Reklama na e-Konkursy.info

Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

dany-duszek

#7210979 Napisano: dzisiaj o 17:47:30
agicho napisał(a):

kumulacja napisał(a):

asper01 napisał(a):

PPPet-er napisał(a):

atlantydek napisał(a):

ErniPPL napisał(a):

Witajcie ! 
mam pytanie odnośnie agencji Kropka Bordo ponieważ na przestrzeni ostatniego miesiąca wygrałem u nich trzy razy ( niestety ) nagrody 2 stopnia czyli jakieś pieniążki na karcie. 
za każdym razem odsyłałem oświadczenie oraz paragony do ich agencji. Do tej pory nie mam żadnej wiadomości zwrotnej ( jedynie potwierdzenie SMS, że list do nich dotarł ) czy przeszedłem weryfikację albo, że coś do mnie już wysłali. 
ktoś zna tą agencję ? Może się wypowiedzieć jak oni działają ? I czy dostanę w ogóle te nagrody ? 😀

Nie informują o negatywnej czy pozytywnej  weryfikacji. Jeśli zrobiłeś wszystko zgodnie z regulaminem, to  dostaniesz nagrodę. Niestety nastawieni są na łapanie konkursowiczów  na najmniejszym błędzie.  Nie ma rezerwy, nagrody zasilają pewnie  ich fundusz pracowniczy.

Powaznie uwazasz, ze agencja przywlaszcza sobie nagrody a fundator nie dosyc, ze sponsoruje to jeszcze podatek odprowadza i płaci za organizacje tego wszystkiego?


To jest najgorsza agencja pod względem nastawienia do konkursowiczów. Robią wszystko, by nie wydać nagrody. Z perspektywy czasu śmiało cudem mogę nazwać to, że jedna główna od nich do mnie dotarła. Masakra jakaś. Póki nie masz nagrody w domu, to nie możesz się cieszyć. Oni mogą zawsze znaleźć na Ciebie "paragraf", a sami terminów dotrzymywać nie muszą...

KROPKA BORDO. Niech Was nie kusi wysyłać oświadczeń w jednej kopercie np. swojego i małżonka, bo NA PEWNO zweryfikują to negatywnie. Tak było u mnie. I bardzo dokładnie sprawdzajcie numery paragonów. Niedawno wmówili mi, że wysłałam inny paragon, niż w zgłoszeniu. A ja na pewno wysłałam prawidłowy. Nie będę się z nimi kłócić, bo są nieugięci.

Mi odebrali dwie nagrody w przeciągu miesiąca i wpierają może przekrecilam numerów argonu (cyfrówka) ani mail ani numer telm jakoś blaedzu nie miał. 
Niech ich jasny gwint z tą agencja. Będę omijać szerokim mlukiem

mi także nie wydali nagrody, gdyż paczka dotarła do nich dzień roboczy później niż mieli w regulaminie, a wysłałem im list drugiego dnia po otrzymaniu maila o wygranej i kurierem, lecz paczka gdzieś im zaginęła i dopiero po 10 dniach dostarczyli od wysłania i nagrody nie dostałem.
0 0

atlantydek

#7210981 Napisano: dzisiaj o 17:53:36
Także nie dostałem ostatnio nagrody , czekam bezskutecznie na uzasadnienie.  Pazerne xxxxxx..
0 0

rufus

#7210985 Napisano: dzisiaj o 18:12:18
W budyniach mam zwrotke ze zgloszenia od 14.10. O co chodzi? emotka
0 0

nanajka81

#7210986 Napisano: dzisiaj o 18:19:00
atlantydek napisał(a):

Także nie dostałem ostatnio nagrody , czekam bezskutecznie na uzasadnienie.  Pazerne xxxxxx..

Kurcze a ja z Kropką Bordo nie mam problemów. Wszystko co wygrałam - dostałam. Nawet jak paragon był licho opisany ("lody" w Livio - ale dołączyłam opakowania po tych lodach) i drugi który przyszedł w osobnym liście bo paragon został u siostry (wysyłałam oświadczenie osobno + kopię paragonu i wyjaśnienie, a siostra wysyłała do nich oryginał paragonu - oczywiście wszystko zmieściło się w terminie). Jakoś wyjątkowo w tym roku Kropka była dla mnie bardzo łaskawa i nie mogę o nich napisać złego słowa...

anialistopad

#7210989 Napisano: dzisiaj o 18:24:00
rufus napisał(a):

W budyniach mam zwrotke ze zgloszenia od 14.10. O co chodzi? emotka

Nie na  ten numer wysyłasz  sms.  70996 powinieneś na ten wysłać
1 rufus 0

natxalka

#7211004 Napisano: dzisiaj o 19:20:39
Słuchawki Twix - jak z gwarancją? Gdzie napisać żeby dostać?
0 0