Reklama na e-Konkursy.info

Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

incendio12

#7211971 Napisano: dzisiaj o 17:26:46
Credo89 napisał(a):

Czy jest tu ktoś kto wydaje na te konkursowe pierdoły więcej niż wygrywa? Mam wrażenie że jestem w jakimś błędnym kole z którego chciałabym się wydostać, tylko jak z tym skończyć ?emotka

Ja staram się nie przesadzać z zakupami, w konkursach gdzie trzeba coś napisać to sprawdzam czy pytanie konkursowe mi leży, jak mam fajny pomysł to kupuje i wysyłam 1 zgłoszenie, a jak bardzo czuję pytanie konkursowe i są fajne nagrody to wysyłam 2 zgłoszenia. W loteriach to zwykle wysyłam 2-3 zgłoszenia, bo tyle słodyczy to jeszcze jakoś przejem albo się rozda, no chyba, że to loteria typu almette albo Dr witt, kiedy wiem, że nie zmarnuje mi się większa ilość, to wtedy więcej tych paragonów wychodzi, ale staram się nie kupować na zapas, tylko na bieżąco po 1 produkcie, jak akurat potrzebuje  emotka   Ale oczywiście zdarzały się loterie albo konkursy, gdzie nakupowalam pełno słodyczy, a potem to leżało zapomniane aż się przeterminowało emotka
Ale mimo wszystko nigdy nie jest tak, że jestem na minusie w ogólnym rozliczeniu, bo nawet po kilku porażkach, w końcu wpada jakaś nagroda, która rekompensuje wszystkie straty i to z nadwyżką emotka
Moja mama zawsze mówi, że jak jest ci pisane wygrać w loterii tą główną nagrodę, to wystarczy 1 zgłoszenie  emotka

agakaz2

#7211973 Napisano: dzisiaj o 17:32:11
wiolka252 napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

co to za konkurs w żabce z soplica nie widzę w bazie?

Dodalam przed chwilą do bazy ,dla pracowników i kierowników sklepów z koncesją

I juz w MDM są wpisy że wygrali? ej coś nie tak chyba

banka-manka

#7211974 Napisano: dzisiaj o 17:34:31
agakaz2 napisał(a):

wiolka252 napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

co to za konkurs w żabce z soplica nie widzę w bazie?

Dodalam przed chwilą do bazy ,dla pracowników i kierowników sklepów z koncesją

I juz w MDM są wpisy że wygrali? ej coś nie tak chyba

Znalazłam teraz na stronie. Jest jeszcze dostępny regulamin.
Nie mam pojęcia czy był gdzieś w bazie czy w jakiś wątkach typu zapowiedzi.
Bez karniaka proszę!
https://soplica.pl/klasyka-gatunku/

agakaz2

#7211976 Napisano: dzisiaj o 17:38:31
banka-manka napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

wiolka252 napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

co to za konkurs w żabce z soplica nie widzę w bazie?

Dodalam przed chwilą do bazy ,dla pracowników i kierowników sklepów z koncesją

I juz w MDM są wpisy że wygrali? ej coś nie tak chyba

Znalazłam teraz na stronie. Jest jeszcze dostępny regulamin.
Nie mam pojęcia czy był gdzieś w bazie czy w jakiś wątkach typu zapowiedzi.
Bez karniaka proszę!
https://soplica.pl/klasyka-gatunku/

aaa no tak bo teraz tak jest pojawią sie tylko w zapowiedziach i koniec, eh szkoda fajne nagrody byly
0 0

radziosny

#7211979 Napisano: dzisiaj o 17:43:46
Credo89 napisał(a):

Czy jest tu ktoś kto wydaje na te konkursowe pierdoły więcej niż wygrywa? Mam wrażenie że jestem w jakimś błędnym kole z którego chciałabym się wydostać, tylko jak z tym skończyć ?emotka

Coraz częściej mam myśli, żeby dać sobie spokój.. chyba wyczerpałem swojej możliwości.

wiolka252

#7211983 Napisano: dzisiaj o 17:52:03
agakaz2 napisał(a):

wiolka252 napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

co to za konkurs w żabce z soplica nie widzę w bazie?

Dodalam przed chwilą do bazy ,dla pracowników i kierowników sklepów z koncesją

I juz w MDM są wpisy że wygrali? ej coś nie tak chyba

A to nie wiem jaki to
0 0

agakaz2

#7211984 Napisano: dzisiaj o 17:54:08
wiolka252 napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

wiolka252 napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

co to za konkurs w żabce z soplica nie widzę w bazie?

Dodalam przed chwilą do bazy ,dla pracowników i kierowników sklepów z koncesją

I juz w MDM są wpisy że wygrali? ej coś nie tak chyba

A to nie wiem jaki to

https://soplica.pl/klasyka-gatunku/
1 wiolka252 0

Credo89

#7211991 Napisano: dzisiaj o 18:27:56
Rety co ten głupi Karlsbad lubi niech mnie ktoś poratuje, bo moja frustracja sięga zenitu emotka
0 0

Credo89

#7211992 Napisano: dzisiaj o 18:31:46
incendio12 napisał(a):

Credo89 napisał(a):

Czy jest tu ktoś kto wydaje na te konkursowe pierdoły więcej niż wygrywa? Mam wrażenie że jestem w jakimś błędnym kole z którego chciałabym się wydostać, tylko jak z tym skończyć ?emotka

Ja staram się nie przesadzać z zakupami, w konkursach gdzie trzeba coś napisać to sprawdzam czy pytanie konkursowe mi leży, jak mam fajny pomysł to kupuje i wysyłam 1 zgłoszenie, a jak bardzo czuję pytanie konkursowe i są fajne nagrody to wysyłam 2 zgłoszenia. W loteriach to zwykle wysyłam 2-3 zgłoszenia, bo tyle słodyczy to jeszcze jakoś przejem albo się rozda, no chyba, że to loteria typu almette albo Dr witt, kiedy wiem, że nie zmarnuje mi się większa ilość, to wtedy więcej tych paragonów wychodzi, ale staram się nie kupować na zapas, tylko na bieżąco po 1 produkcie, jak akurat potrzebuje  emotka   Ale oczywiście zdarzały się loterie albo konkursy, gdzie nakupowalam pełno słodyczy, a potem to leżało zapomniane aż się przeterminowało emotka
Ale mimo wszystko nigdy nie jest tak, że jestem na minusie w ogólnym rozliczeniu, bo nawet po kilku porażkach, w końcu wpada jakaś nagroda, która rekompensuje wszystkie straty i to z nadwyżką emotka
Moja mama zawsze mówi, że jak jest ci pisane wygrać w loterii tą główną nagrodę, to wystarczy 1 zgłoszenie  emotka

Dzięki kochani za wszystkie odpowiedzi, wszystkie są dla mnie mega cenne
0 0

elemelex

#7211994 Napisano: dzisiaj o 18:38:25
Credo89 napisał(a):

Rety co ten głupi Karlsbad lubi niech mnie ktoś poratuje, bo moja frustracja sięga zenitu emotka

Jak się nie lubi agencji to czuć to w odpowiedziach konkursowych, wiec nie nagradzają  emotka
0 0

8igora9

#7212000 Napisano: dzisiaj o 19:02:43
Znalazłam ten sodastream "w śmietniku". Ostatnia sztuka przykryta sterta produktów z pomarańczowymi naklejkami. Także tam szukajcie. Mam nadzieję, że ta pomarańczowa naklejka nie będzie problemem. 🤔 Cena na paragonie 19,99zl. Ktoś wie ile to kosztowało normalnie?
0 0

banka-manka

#7212003 Napisano: dzisiaj o 19:17:03
8igora9 napisał(a):

Znalazłam ten sodastream "w śmietniku". Ostatnia sztuka przykryta sterta produktów z pomarańczowymi naklejkami. Także tam szukajcie. Mam nadzieję, że ta pomarańczowa naklejka nie będzie problemem. 🤔 Cena na paragonie 19,99zl. Ktoś wie ile to kosztowało normalnie?

Masz dobrą cenę emotka  
Taką miały cenę w gazetce razem z info o konkursie.
https://www.gazetki.pl/sklepy/lidl/oferty/syrop-sodastream-promocja-43625443/
1 8igora9 0