Reklama na e-Konkursy.info

Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

ramaja

#7213114 Napisano: dzisiaj o 11:29:34
Cholera przy loteri Winiary budynie przychodzi mi zwrotka że moge brać udział od 14.10 a regulamin mówi że od 1.10 wpisuje jak zawsze Winiary.numer paragonu ,a tu ludki Sie chwala wygranymi ,co robię źle przecież nie pierwsza ich loteria 
visserarthur napisał(a):

samuraj napisał(a):

ramaja napisał(a):

Cholera przy loteri Winiary budynie przychodzi mi zwrotka że moge brać udział od 14.10 a regulamin mówi że od 1.10 wpisuje jak zawsze Winiary.numer paragonu ,a tu ludki Sie chwala wygranymi ,co robię źle przecież nie pierwsza ich loteria

Ślesz na dobry nr?70996

Czyżby kolejna osoba (na forum rzuciły mi się w oczy minimum trzy), która nie potrafi „przepisać” dobrze numeru…?

0 0

ramaja

#7213115 Napisano: dzisiaj o 11:30:46
SKS po prostu starość k...starość emotka dziekuje
0 0

ramaja

#7213116 Napisano: dzisiaj o 11:30:48
SKS po prostu starość k...starość emotka dziekuje

Miligili

#7213124 Napisano: dzisiaj o 11:48:06
Hej Wszysykim! Czy ma ktoś doświadczenie z wygraną w Albedo i opisem na paragonie niekoniecznie mówiący o konkretnym produkcie promocyjnym? Zastanawiam się co będzie w sytuacji gdy wygram w  konkursie Auchan Silan, kiedy na paragonie jest opis : płyn do płukania a o Silanie nie ma mowy? Czy chcą jakieś pieczątki ze sklepu z potwierdzeniem, że to ten konkretny produkt ? Orientuje się ktoś ?
0 0

stokrotka238

#7213125 Napisano: dzisiaj o 11:56:04
Miligili napisał(a):

Hej Wszysykim! Czy ma ktoś doświadczenie z wygraną w Albedo i opisem na paragonie niekoniecznie mówiący o konkretnym produkcie promocyjnym? Zastanawiam się co będzie w sytuacji gdy wygram w  konkursie Auchan Silan, kiedy na paragonie jest opis : płyn do płukania a o Silanie nie ma mowy? Czy chcą jakieś pieczątki ze sklepu z potwierdzeniem, że to ten konkretny produkt ? Orientuje się ktoś ?

Przecież jak to konkurs w Auchan to raczej wszyscy będą mieli takie same opisy. Poza tym zdaje mi się, że na paragonach w Auchanie, przy produkcie jest kod  i jak go wpiszesz w neta, to wyskoczy co to za produkt...
1 Miligili 0

parad0x

#7213128 Napisano: dzisiaj o 12:12:11
Czy z konkursu Sante "Rapsy z liberem" przychodzi potwierdzenie wzięcia udziału na mail? Ktoś, coś?
0 0