Reklama na e-Konkursy.info

Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

jagodzianka

#7212618 Napisano: dzisiaj o 20:50:51
pusheen napisał(a):

iwona0103 napisał(a):

pusheen napisał(a):

rainbowdash napisał(a):

jagodzianka napisał(a):

Boze , ale Maybelline odwalili kwas z konkursem

Jaki? Opowiedz proszę bo nie jestem w temacie

Ja już straciłam swój czas na zagłębienie się w to, więc mogę skrócić emotka

Wyniki miały być 04.10, ale tego dnia napisali komuś, że będą 07.10. Później wyników dalej nie było i nagle pod koniec dnia napisali, że poinformowali wszystkich na priv (a według regulaminu miały być komentarze pod postami). Ludzie się wkurzyli, zaczęli ich oskarżać o kłamstwo (jak się okazało słusznie) i wczoraj wieczorem Maybelline zaczęło pisać komentarze o wygranej pod losowymi komentarzami na Instagramie. Dosłownie losowymi, bo sporo z nich jest niezgodnych z regulaminem albo dodanych parę dni po zakończeniu konkursu, więc nie wierzę, że choć jeden przeczytali. emotka  Konkurs był też na Facebooku, a tam nie nagrodzili nikogo. Zrobiło się niemiło i ludzie chcą to teraz zgłaszać do UOKIKu.

Ktoś tam na ig pisze, że nagrodzono osoby, które dodały post "6 dni temu", czyli po zakończeniu konkursu. Gdy najedzie się kursorem na ten napis to pojawia się data dodania, czyli 2.09.2024. Instagram jest słaby w matematykę emotka
Poza tym, reszta to prawda

Są posty dodane 04.10, na pewno ten użytkowniczki eve.nementy. Wydaje mi się, że było tego więcej, ale teraz nie chce mi się przez to wszystko przedzierać. 



Ja kupiłam tusz przy okazji, bo lubię serię Sky High, a akurat obecny mi się kończył. Ale niesmak i tak pozostał ogromny. Myślałam, że coś się w tych Instagramowych konkursach po latach poprawiło, a tam dalej taki sam syf, przez który je sobie kiedyś odpuściłam. Szkoda.

Takiego nieprofesjonalnego podejścia to dawno nie widziałam, niby wydało się że wszystko będzie ok bo to jest jakaś firma X tylko znam marka i jeszcze konkurs z wciągnięciem Hebe I wizzair , kompletnie olali regulamin , w ogóle nie odnoszą się do tego co ludzie piszą i proszą o wyjaśnienia , jednym słowem smród który będzie się długo po tym unosił

jaszczurka-04

#7212623 Napisano: dzisiaj o 21:04:24
wycior napisał(a):

..czy też macie problem z wysłaniem zgłoszenia  Lay's.."Wykop ziemniaka"

Niestety ja też...
0 1 team2sis

simonapp

#7212632 Napisano: dzisiaj o 21:34:00
Kamil_K napisał(a):

simonapp napisał(a):

Czy były rezerwy z - LOTERII TIGER 2024 - emotka
2929 nagród natychmiastowych po 100 zł. 
1 osoba/1natychmiastowa

loteria skończyła się 30.09 więc osoby które wygrały ostatniego dnia mieli 7 dni na wysłanie formularza zanim sprawdzą to minie i może w następnym tygodniu będzie losowanie i jak zwykle Smolar wysyła smsy po 7 dniach od losowania

Tam tylko pkt. 11.5 mówi o tym, że można wygrać jedną natychmiastową a kolejna zostanie przekazana uczestnikowi z listy rezerwowej laureatów. 
A w kolejnych punktach,  nie ma już o tym zupełnie mowy. 
Mamy 4/5 wpisów o wygranych, w tym podwójne. 
To co --------
Czekamy
0 0

Kamil_K

#7212637 Napisano: dzisiaj o 21:57:13
simonapp napisał(a):

Kamil_K napisał(a):

simonapp napisał(a):

Czy były rezerwy z - LOTERII TIGER 2024 - emotka
2929 nagród natychmiastowych po 100 zł. 
1 osoba/1natychmiastowa

loteria skończyła się 30.09 więc osoby które wygrały ostatniego dnia mieli 7 dni na wysłanie formularza zanim sprawdzą to minie i może w następnym tygodniu będzie losowanie i jak zwykle Smolar wysyła smsy po 7 dniach od losowania

Tam tylko pkt. 11.5 mówi o tym, że można wygrać jedną natychmiastową a kolejna zostanie przekazana uczestnikowi z listy rezerwowej laureatów. 
A w kolejnych punktach,  nie ma już o tym zupełnie mowy. 
Mamy 4/5 wpisów o wygranych, w tym podwójne.

Ja znam osoby które wygrały nawet 3 bliki nie czytając regulaminu i wysyłając te same dane emotka  nie wiem jak to jest w tej loterii ale myślę że teraz te niewydane będą po prostu losowane tak jak to bywa w smolarze ale mogę się mylić

kuchniawczekoladzie

#7212639 Napisano: dzisiaj o 22:15:53
masza napisał(a):

Enjoy_today napisał(a):

@gnieszk@ napisał(a):

Enjoy_today napisał(a):

Te autka z serenada to przychodzą beż zapowiedzi czy przychodzi jakieś info na maila? Bo wysyłałam zgłoszenie 23.09. I cisza


Przychodzi informacja o nagrodzie

Już mi ktoś uświadomił w wiadomości prywatnej, że nie załączyłam zdjęcia etykiet. Może ktoś też tak miał i do nich napisał?

tak
Mi pomogła Olunka - i za to jej dziękuję , bo  nie dolaczyłam zdjęć  kodów - tylko je wpisałam .  Podpowiedziała mi , ze pewnie chodzi o zdjecia kodów .Napisalam do nich i pozwolili doslać.....mam autko


0 0