Reklama na e-Konkursy.info

Smolar

anialistopad

#6807158 Napisano: 09.09.2021 14:08:49
maryam napisał(a):

anialistopad napisał(a):

20 zł i opis nagroda w loterii to z czego Smolar wysyła ?

a miałaś pozytywna weryfikacje na maila?

Nie ,nic nie mialam
1 maryam 0

atyde25

#6807166 Napisano: 09.09.2021 14:13:07
[quote=AMINO

anialistopad]
maryam napisał(a):

anialistopad napisał(a):

20 zł i opis nagroda w loterii to z czego Smolar wysyła ?

a miałaś pozytywna weryfikacje na maila?

Nie ,nic nie mialam
0 0

edzia21

#6807195 Napisano: 09.09.2021 15:48:21
maverick napisał(a):

edzia21 napisał(a):

wiesia30 napisał(a):

ivanotta napisał(a):

zubi napisał(a):

Czy są podpięte wyniki Konkurs pełen złota?

chyba smsy nawet były

Smsy były 

Swoją drogą radzę posprawdzać też wyniki na stronie, bo do mnie tylko część esków doszła (po godz. 12) - reszta potwierdzona na stronie, a na tel głucho.  emotka

U mnie Edzia niestety nie zadziałało emotka
Komunikat:
  • Przykro nam, nie mamy takich danych w bazie laureatów.  - nie tym razem emotka

Następnym razem się uda emotka

BTW
I tak na przyszłość - nie sprawdzaj w "laureatach", tylko w "wynikach", bo w przypadku głównej często chcą paragon i oświadczenie w wersji "papierowej", wtedy pomimo wygranej..."laureaci" nie zadziałają, a w "wynikach" powinno się pokazać emotka  

maverick

#6807201 Napisano: 09.09.2021 16:02:11
edzia21 napisał(a):

maverick napisał(a):

edzia21 napisał(a):

wiesia30 napisał(a):

ivanotta napisał(a):

zubi napisał(a):

Czy są podpięte wyniki Konkurs pełen złota?

chyba smsy nawet były

Smsy były 

Swoją drogą radzę posprawdzać też wyniki na stronie, bo do mnie tylko część esków doszła (po godz. 12) - reszta potwierdzona na stronie, a na tel głucho.  emotka

U mnie Edzia niestety nie zadziałało emotka
Komunikat:
  • Przykro nam, nie mamy takich danych w bazie laureatów.  - nie tym razem emotka

Następnym razem się uda  emotka

BTW
I tak na przyszłość - nie sprawdzaj w "laureatach", tylko w "wynikach", bo w przypadku głównej często chcą paragon i oświadczenie w wersji "papierowej", wtedy pomimo wygranej..."laureaci" nie zadziałają, a w "wynikach" powinno się pokazać emotka  

Dziękuję za tip emotka
0 0

saruto

#6807707 Napisano: 11.09.2021 22:52:58
czy myslicie, ze Smolar mogl mnie jakoś zablokowac? wziełam udział w niezliczonej liczbie konkursó (loterii i nie tylko) a od dwóch lat wygrałam tylko 2 nagrody.

Smolarku, serio z mojej wypłaty wydzieram sobie na konki wiec daj mi troche radości emotka .

pozdrawiam,

Sara
0 0

pusheen

#6807711 Napisano: 11.09.2021 23:12:08
saruto napisał(a):

czy myslicie, ze Smolar mogl mnie jakoś zablokowac? wziełam udział w niezliczonej liczbie konkursó (loterii i nie tylko) a od dwóch lat wygrałam tylko 2 nagrody.

Smolarku, serio z mojej wypłaty wydzieram sobie na konki wiec daj mi troche radości emotka .

pozdrawiam,

Sara



Nie, z tym blokowaniem to głupi mit.

delfinka101

#6807718 Napisano: 12.09.2021 00:24:25
saruto napisał(a):

czy myslicie, ze Smolar mogl mnie jakoś zablokowac? wziełam udział w niezliczonej liczbie konkursó (loterii i nie tylko) a od dwóch lat wygrałam tylko 2 nagrody.

Smolarku, serio z mojej wypłaty wydzieram sobie na konki wiec daj mi troche radości emotka .

pozdrawiam,

Sara

Blokowanie to jakaś bajka. Też długo nie wygrywałam. Ale mam ten sam numer telefonu od ok 18 lat i co jakiś czas wygrywam u nich w loterii i na hasła. Nigdy głównej ale może i kiedyś tu dopisze mi szczęście.

flinta_13

#6807722 Napisano: 12.09.2021 07:30:45
delfinka101 napisał(a):

saruto napisał(a):

czy myslicie, ze Smolar mogl mnie jakoś zablokowac? wziełam udział w niezliczonej liczbie konkursó (loterii i nie tylko) a od dwóch lat wygrałam tylko 2 nagrody.

Smolarku, serio z mojej wypłaty wydzieram sobie na konki wiec daj mi troche radości emotka .

pozdrawiam,

Sara

Blokowanie to jakaś bajka. Też długo nie wygrywałam. Ale mam ten sam numer telefonu od ok 18 lat i co jakiś czas wygrywam u nich w loterii i na hasła. Nigdy głównej ale może i kiedyś tu dopisze mi szczęście.

Oczywiście że to blokowanie to bzdura ! Trzeba poprostu trafić w ich gust emotka  

tadku53

#6807728 Napisano: 12.09.2021 09:04:45
[quote=Może teraz i nie blokują, ale w 2009 roku niestety mieli czerwoną listę numerów na której byłem i ja, w konkursie Eveline cosmetics, potwierdzone telefonicznie i smsowo przez Panią Justynę T. i w dodatku jeszcze przez jednego gracza.

flinta_13]
delfinka101 napisał(a):

saruto napisał(a):

czy myslicie, ze Smolar mogl mnie jakoś zablokowac? wziełam udział w niezliczonej liczbie konkursó (loterii i nie tylko) a od dwóch lat wygrałam tylko 2 nagrody.

Smolarku, serio z mojej wypłaty wydzieram sobie na konki wiec daj mi troche radości emotka .

pozdrawiam,

Sara

Blokowanie to jakaś bajka. Też długo nie wygrywałam. Ale mam ten sam numer telefonu od ok 18 lat i co jakiś czas wygrywam u nich w loterii i na hasła. Nigdy głównej ale może i kiedyś tu dopisze mi szczęście.

Oczywiście że to blokowanie to bzdura ! Trzeba poprostu trafić w ich gust emotka  
0 0

emanuela24

#6807731 Napisano: 12.09.2021 10:18:56
Oczywiście że jeszcze kilka lat temu były czarne listy w smolarze i to nie żadna bajka ani mit- to fakt. Zniknęły po aferze gdzie ktoś wysłał sms-y informujace o wygranej zamiast do tych co wygrali to do tych z czarnej listy emotka  (ba sporo osob z czarnej listy nawet udziału nie brało w tamtym konkursie - mi mieli 6 numerów zblokowane).
Przecież afera była z tego straszna i się smolar wtedy dowiedział że nie wolno mu przechowywać naszych numerów i tworzyć takich list. Dane dostaja do przeprowaszenia danego konkursu, a nie tworzenia list wg ich widzi mi się.

nanajka81

#6807732 Napisano: 12.09.2021 10:27:36
tadku53 napisał(a):

[quote=Może teraz i nie blokują, ale w 2009 roku niestety mieli czerwoną listę numerów na której byłem i ja, w konkursie Eveline cosmetics, potwierdzone telefonicznie i smsowo przez Panią Justynę T. i w dodatku jeszcze przez jednego gracza.

flinta_13]

delfinka101 napisał(a):

saruto napisał(a):

czy myslicie, ze Smolar mogl mnie jakoś zablokowac? wziełam udział w niezliczonej liczbie konkursó (loterii i nie tylko) a od dwóch lat wygrałam tylko 2 nagrody.

Smolarku, serio z mojej wypłaty wydzieram sobie na konki wiec daj mi troche radości emotka .

pozdrawiam,

Sara

Blokowanie to jakaś bajka. Też długo nie wygrywałam. Ale mam ten sam numer telefonu od ok 18 lat i co jakiś czas wygrywam u nich w loterii i na hasła. Nigdy głównej ale może i kiedyś tu dopisze mi szczęście.

Oczywiście że to blokowanie to bzdura ! Trzeba poprostu trafić w ich gust emotka  

 
trochę bym polemizowała. Z rok temu smolar organizował konkurs w Euro sklepie. Jako że siostra dostarczała paragony to ja brałam udział -
raz na nią, raz na drugą siostrę (obie nie konkursowe) raz na siebie.
Odpowiedzi pisałam dość podobne do siebie i co? One wygrały - ja nie. Ich numery
smolarowi nie znane - mój aż za bardzo.  Trochę to dziwne.
1 atyde25 0

radosna

#6807733 Napisano: 12.09.2021 10:30:16
emanuela24 napisał(a):

Oczywiście że jeszcze kilka lat temu były czarne listy w smolarze i to nie żadna bajka ani mit- to fakt. Zniknęły po aferze gdzie ktoś wysłał sms-y informujace o wygranej zamiast do tych co wygrali to do tych z czarnej listy  emotka  (ba sporo osob z czarnej listy nawet udziału nie brało w tamtym konkursie - mi mieli 6 numerów zblokowane).
Przecież afera była z tego straszna i się smolar wtedy dowiedział że nie wolno mu przechowywać naszych numerów i tworzyć takich list. Dane dostaja do przeprowaszenia danego konkursu, a nie tworzenia list wg ich widzi mi się.

Sama dostawałam sms-y o wygranych, chociaż nie brałam udziału w tych konkursach.
Uważam, że trzeba bardzo dobrze pisać - rymy mają być z wyższej półki, a nie te częstochowskie.
Dotyczy to nie tylko Smolara, ale na pewno NAV Agency, Montovni i Columbita. 

atyde25

#6807735 Napisano: 12.09.2021 10:38:12
Dalej mają listy i mają bazę.Aż trochę dziwi ,że niektórzy są tak naiwni,że wierzą,że nie mają.Nie lubią tych co ciągle grają i według nich to  takie "bezpieczne kontrolowanie" przepływu nagród.Bardzo  to kiepskie z ich strony.Bo  w sumie to dość  porządna agencja patrząc na inne.Ale ta inwigilacja jest bardzo kiepskim pomysłem chyba właściciela lub jego zaufanych od lat  pracowników.I pozdrawiam bo tu czytają nasze wypociny na bieżąco.To się pewnie według nich nazywa trzymaniem ręki na pulsie.Łamiecie prawo i tyle.
1 gizoon 0

anaesth

#6807736 Napisano: 12.09.2021 10:41:02
radosna napisał(a):


Uważam, że trzeba bardzo dobrze pisać - rymy mają być z wyższej półki, a nie te częstochowskie.

Z własnego doświadczenia mogę dodać, że dopiero wtedy, kiedy wygra się główną i spojrzy jeszcze raz na tekst, który wyróżnili, a potem na teksty, którymi się nie wygrywało albo wygrywało nagrody najniższego stopnia, to do człowieka dociera, dlaczego się tak wydarzyło emotka
0 0

emanuela24

#6807737 Napisano: 12.09.2021 10:42:49
radosna napisał(a):

emanuela24 napisał(a):

Oczywiście że jeszcze kilka lat temu były czarne listy w smolarze i to nie żadna bajka ani mit- to fakt. Zniknęły po aferze gdzie ktoś wysłał sms-y informujace o wygranej zamiast do tych co wygrali to do tych z czarnej listy  emotka  (ba sporo osob z czarnej listy nawet udziału nie brało w tamtym konkursie - mi mieli 6 numerów zblokowane).
Przecież afera była z tego straszna i się smolar wtedy dowiedział że nie wolno mu przechowywać naszych numerów i tworzyć takich list. Dane dostaja do przeprowaszenia danego konkursu, a nie tworzenia list wg ich widzi mi się.

Sama dostawałam sms-y o wygranych, chociaż nie brałam udziału w tych konkursach.
Uważam, że trzeba bardzo dobrze pisać - rymy mają być z wyższej półki, a nie te częstochowskie.
Dotyczy to nie tylko Smolara, ale na pewno NAV Agency, Montovni i Columbita. 

Gust smolara mam rozpracowane i szczerze ich gust to dla mnie bezguście emotka  te rymy jakie lubią i jaką formę pisania -to nie mój styl. Potrafię pisać w ich stylu, ale mi się te hasła nie podobają emotka  
0 0

emanuela24

#6807739 Napisano: 12.09.2021 10:48:15
anaesth napisał(a):

radosna napisał(a):


Uważam, że trzeba bardzo dobrze pisać - rymy mają być z wyższej półki, a nie te częstochowskie.

Z własnego doświadczenia mogę dodać, że dopiero wtedy, kiedy wygra się główną i spojrzy jeszcze raz na tekst, który wyróżnili, a potem na teksty, którymi się nie wygrywało albo wygrywało nagrody najniższego stopnia, to do człowieka dociera, dlaczego się tak wydarzyło emotka

Wiesz głównych w smolarze trafiłam kilkanaście przez te lata grania. Tak, masz rację jak się spojrzy to widać to coś co lubią. Dla mnie to bezguście- nie moja bajka emotka  Ale jak widać co kto lubi.
0 0

pusheen

#6807741 Napisano: 12.09.2021 10:52:15
Wszyscy wiedzą co Smolar lubi, ale nie wygrywają, bo są na czarnej liście. Brzmi baaardzo prawdopodobnie emotka

Co do czytania tego forum, to wątpię, żeby tracili czas na takie głupoty.
1 adriannaa 0

pikawka

#6807742 Napisano: 12.09.2021 10:54:06
pusheen napisał(a):

Wszyscy wiedzą co Smolar lubi, ale nie wygrywają, bo są na czarnej liście. Brzmi baaardzo prawdopodobnie emotka

Co do czytania tego forum, to wątpię, żeby tracili czas na takie głupoty.

Ja właśnie nie wiem co smolar lubi. Styl pisania mam jeden, raz wygram a innym razem gdzie wydaje mi się tekst jeszcze lepszy to pudlo...kompletnie nie kumam filozofi smolara..... emotka
2 cb656, nkba 0

delfinka101

#6807743 Napisano: 12.09.2021 10:58:22
Dla mnie Smolar to jest super agencja, bo to oni wyłapali "drukarzy" paragonów. Zawsze wiadomo czy zgłoszenie dotarło, jest potwierdzenie, później informacja, ze wypełniło się formularz a na koniec o weryfikacji. Nagrodę wysyłają dpd a dla mnie to najlepszy kurier. Zawsze mam takich którzy do mnie dzwonią albo zostawiają u sąsiadki. Co do Columbit, to już wiem, że oni wcale rymów nie lubią. Rower wygrałam całkiem innym zgłoszeniem , bez rymów ale takim prawdziwym, bo pisałam o mamie i pisałam z serducha. 
Teraz chyba większość agencji poszła pod kątem jakości w  górę. Nie wygrywam może dużo ale  coraz lepsze wrażenia mam co do agencji. Czy tu czytają? Chyba by im się musiało okropnie nudzić w pracy. Nie wierzę też w to, ze wolą by nagrody wygrywali mugole, bo to im roboty przysparza, konkursowicz wie co ma robić, wysyła szybko i oni mogą szybko zamknąć konkurs a mugole albo paragonu nie mają albo nie odbierają od nieznajomych telefonu itd..

emanuela24

#6807746 Napisano: 12.09.2021 11:07:15
7pusheen napisał(a):

Wszyscy wiedzą co Smolar lubi, ale nie wygrywają, bo są na czarnej liście. Brzmi baaardzo prawdopodobnie emotka

Co do czytania tego forum, to wątpię, żeby tracili czas na takie głupoty.

Wiesz jak świadomy czlowiek podejrzewa że jest na czarnej liście to kupuje starter i wygrywa na nowy numer emotka  jak jeszcze nie wiedzą że to Twoj to wygrywasz. Cała tajemnica zabawy ze smolarem.
2 Ferdia, gizoon 0