Reklama na e-Konkursy.info

Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

carrrolinax3

#7211504 Napisano: 05.10.2024 22:31:19
Orientuje się ktoś, czy Los Mejores, Fortuna i Probest wymagają wysłania paragonu w formie fizycznej, czy tylko zdjęcia w razie ew wygranej? Chodzi o konkursy z Intermarche... Kupiłam kilka rzeczy ale na jeden paragon i teraz już sama nie wiem, czy warto wszystko zgłaszać emotka
0 0

pusheen

#7211506 Napisano: 05.10.2024 22:41:52
carrrolinax3 napisał(a):

Orientuje się ktoś, czy Los Mejores, Fortuna i Probest wymagają wysłania paragonu w formie fizycznej, czy tylko zdjęcia w razie ew wygranej? Chodzi o konkursy z Intermarche... Kupiłam kilka rzeczy ale na jeden paragon i teraz już sama nie wiem, czy warto wszystko zgłaszać emotka

W każdym regulaminie znajduje się informacja o tym, w jaki sposób wysyła się paragon w razie wygranej.

lasiglasty

#7211509 Napisano: 05.10.2024 22:52:59
carrrolinax3 napisał(a):

Orientuje się ktoś, czy Los Mejores, Fortuna i Probest wymagają wysłania paragonu w formie fizycznej, czy tylko zdjęcia w razie ew wygranej? Chodzi o konkursy z Intermarche... Kupiłam kilka rzeczy ale na jeden paragon i teraz już sama nie wiem, czy warto wszystko zgłaszać emotka

Z moich doświadczeń: Los chce zdjęcie nawet na główną, Fortuna zdjęcie, Probest chce oryginał pocztą nawet na 100 zł, o ile się nic nie zmieniło, to powinnaś bez problemu zgłosić na te trzy.
0 0

dany-duszek

#7211515 Napisano: 05.10.2024 23:19:49
synk napisał(a):

zjadło mi kod Almette. Najpierw napisali (po wklepaniu kodu) że mają problemy z bazą, i żeby spróbować ponownie. A po 10 minutach kod był już jako użyty...Maila brak.

ale kiedykolwiek dostałeś od nich maila? Bo ja w tym roku nic nie dostałem od nich.
0 0