Reklama na e-Konkursy.info

Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

@gnieszk@

#7214855 Napisano: dzisiaj o 13:53:03
notta napisał(a):

maixys napisał(a):

apacz_ napisał(a):

Wiem, że o pieniądzach dżentelmeni nie rozmawiają, ale... Ile jesteście w stanie zarobić na wygranych w miesiąc?  Pytam z czystej ciekawości  =D

Nice try, Panie inspektorze skarbówki xD

Na tym się nie zarabia, większość tutaj gra dla przyjemności i zajęcia wolnego czasu w te szare, jesienne dni emotka

Dokładnie, hobby, pasja i czysta przyjemność.
1 atyde25 0

apacz_

#7214856 Napisano: dzisiaj o 13:57:08
notta napisał(a):

maixys napisał(a):

apacz_ napisał(a):

Wiem, że o pieniądzach dżentelmeni nie rozmawiają, ale... Ile jesteście w stanie zarobić na wygranych w miesiąc?  Pytam z czystej ciekawości  =D

Nice try, Panie inspektorze skarbówki xD

Na tym się nie zarabia, większość tutaj gra dla przyjemności i zajęcia wolnego czasu w te szare, jesienne dni emotka

Śmiem wątpić patrząc na MDW, za kilkaset zł, kilka lub nawet kilkanaście tysięcy emotka  ;)
0 0

inska

#7214857 Napisano: dzisiaj o 13:58:37
apacz_ napisał(a):

Wiem, że o pieniądzach dżentelmeni nie rozmawiają, ale... Ile jesteście w stanie zarobić na wygranych w miesiąc?  Pytam z czystej ciekawości  =D

kilka do kilkunastu tys miesięcznie łącznie ja i mąż. ALE kupujemy produkty tylko te, które używamy i gramy o nagrody te, które są nam "potrzebne" czyli jeśli będzie konkurs/loteria i nagrodami będzie nintendo no to nie bierzemy udziału bo już mamy w bliższej i dalszej rodzinie a nie gramy żeby sprzedawać, nigdy niczego nie sprzedałam wygranego i chce żeby tak zostało, czasem oddałam, albo np. karma dla psów/kotów nie mamy takich zwierząt wiec nie kupujemy poza jednym wyjątkiem jak chyba z 2 lata temu akurat konkurs się spiął w czasie ze zbiórką karmy dla schroniska w szkole dzieci
i drugie ALE zauważyłam, że jak gram nie dla przyjemności to efekty mam marne, więc gram tylko jak mam ochotę, jestem wypoczęta i mam czas, więc bywa, że paragony leżą, kończy się konkurs i nie wysyłam

as32572

#7214860 Napisano: dzisiaj o 14:03:30
@gnieszk@ napisał(a):

notta napisał(a):

maixys napisał(a):

apacz_ napisał(a):

Wiem, że o pieniądzach dżentelmeni nie rozmawiają, ale... Ile jesteście w stanie zarobić na wygranych w miesiąc?  Pytam z czystej ciekawości  =D

Nice try, Panie inspektorze skarbówki xD

Na tym się nie zarabia, większość tutaj gra dla przyjemności i zajęcia wolnego czasu w te szare, jesienne dni emotka

Dokładnie, hobby, pasja i czysta przyjemność.

Dla mnie to nie jest czysta przyjemność, bo jednak wymaga sporo zachodu i jest też często wkurzające (np. jak się nie lubi robić zdjęć długich paragonów).
To fajne hobby, które jednak ma się ochotę rzucić jak przez pół roku wygrywa się tylko skarpetki czy inną drobnicę.
A potem wpada jakaś lepsza nagroda i jakoś to się dalej kręci. Ale nie uważam tego zajęcia za opłacalne jeśli bym miała w tych kategoriach rozpatrywać, chociaż z pewnością dla jednych jest bardziej a dla innych mniej.

atyde25

#7214861 Napisano: dzisiaj o 14:06:50
Najgorsze jak nie wpada po pół roku a nawet latami lepsza nagroda. A gra się nadal. Też nie lubię foto długich paragonów. A najgorsze jest jak szukasz produktów z kodami. I jak promo trwa nie ma i nagle promo się kończy i wszystko z kodami.
1 titinunu 0

parad0x

#7214862 Napisano: dzisiaj o 14:09:11
apacz_ napisał(a):

notta napisał(a):

maixys napisał(a):

apacz_ napisał(a):

Wiem, że o pieniądzach dżentelmeni nie rozmawiają, ale... Ile jesteście w stanie zarobić na wygranych w miesiąc?  Pytam z czystej ciekawości  =D

Nice try, Panie inspektorze skarbówki xD

Na tym się nie zarabia, większość tutaj gra dla przyjemności i zajęcia wolnego czasu w te szare, jesienne dni emotka

Śmiem wątpić patrząc na MDW, za kilkaset zł, kilka lub nawet kilkanaście tysięcy emotka  ;)

Jako, że wszyscy robią sobie jaja to niejako wyjdę przed szereg powiem tyle, że przez pierwszy rok mojej aktywności na tym forum to po odliczeniu kosztów paragonów wychodzi w granicach 3300 zł miesięcznie na plus, licząc po wartościach regulaminowych a te, jak wszyscy wiemy, bywają zawyżone. 
A nie wygrałem żadnej nagrody o wartości większej niż 6 tysięcy, więc tutaj jedna taka nagroda byłaby w stanie zaburzyć te wyliczenia dość solidnie. 
Z rzeczy, które mi się faktycznie przydadzą i sobie zostawiłem niestety jest "tylko" ekspres do kawy. 
A i do tej kwoty NIE wliczam korzyści w postaci artykułów spożywczych i chemii otrzymanych w zamian za paragony.

magie1982

#7214883 Napisano: dzisiaj o 14:59:54
Czy wygrał ktoś w Prince Polo dwa razy na te same dane?
0 0

Miligili

#7214885 Napisano: dzisiaj o 15:09:47
Podpowie ktoś w jakiej aplikacji najłatwiej  stworzyć kompilację zdjęć/video + żeby w ttle leciała jakaś muzyka z nagranym naszym
glosem?
0 0

Divine

#7214902 Napisano: dzisiaj o 16:14:07
Miligili napisał(a):

Podpowie ktoś w jakiej aplikacji najłatwiej  stworzyć kompilację zdjęć/video + żeby w ttle leciała jakaś muzyka z nagranym naszym
glosem?

0 0