Napisano: 26.01.2024 13:13:30
olunka napisał(a):

dzisiaj mija termin wysyłki nagród z loterii Just Plants, czy ktos dostał nagrodę albo chocby weryfikację?

U mnie ani nagrody, ani weryfikacji...
0 0

nanajka81

#7155208 Napisano: 26.01.2024 13:19:34
W aplikacji InPost pojawiła się paczka w przygotowaniu więc dresy Tigera już w przyszłym tygodniu...
0 0

olunka

#7155209 Napisano: 26.01.2024 13:21:28
hakowal napisał(a):

olunka napisał(a):

dzisiaj mija termin wysyłki nagród z loterii Just Plants, czy ktos dostał nagrodę albo chocby weryfikację?

U mnie ani nagrody, ani weryfikacji...

no właśnie emotka
0 0

osiek16

#7155217 Napisano: 26.01.2024 14:06:30
delfinka101 napisał(a):

Ja jestem w  szoku, ze weryfikacja z Kubusia tak szybko jest.

Oby tak przez cały konkurs im szlo 🤭
0 0

olunka

#7155221 Napisano: 26.01.2024 14:18:15
osiek16 napisał(a):

delfinka101 napisał(a):

Ja jestem w  szoku, ze weryfikacja z Kubusia tak szybko jest.

Oby tak przez cały konkurs im szlo 🤭

i jeszcze mogliby sobie o innych przypomnieć
1 Majkii 0

gregory

#7155229 Napisano: 26.01.2024 14:38:35
olunka napisał(a):

osiek16 napisał(a):

delfinka101 napisał(a):

Ja jestem w  szoku, ze weryfikacja z Kubusia tak szybko jest.

Oby tak przez cały konkurs im szlo 🤭

i jeszcze mogliby sobie o innych przypomnieć

Mogliby dziś biedronkę rozwiązać (orzeszki)
0 0

hakowal

#7155231 Napisano: 26.01.2024 14:40:51
olunka napisał(a):

hakowal napisał(a):

olunka napisał(a):

dzisiaj mija termin wysyłki nagród z loterii Just Plants, czy ktos dostał nagrodę albo chocby weryfikację?

U mnie ani nagrody, ani weryfikacji...

no właśnie emotka

O, dostałam juz maila o nadaniu przesyłki;)
1 olunka 0

olunka

#7155247 Napisano: 26.01.2024 15:31:48
czy Felix jest podpiety?
0 0