Reklama na e-Konkursy.info

Smolar

sledzik860

#7054309 Napisano: 18.10.2022 20:51:00
FBmarta22 napisał(a):

sledzik860 napisał(a):

I jeszcze jest jedna prawna wg mnie sprawa i chyba najważniejsza. Kiedy został udostępniony regulamin loterii. Bo jeśli po jej rozpoczęciu to prawnie uważam za niedopuszczalne. 

Przecież Emanuela (z tego co zrozumiałam) wczoraj grała... To znaczy, że strona działała, jak działała to i regulamin był... I serio Smolar w ogóle nie musiał informować o loterii na swojej stronie...

Wyraziłem swoje zdanie. To my napędzamy im zyski. Oczywiście zdaję sobie sprawę, że agencja nie żyje tylko dzięki loteriom, ale bez nas, graczy mieliby znacznie mniejsze obroty. Wg mnie to zaniedbanie, ponieważ biorą na siebie naprawdę dużo akcji i może nie wyrabiają. Osobiście wygrałem u nich 5 razy w loteriach i nigdy nie było problemu. Ale tak nie powinno być i zdania nie zmienię. 
1 darog 0

sledzik860

#7054314 Napisano: 18.10.2022 20:59:55
Jeśli podali coś do publicznej wiadomości (plakaty, reklamy.. its) to info było. Było dostępne publicznie. I tu jest ok. Ja nie szukam dziury w całym, nie czuję się oszukany bo nie wiedziałem o loterii dzień wcześniej, tylko dziwi mnie, że tak potężna agencja pozwala sobie na takie rzeczy. 
0 0

delfinka101

#7054331 Napisano: 18.10.2022 23:59:23
emanuela24 napisał(a):

Na siłę szukasz kłamstwa tam gdzie go nie ma emotka  Uwielbiam ludzi którzy wszędzie węszą teorie spiskowe. Nie wprowadziłabym go do bazy, bo to trwa(wczoraj miałam.bardzo mało czasu). Proste i "legoliczne". Szybciej w zapowiedzi wrzucić link i po sprawie. Jeśli Ty będąc w pracy masz tyle czasu to zazdroszczę. Nie każdy ma tyle szczęścia  emotka  I tak powtarzam, (bo coś kręcisz) wygrałam 1 nagrodę. Przykro mi że tym samym obaliłam twoją teorie o znajomych smolara, o kanałach i innych takich jak np nie swoje konta bankowe. emotka  Jakbyś chciał zauważyć to nawet tutaj odezwały się inne osoby które wygrały, ale usilnie jak rzep przyczepiłeś się do mojej osoby.  
To nie Ty decydujesz kiedy jest koniec tematu emotka  Strasznie toksyczny musisz być dla otoczenia. I nie, nie trafiłeś-nie pamiętam kiedy na fejsie brałam udział w jakimkolwiek konkursie  emotka  (poza bourjois). Wyobraż sobie że są ludzie którzy poza konkursami mają np męża, dzieci, pracę, znajomych, hobby  emotka
P.S. następnym razem jak zobaczę konkurs którego nie ma w bazie, a będę miała czas to specjalnie go nie dodam, abyś zbyt szybko o nim nie usłyszał emotka  To że nie widzicie plakatów i info o konkach w sklepach to możesz dzieciom na dobranoc opowiadać, bo ja nie widziałam sklepu w którym nie ma zadnych info o konkach (gazetki, plakaty,produkty). I powtarzam nie widziałam plakatu przed loterią. I tak wrzuciłabym do zapowiedzi, nie zmieniłeś mojego zdania. Rządzić, nakazywać, zakazywać to sobie możesz swoją kobietą, jeśli sobie na to pozwala. emotka

Taka prawda, ze na fb 2 dni temu była już reklama. Nie kupuję tego g..to mnei loteria nie interesowała ale nie było to schowane, ukryte itd. Nie wiem o co  chodzi tym "biednym niedoinformowanym" 

loteryjny

#7054332 Napisano: 19.10.2022 02:28:22
Mam pytanie odnośnie daty koncertu Darii Zawiałow z loterii lipton. Według regulaminu planowana data to 05.11 a na bilecie jest 04.11. To kiedy jest ten koncert?
0 0

adamo86

#7054396 Napisano: 19.10.2022 10:47:10
sledzik860 napisał(a):

Jeśli podali coś do publicznej wiadomości (plakaty, reklamy.. its) to info było. Było dostępne publicznie. I tu jest ok. Ja nie szukam dziury w całym, nie czuję się oszukany bo nie wiedziałem o loterii dzień wcześniej, tylko dziwi mnie, że tak potężna agencja pozwala sobie na takie rzeczy. 

Chciałem tylko zauważyć, że tak "potężna" agencja jak Avanti również nie dodała na swojej stronie konkursu, który dzisiaj się rozpoczął.

martunik3

#7054399 Napisano: 19.10.2022 10:49:41
Z Hitów robią teraz przelewy 100zl czy przestój zrobili? 
0 0

peppa7

#7054400 Napisano: 19.10.2022 10:51:42
adamo86 napisał(a):

sledzik860 napisał(a):

Jeśli podali coś do publicznej wiadomości (plakaty, reklamy.. its) to info było. Było dostępne publicznie. I tu jest ok. Ja nie szukam dziury w całym, nie czuję się oszukany bo nie wiedziałem o loterii dzień wcześniej, tylko dziwi mnie, że tak potężna agencja pozwala sobie na takie rzeczy. 

Chciałem tylko zauważyć, że tak "potężna" agencja jak Avanti również nie dodała na swojej stronie konkursu, który dzisiaj się rozpoczął.

Może im samym było wstyd, że takie nagrody kiepskie emotka

darog

#7054427 Napisano: 19.10.2022 11:56:04
emanuela24 napisał(a):

Na siłę szukasz kłamstwa tam gdzie go nie ma emotka  Uwielbiam ludzi którzy wszędzie węszą teorie spiskowe. Nie wprowadziłabym go do bazy, bo to trwa(wczoraj miałam.bardzo mało czasu). Proste i "legoliczne". Szybciej w zapowiedzi wrzucić link i po sprawie.  ale usilnie jak rzep przyczepiłeś się do mojej osoby.  
To nie Ty decydujesz kiedy jest koniec tematu emotka  Strasznie toksyczny musisz być dla otoczenia. I nie, nie trafiłeś-nie pamiętam kiedy na fejsie brałam udział w jakimkolwiek konkursie 
P.S. następnym razem jak zobaczę konkurs którego nie ma w bazie, a będę miała czas to specjalnie go nie dodam, abyś zbyt szybko o nim nie usłyszał emotka  To że nie widzicie plakatów i info o konkach w sklepach to możesz dzieciom na dobranoc opowiadać, bo ja nie widziałam sklepu w którym nie ma zadnych info o konkach (gazetki, plakaty,produkty). I powtarzam nie widziałam plakatu przed loterią. I tak wrzuciłabym do zapowiedzi, nie zmieniłeś mojego zdania. Rządzić, nakazywać, zakazywać to sobie możesz swoją kobietą, jeśli sobie na to pozwala. emotka


To świadczy tylko o twoim charakterku.
1. To forum - to wiele fajnych ludzi - nie dodasz SPECJALNIE konkursu nawet jak będziesz miała czas- by przypadkiem nie dotarło do mnie /do nas/
2. sama stwierdziłaś - że nie możesz wrzucać do "zapowiedzi": bo nie masz dostępu do tego wątku (brak dodanych konków) 

- na moje posty: można wrzucić link do: / dyskusje o innych konkursach/ Smolar/ Pomocy!!!/ ETC...
TY nadal CYTUJE:  "i tak wrzuciłabym do zapowiedzi" emotka   emotka  emotka  emotka

Kłamiesz i kręcisz, 
Pisałaś że brałaś udział w 1 dniu...NIE dodałaś konka /////bo nie byłaś przy kompie...//// poza tym "nie masz dostępu do ZAPOWIEDZI", a kiedy już dotarłaś do kompa to konk już był..."
Otóż
a) ..................................konk został dodany 2 dnia konkursu !!!!!!!!!!!!!!!!!
- więc skoro zgłaszałaś się 1 dnia - to byłaś przy kompie.

b)  "logicznie szybciej wrzucić do zapowiedzi" choć nie masz dostępu?? 
- komentujesz w różnych wątkach - ale i tak możliwość dodania linku widziałaś tylko w "zapowiedziach"? do którego nie nie masz dostepu...!
c) by wrzucić LINK wystarczy "bardzo mało czasu" (dzisiejsza wersja) - no ale przecież kiedy miałaś czas dodać link - to konkurs w bazie już był...TYLE ŻE NA TWOIM PROFILU WIDAĆ TEŻ LOGOWANIE...

Twoje kłamstwa, krętactwo, nagonka / po zapytaniu moim dlaczego nie podałaś info/ = i to jest główny temat, bo sprawa tego że Organizator "nie musi" na www podawać info etc, czy to-że przy mniejszej konkurencji lepiej wygrać, czy to, że to nie obowiązek - już wiadome i nie komentowane.
No i skasowałaś swój post o tej żałości że  po zakończeniu konków na FB widzisz kto wygrał i nie wstawił konka do bazy...
Rozkręciłąś się, namąciłaś, podawałaś sprzeczne wersje.

I po co dyskusja? Im więcej historii wymyślasz- tym gorzej.

Życzę powodzenia wszystkim, wielu fajnych wygranych i ładnej pogody za oknem emotka



0 0

golcia20

#7054432 Napisano: 19.10.2022 12:11:50
Kochani... już dajcie spokój, nie ma znaczenia czyje na wierzchu... po prostu grajmy i róbmy swoje, jak się da to wrzucajmy, pomagajmy, każdy wedle uznania emotka

Każdemu zależy, żeby wygrać, po to tu wszyscy jesteśmy, każdego z nas czasem coś zeźli, mnie też, bo chciałam coś dla dzieci, wyskrobałam zaskórniaki, żeby nakupować produktów, postarałam się, układałam, moje wypociny nie wygrały, było mi przykro, a ktoś inny to wygrał i od razu chciał sprzedać... ale pytanie po co chciał sprzedać? Może potrzebuje kasę na coś konkretnego... Piszę to po to, że uważam, że nie da się na żadną sytuację patrzeć jednostronnie, każdy kij ma dwa końce, ale finalnie nam wszystkim chodzi o jedno- pomóc sobie w tym i tak ciężkim chwilami życiu i wygrać- aby ktoś się ucieszył, aby spieniężyć w konkretnym celu...

Jestem tu już tyle lat i przesłanie tej wypowiedzi mam jedno: Kibicujmy sobie, cieszmy się, motywujmy, inspirujmy!
Wszystkim dodającym konki dziękuję, bo bez Was wielokrotnie o niektórych konkursach nawet bym nie wiedziała! Mam nadzieję, że te które ja dodawałam też się komuś przydawały.
Pozdrawiam Was serdecznie i miłego dnia wszystkim życzę i wspaniałych wygranych (na które wciąż zmęczona, ale nieugięta czekam emotka )

emotka

emanuela24

#7054435 Napisano: 19.10.2022 12:21:56
darog weź Ty sie daj leczyć emotka  żadnego posta nie skasowałam (nawet o konkach na fb się nie wypowiadam, bo biorę w nich udział tak z raz na rok i nie mam zielonego pojęcia co tam sie dzieje). Ty masz ewidentnie jakiś problem z głową. Tak w dniu gdy konkurs się rozpoczął byłam w pracy. Ojej ludzie czasami pracują  emotka
Tak dzisiaj mam wolne  emotka   Będę się logowała ile mi się podoba emotka  
0 0

nanajka81

#7054451 Napisano: 19.10.2022 13:06:43
Czytam tę tutaj dyskusje o nie dodawaniu konkursu do bazy i od razu przypomina mi się jeden taki co to uczy jak brać udział w konkursach aby wygrywać. Jedną z jego zasad było że jak się widzi świeży konkurs to jak najpóźniej należy nim się dzielić bo wiadomo, konkurencja. I patrząc po laureatach co niektórych konkursów i porównując z datą kiedy konkurs został tutaj dodany, od razu widać kto wiedział i nie powiedział. Jest wiele konkursów które w ogóle tutaj nie figurują a ludzie się chwalą nagrodami. No i co z tym zrobicie? Całe g. Można dyskutować, mieć pretensje, obrażać się ale nic z tego nie wynika. Wygrywać w obecnych czasach nie jest łatwo i niestety kombinacji będzie coraz więcej.

holala

#7054496 Napisano: 19.10.2022 16:12:28
fan-mandaryny napisał(a):

notta napisał(a):

onlyrybka napisał(a):

fan-mandaryny napisał(a):

Boję się dyskwalifikacji, bo dwa razy tak miałem, że w konkursie na daną sieć sklepów (nie tych ogólnopolskich konków) zgłosiłem kilka paragonów po kolei, gdzie było dużo nagród i mnie puścili z torbami. 

A niby dlaczego? Regulamin z reguły nie zabrania zgłaszania kolejnych po sobie numerów paragonów.

A skąd wniosek o dyskwalifikacji?

Smolar w regulaminie pisze bardzo restrykcyjnie o zgłaszaniu się przez daną osobę z innych adresów e-mail. Nietrudno się domyśleć, że zwróci na to uwagę, jeśli na taki konkurs zgłosi się mama, tata, ciocia, wujek w małym odstępie czasu, a na liście zobaczą że numery paragonów różnią się tylko cyferką na końcu. Wolę dmuchać na zimne, jeśli każde moje zgłoszenie mają wywalić.

nie gram tak czesto jak niektorzy z Was, ale w ciagu kilku lat zdarzylo mi sie wyslac kilkanascie zgloszen do loterii organizowanych przez Smolar - i teraz pytanie: zawsze uzywam swoich danych imiennych, tego samego numeru - tylko mam dwa e-maile, ktorych uzywam. I jaki mi sie pierwszy nasunie na mysl - taki wpisuje do formularza. troche mnie niepokoi ten komentarz zacytowany... nie chce oszukac agencji na "inny e-mail" - tylko jak mowie, mam dwa funkcjonujace. jeden "na cenzuray" a drugi glownie na "powazne" sprawy. jak to teraz ugryzc? skad sie dowiedziec, czy to jest juz dzialanie szkodliwe dla Smolar i jestem zbanowanym uczestnikiem?
0 0

adamo86

#7054499 Napisano: 19.10.2022 16:25:54
holala napisał(a):

fan-mandaryny napisał(a):

notta napisał(a):

onlyrybka napisał(a):

fan-mandaryny napisał(a):

Boję się dyskwalifikacji, bo dwa razy tak miałem, że w konkursie na daną sieć sklepów (nie tych ogólnopolskich konków) zgłosiłem kilka paragonów po kolei, gdzie było dużo nagród i mnie puścili z torbami. 

A niby dlaczego? Regulamin z reguły nie zabrania zgłaszania kolejnych po sobie numerów paragonów.

A skąd wniosek o dyskwalifikacji?

Smolar w regulaminie pisze bardzo restrykcyjnie o zgłaszaniu się przez daną osobę z innych adresów e-mail. Nietrudno się domyśleć, że zwróci na to uwagę, jeśli na taki konkurs zgłosi się mama, tata, ciocia, wujek w małym odstępie czasu, a na liście zobaczą że numery paragonów różnią się tylko cyferką na końcu. Wolę dmuchać na zimne, jeśli każde moje zgłoszenie mają wywalić.

nie gram tak czesto jak niektorzy z Was, ale w ciagu kilku lat zdarzylo mi sie wyslac kilkanascie zgloszen do loterii organizowanych przez Smolar - i teraz pytanie: zawsze uzywam swoich danych imiennych, tego samego numeru - tylko mam dwa e-maile, ktorych uzywam. I jaki mi sie pierwszy nasunie na mysl - taki wpisuje do formularza. troche mnie niepokoi ten komentarz zacytowany... nie chce oszukac agencji na "inny e-mail" - tylko jak mowie, mam dwa funkcjonujace. jeden "na cenzuray" a drugi glownie na "powazne" sprawy. jak to teraz ugryzc? skad sie dowiedziec, czy to jest juz dzialanie szkodliwe dla Smolar i jestem zbanowanym uczestnikiem?

To chyba u źródła trzeba się dowiedzieć. I najlepiej zacząć grać tylko na jeden adres.
Chyba, że ktoś jeszcze tak gra i ma doświadczenie w temacie, bo np. wygrywa emotka
0 0

lasiglasty

#7054501 Napisano: 19.10.2022 16:34:07
holala napisał(a):

fan-mandaryny napisał(a):

notta napisał(a):

onlyrybka napisał(a):

fan-mandaryny napisał(a):

Boję się dyskwalifikacji, bo dwa razy tak miałem, że w konkursie na daną sieć sklepów (nie tych ogólnopolskich konków) zgłosiłem kilka paragonów po kolei, gdzie było dużo nagród i mnie puścili z torbami. 

A niby dlaczego? Regulamin z reguły nie zabrania zgłaszania kolejnych po sobie numerów paragonów.

A skąd wniosek o dyskwalifikacji?

Smolar w regulaminie pisze bardzo restrykcyjnie o zgłaszaniu się przez daną osobę z innych adresów e-mail. Nietrudno się domyśleć, że zwróci na to uwagę, jeśli na taki konkurs zgłosi się mama, tata, ciocia, wujek w małym odstępie czasu, a na liście zobaczą że numery paragonów różnią się tylko cyferką na końcu. Wolę dmuchać na zimne, jeśli każde moje zgłoszenie mają wywalić.

nie gram tak czesto jak niektorzy z Was, ale w ciagu kilku lat zdarzylo mi sie wyslac kilkanascie zgloszen do loterii organizowanych przez Smolar - i teraz pytanie: zawsze uzywam swoich danych imiennych, tego samego numeru - tylko mam dwa e-maile, ktorych uzywam. I jaki mi sie pierwszy nasunie na mysl - taki wpisuje do formularza. troche mnie niepokoi ten komentarz zacytowany... nie chce oszukac agencji na "inny e-mail" - tylko jak mowie, mam dwa funkcjonujace. jeden "na cenzuray" a drugi glownie na "powazne" sprawy. jak to teraz ugryzc? skad sie dowiedziec, czy to jest juz dzialanie szkodliwe dla Smolar i jestem zbanowanym uczestnikiem?

Chodzi o to, żeby w ramach jednego konkursu nie zgłaszać z kilku e-maili. Przecież nikt Ci nie zabroni mieć dwóch e-maili i raz zgłosić się z jednego, a w kolejnym konkursie z drugiego. To normalne, że ludzie zmieniają numery, adresy poczty elektronicznej.  A nie że na całe życie musisz mieć przypisany jeden numer telefonu i adres e-mail w danej agencji. Ja kiedyś miałam pocztę na o2, ale zaczęła mnie denerwować, przeniosłam się na Gmail i nie mam z tym żadnego problemu przy weryfikacji, że teraz korzystam z innego mejla.
1 mia 0

adamo86

#7054503 Napisano: 19.10.2022 16:45:50
lasiglasty napisał(a):

holala napisał(a):

fan-mandaryny napisał(a):

notta napisał(a):

onlyrybka napisał(a):

fan-mandaryny napisał(a):

Boję się dyskwalifikacji, bo dwa razy tak miałem, że w konkursie na daną sieć sklepów (nie tych ogólnopolskich konków) zgłosiłem kilka paragonów po kolei, gdzie było dużo nagród i mnie puścili z torbami. 

A niby dlaczego? Regulamin z reguły nie zabrania zgłaszania kolejnych po sobie numerów paragonów.

A skąd wniosek o dyskwalifikacji?

Smolar w regulaminie pisze bardzo restrykcyjnie o zgłaszaniu się przez daną osobę z innych adresów e-mail. Nietrudno się domyśleć, że zwróci na to uwagę, jeśli na taki konkurs zgłosi się mama, tata, ciocia, wujek w małym odstępie czasu, a na liście zobaczą że numery paragonów różnią się tylko cyferką na końcu. Wolę dmuchać na zimne, jeśli każde moje zgłoszenie mają wywalić.

nie gram tak czesto jak niektorzy z Was, ale w ciagu kilku lat zdarzylo mi sie wyslac kilkanascie zgloszen do loterii organizowanych przez Smolar - i teraz pytanie: zawsze uzywam swoich danych imiennych, tego samego numeru - tylko mam dwa e-maile, ktorych uzywam. I jaki mi sie pierwszy nasunie na mysl - taki wpisuje do formularza. troche mnie niepokoi ten komentarz zacytowany... nie chce oszukac agencji na "inny e-mail" - tylko jak mowie, mam dwa funkcjonujace. jeden "na cenzuray" a drugi glownie na "powazne" sprawy. jak to teraz ugryzc? skad sie dowiedziec, czy to jest juz dzialanie szkodliwe dla Smolar i jestem zbanowanym uczestnikiem?

Chodzi o to, żeby w ramach jednego konkursu nie zgłaszać z kilku e-maili. Przecież nikt Ci nie zabroni mieć dwóch e-maili i raz zgłosić się z jednego, a w kolejnym konkursie z drugiego. To normalne, że ludzie zmieniają numery, adresy poczty elektronicznej.  A nie że na całe życie musisz mieć przypisany jeden numer telefonu i adres e-mail w danej agencji. Ja kiedyś miałam pocztę na o2, ale zaczęła mnie denerwować, przeniosłam się na Gmail i nie mam z tym żadnego problemu przy weryfikacji, że teraz korzystam z innego mejla.

Z opisu sytuacji wynika, że gra jest na zmianę na dwa adresy - mogło się pewnie zdarzyć wysłać na ten sam konkurs na dwa różne adresy - a to już może się nie spodobać.
Zmiana adresu i korzystanie już tylko z "nowego" to trochę inna kwestia emotka
1 holala 0

loteryjny

#7054527 Napisano: 19.10.2022 18:02:36
martunik3 napisał(a):

Z Hitów robią teraz przelewy 100zl czy przestój zrobili? 

Chyba zrobili przerwę. Mi brakuje jeszcze kilkunastu weryfikacji. 
1 martunik3 0

atyde25

#7054661 Napisano: 20.10.2022 09:36:41
Nie masz szansy dowiedzieć się czy jesteś zablokowanym uczestnikiem czy nie.Bo niby jak.
Teraz przemyślałam,że nigdy nic większego w S... nie trafiłam a gram od początku powstania tej agencji.
Strasznie to rozczarowujące bo nic złego w sumie nigdy nie zrobiłam.
0 0

mietowa

#7054663 Napisano: 20.10.2022 09:42:30
atyde25 napisał(a):

Nie masz szansy dowiedzieć się czy jesteś zablokowanym uczestnikiem czy nie.Bo niby jak.
Teraz przemyślałam,że nigdy nic większego w S... nie trafiłam a gram od początku powstania tej agencji.
Strasznie to rozczarowujące bo nic złego w sumie nigdy nie zrobiłam.

Skoro nic złego nie zrobiłaś, to niby z jakiego powodu Smolar miałby Cię zablokować? Bez przesady. Myślę, że w spokojnie 90% przypadków, gdy ludzie się tak strasznie obawiają o zablokowanie, brak wygranych ma jednak inne przyczyny. Bo ok, gdy ktoś gra na 70 numerów i potem 10 z 12 wygranych idzie na jedną, małą miejscowość, to agencja może stanąć na baczności - choćby po to, żeby nie mieć problemów. Ale nie widzę logiki w przypuszczeniu, że jakaś Ela z Innowrocławia (przykład) nie zostaje nagrodzona ani razu przez lata, bo ją "Smolar zablokował". 

rufus

#7054679 Napisano: 20.10.2022 10:43:57
Z Garage czekaja na ostatnia chwile?? emotka
0 0

adamo86

#7054680 Napisano: 20.10.2022 10:47:45
rufus napisał(a):

Z Garage czekaja na ostatnia chwile?? emotka

Ostatnio to chyba u nich "standard" emotka
A nawet i po terminie lubią emotka
0 0