Reklama na e-Konkursy.info

Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

anialistopad

#7210190 Napisano: dzisiaj o 12:41:24
jokan napisał(a):

tad_pole napisał(a):

Gdzie są niedrogie produkty Vileda?

wg gazetki w Lidlu od 10.10 będzie sporo produktów VILEDA, najtańszy gąbka lub ściereczka 4,99 zł

Ale zakup i tak ma być za minimum 20 zł w vikedzie. Dobrze pamiętam?
1 PPPet-er 0

andii

#7210192 Napisano: dzisiaj o 12:44:42
Credo89 napisał(a):

tad_pole napisał(a):

Diana02 napisał(a):

aja napisał(a):

niewyspanamama napisał(a):

monia0303 napisał(a):

martunik3 napisał(a):

fryteczka napisał(a):

dzasmina napisał(a):

yaagatka napisał(a):

wczioraj i dzisiaj kilkanascie wyslanych zgloszen w Lipton i zadnej  nagrody
w Wygranych tez sie nikt nie chwalil od soboty

tyle ludzi tam gra?

Wysłałam zgłoszenie w środku nocy i niestety pudło, także też się zastanawiam o co chodzi

Straszna lipa . Wysłałam od początku kilkanaście o różnych porach i nic . Tyle nagród , 3 co godzinę ? I prawie nikt się nie chwali . Serio ludzie kupili tyle herbat i sla non stop ?🙈

Ja dziś trafione mam Mystery Box, myślę, że mało kto się chwali

Ja po 10 porażkach odpuściłam liptona. Noe wiem gdzie idą te wszystkie nagrody

Dzisiaj zaliczyłam kolejne 5 pudel.Zakup nie oszukujmy się do tanich nie należy a jednak wygrac ciezko...ja odpuszczam już ale pod choinkę chyba każdy dostanie box z herbatami i kubkamiemotka

Dziś ja trafilam 150zl do biedry, ale to było ósme zgłoszenie.Wczesniej w Dino wygrałam, więc zapas herbat mam .

To może tylko mi się udało voucher 4F za pierwszym razem 🙈 spróbuję jeszcze dziś drugim paragonem i zobaczymy czy to łut szczęścia czy można coś wygrać i dam znać 😁

Ja tak samo, próbowałam rano, w dzień, w nocy o północy, późno w nocy. Tyle zgłoszeń poszło i jedno wielkie ZERO ...

U mnie to samo, co najmniej 5 pudeł i koniec zabawy...

A tam wszystkie nagrody to bramki?
0 0

PPPet-er

#7210194 Napisano: dzisiaj o 12:49:39
Hold-em napisał(a):

PPPet-er napisał(a):

Miligili napisał(a):

magdalena-chili napisał(a):

slomkabb napisał(a):

zielonooka85 napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

mrmax napisał(a):

Agnes napisał(a):

pusheen napisał(a):

czarny_kot napisał(a):

No dobra pytanie za sto punktów emotka
ktoś się jeszcze machnął przy uzupełnianiu formularza do Lipton i wpisał nip sklepu zamiast nr sklepu? Myślicie że Smolar przymknie oko? Szkoda żeby nagroda przepadła. Czy wy też to widzicie? emotka

Moim zdaniem nie ma co liczyć na przymknięcie oka.  emotka

O kurcze ja. 😢 
Dzięki że napisałeś czarny kocie.
A ten numer sklepu to gdzie jest na paragonie? Może oni się pomylili tyle lat gram u Smolar i nigdy nr sklepu nie chcieli

nip dla biedronek jest taki sam, więc nie ma sensu wpisywania tego w formularz

Nie zawsze jest taki sam. Moja Biedronka ma inny NIP. Kupując w innej biedronce i wpisując NIP z pamięci można się zdziwić emotka  Przy czym w liptonie rzeczywiście chcą numer sklepu, nie NIP.

Aha 🤣 za każdym razem wpisywałam NIP 🤦

Pisałam do nich napisali mi że niestety zgłoszenia z NIP nie są prawidłowe i nie będą ich brać pod uwagę jak również formularze które były wypełnione przy wygranej a mialy NIp. No cóż czyli moja wygrana poszla
sie w…

No to będzie w rezerwie i mój mystery box 🙈

Mój Mystery Box również będzie w rezerwie emotka  oczywiście wpisałam NIP. Odpisali mi ze smolara, że nagroda się nie należy emotka

Mozna zapytac Sponsora, czy nr sklepu ma tak wielkie znaczenie, skoro orginalnosc paragonu moze agencja sprawdzic wylacznie w centrali a nie w danym sklepie
Nagrody nie sa przypisane do sklepu

Dodatkowo Smolar profesjonalnie listy sklepow z Groszka dawal, by wybrac sobie po adresie sklep - to tu w Lipton powinnien chyba ten sam standard miec

Lipton, Wawa
hello.pl@lipton.com

Tu raczej nie chodzi o weryfikację poprawności tylko blokadę zdublowanych paragonów. Założyli, że jednego dnia z jednego sklepu może być tylko jeden konkretny numer paragonu, choć to też niewłaściwe, bo jest kilka kas.

Gdyby GRALI UCZCIWIE oraz profesjonalnie to by FORMAT OKNA ograniczal sie do 4 cyfr
A tak wchodzi caly nip, nawet taki z myslnikami

Mogli tez napisan NUMER SKLEPU a nie NR - krotki opis okna z automatu ludzie wpisuja nip

 Troche to zlosliwe. Ale to Smolar, wiec coz
0 0

Cynamon28

#7210197 Napisano: dzisiaj o 12:57:00
PPPet-er napisał(a):

Hold-em napisał(a):

PPPet-er napisał(a):

Miligili napisał(a):

magdalena-chili napisał(a):

slomkabb napisał(a):

zielonooka85 napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

mrmax napisał(a):

Agnes napisał(a):

pusheen napisał(a):

czarny_kot napisał(a):

No dobra pytanie za sto punktów emotka
ktoś się jeszcze machnął przy uzupełnianiu formularza do Lipton i wpisał nip sklepu zamiast nr sklepu? Myślicie że Smolar przymknie oko? Szkoda żeby nagroda przepadła. Czy wy też to widzicie? emotka

Moim zdaniem nie ma co liczyć na przymknięcie oka.  emotka

O kurcze ja. 😢 
Dzięki że napisałeś czarny kocie.
A ten numer sklepu to gdzie jest na paragonie? Może oni się pomylili tyle lat gram u Smolar i nigdy nr sklepu nie chcieli

nip dla biedronek jest taki sam, więc nie ma sensu wpisywania tego w formularz

Nie zawsze jest taki sam. Moja Biedronka ma inny NIP. Kupując w innej biedronce i wpisując NIP z pamięci można się zdziwić emotka  Przy czym w liptonie rzeczywiście chcą numer sklepu, nie NIP.

Aha 🤣 za każdym razem wpisywałam NIP 🤦

Pisałam do nich napisali mi że niestety zgłoszenia z NIP nie są prawidłowe i nie będą ich brać pod uwagę jak również formularze które były wypełnione przy wygranej a mialy NIp. No cóż czyli moja wygrana poszla
sie w…

No to będzie w rezerwie i mój mystery box 🙈

Mój Mystery Box również będzie w rezerwie emotka  oczywiście wpisałam NIP. Odpisali mi ze smolara, że nagroda się nie należy emotka

Mozna zapytac Sponsora, czy nr sklepu ma tak wielkie znaczenie, skoro orginalnosc paragonu moze agencja sprawdzic wylacznie w centrali a nie w danym sklepie
Nagrody nie sa przypisane do sklepu

Dodatkowo Smolar profesjonalnie listy sklepow z Groszka dawal, by wybrac sobie po adresie sklep - to tu w Lipton powinnien chyba ten sam standard miec

Lipton, Wawa
hello.pl@lipton.com

Tu raczej nie chodzi o weryfikację poprawności tylko blokadę zdublowanych paragonów. Założyli, że jednego dnia z jednego sklepu może być tylko jeden konkretny numer paragonu, choć to też niewłaściwe, bo jest kilka kas.

Gdyby GRALI UCZCIWIE oraz profesjonalnie to by FORMAT OKNA ograniczal sie do 4 cyfr
A tak wchodzi caly nip, nawet taki z myslnikami

Mogli tez napisan NUMER SKLEPU a nie NR - krotki opis okna z automatu ludzie wpisuja nip

 Troche to zlosliwe. Ale to Smolar, wiec coz

Też przez przypadek wpisałem NIP i wygrałem 400 zł ...
0 0

jokan

#7210198 Napisano: dzisiaj o 12:59:07
anialistopad napisał(a):

jokan napisał(a):

tad_pole napisał(a):

Gdzie są niedrogie produkty Vileda?

wg gazetki w Lidlu od 10.10 będzie sporo produktów VILEDA, najtańszy gąbka lub ściereczka 4,99 zł

Ale zakup i tak ma być za minimum 20 zł w vikedzie. Dobrze pamiętam?

tak, ale może ktoś chce jak najwięcej produktów w tej cenie zakupić?

madllen

#7210200 Napisano: dzisiaj o 13:00:41
jokan napisał(a):

anialistopad napisał(a):

jokan napisał(a):

tad_pole napisał(a):

Gdzie są niedrogie produkty Vileda?

wg gazetki w Lidlu od 10.10 będzie sporo produktów VILEDA, najtańszy gąbka lub ściereczka 4,99 zł

Ale zakup i tak ma być za minimum 20 zł w vikedzie. Dobrze pamiętam?

tak, ale może ktoś chce jak najwięcej produktów w tej cenie zakupić?

O dokładnie. Ja osobiście wolę mieć większy zapas np. ściereczek niż mniejszy w tej samej cenie. emotka

Hold-em

#7210201 Napisano: dzisiaj o 13:00:59
PPPet-er napisał(a):

Hold-em napisał(a):

PPPet-er napisał(a):

Miligili napisał(a):

magdalena-chili napisał(a):

slomkabb napisał(a):

zielonooka85 napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

mrmax napisał(a):

Agnes napisał(a):

pusheen napisał(a):

czarny_kot napisał(a):

No dobra pytanie za sto punktów emotka
ktoś się jeszcze machnął przy uzupełnianiu formularza do Lipton i wpisał nip sklepu zamiast nr sklepu? Myślicie że Smolar przymknie oko? Szkoda żeby nagroda przepadła. Czy wy też to widzicie? emotka

Moim zdaniem nie ma co liczyć na przymknięcie oka.  emotka

O kurcze ja. 😢 
Dzięki że napisałeś czarny kocie.
A ten numer sklepu to gdzie jest na paragonie? Może oni się pomylili tyle lat gram u Smolar i nigdy nr sklepu nie chcieli

nip dla biedronek jest taki sam, więc nie ma sensu wpisywania tego w formularz

Nie zawsze jest taki sam. Moja Biedronka ma inny NIP. Kupując w innej biedronce i wpisując NIP z pamięci można się zdziwić emotka  Przy czym w liptonie rzeczywiście chcą numer sklepu, nie NIP.

Aha 🤣 za każdym razem wpisywałam NIP 🤦

Pisałam do nich napisali mi że niestety zgłoszenia z NIP nie są prawidłowe i nie będą ich brać pod uwagę jak również formularze które były wypełnione przy wygranej a mialy NIp. No cóż czyli moja wygrana poszla
sie w…

No to będzie w rezerwie i mój mystery box 🙈

Mój Mystery Box również będzie w rezerwie emotka  oczywiście wpisałam NIP. Odpisali mi ze smolara, że nagroda się nie należy emotka

Mozna zapytac Sponsora, czy nr sklepu ma tak wielkie znaczenie, skoro orginalnosc paragonu moze agencja sprawdzic wylacznie w centrali a nie w danym sklepie
Nagrody nie sa przypisane do sklepu

Dodatkowo Smolar profesjonalnie listy sklepow z Groszka dawal, by wybrac sobie po adresie sklep - to tu w Lipton powinnien chyba ten sam standard miec

Lipton, Wawa
hello.pl@lipton.com

Tu raczej nie chodzi o weryfikację poprawności tylko blokadę zdublowanych paragonów. Założyli, że jednego dnia z jednego sklepu może być tylko jeden konkretny numer paragonu, choć to też niewłaściwe, bo jest kilka kas.

Gdyby GRALI UCZCIWIE oraz profesjonalnie to by FORMAT OKNA ograniczal sie do 4 cyfr
A tak wchodzi caly nip, nawet taki z myslnikami

Mogli tez napisan NUMER SKLEPU a nie NR - krotki opis okna z automatu ludzie wpisuja nip

 Troche to zlosliwe. Ale to Smolar, wiec coz

A co za różnica czy jest napisane NUMER czy NR? W regulaminie jest wzór paragonu z oznaczonymi wymaganymi numerami. Trzeba czytać a nie wysyłać na pamięć i szukać winnych swojego gapiostwa.
0 0

@gnieszk@

#7210202 Napisano: dzisiaj o 13:01:21
mrmax napisał(a):

Agnes napisał(a):

pusheen napisał(a):

czarny_kot napisał(a):

No dobra pytanie za sto punktów emotka
ktoś się jeszcze machnął przy uzupełnianiu formularza do Lipton i wpisał nip sklepu zamiast nr sklepu? Myślicie że Smolar przymknie oko? Szkoda żeby nagroda przepadła. Czy wy też to widzicie? emotka

Moim zdaniem nie ma co liczyć na przymknięcie oka.  emotka

O kurcze ja. 😢 
Dzięki że napisałeś czarny kocie.
A ten numer sklepu to gdzie jest na paragonie? Może oni się pomylili tyle lat gram u Smolar i nigdy nr sklepu nie chcieli

nip dla biedronek jest taki sam, więc nie ma sensu wpisywania tego w formularz

Biedronki franczyzowe mają inne NIP-y. Co nie zmienia faktu, że tu chcą faktycznie numer sklepu. Tak samo jak bodajże w niedawnej loterii Somat w Biedronce? Tam też się numer sklepu wpisywało.
0 0

atyde25

#7210203 Napisano: dzisiaj o 13:01:43
Vileda są drogie 20 zeta to będą 2 ścierki do mycia okien.W Biedrze przy poprzednim promo jedna była po 11 zeta bez grosza.I w Biedrze to było jedyne Viledy co mieli na stanie.
0 0

banka-manka

#7210207 Napisano: dzisiaj o 13:15:36
tad_pole napisał(a):

Gdzie są niedrogie produkty Vileda?

Dino ma sporo ściereczek i końcówek do mopów w dobrej cenie. Ale słabe opisy, nie wiem czy nie będzie potrzebna pieczątka.
1 notta 0

PPPet-er

#7210208 Napisano: dzisiaj o 13:16:41
Hold-em napisał(a):

PPPet-er napisał(a):

Tu raczej nie chodzi o weryfikację poprawności tylko blokadę zdublowanych paragonów. Założyli, że jednego dnia z jednego sklepu może być tylko jeden konkretny numer paragonu, choć to też niewłaściwe, bo jest kilka kas.

Gdyby GRALI UCZCIWIE oraz profesjonalnie to by FORMAT OKNA ograniczal sie do 4 cyfr
A tak wchodzi caly nip, nawet taki z myslnikami

Mogli tez napisan NUMER SKLEPU a nie NR - krotki opis okna z automatu ludzie wpisuja nip

 Troche to zlosliwe. Ale to Smolar, wiec coz

A co za różnica czy jest napisane NUMER czy NR? W regulaminie jest wzór paragonu z oznaczonymi wymaganymi numerami. Trzeba czytać a nie wysyłać na pamięć i szukać winnych swojego gapiostwa.

Sa super agencje, ktore nawet in the background Nip podpinaja do formularza, ze jak rypniesz sie to 799xxx zamiast 779xxx to blokuje wyslanie zgloszenia.
Ale masz racje, placi sie za gapiostwo TYLKO W TYM PRZYPADKU Smolar zrobil bezmyslnie formularz - od agencji tego kalibru oczekuje sie chyba wyzszych standardow - jedynie numer telefonu, oraz kalendarz maja poprawny format
A opis okna NR, NIP czy NUMER - ma duze znaczenie, bo ostatecznie ta strona jest robiona pod "oko" by wizualnie byla przyjazna dla uczestnika a nie po to by grajacy został wprowadzony w blad, gdy adrenaline w nim buzuje


0 0

anialistopad

#7210210 Napisano: dzisiaj o 13:18:09
A będą informować o weryfikacji czy nie? Teraz tez się zastanawiam czy dobrze wpisałam numer sklepu czy nip?
0 0

KateJot88

#7210212 Napisano: dzisiaj o 13:20:48
Działa Wam formularz Kit Kat/Lion? U mnie na różnych przeglądarkach i różnych urządzeniach nie da się kliknąć "zagraj"
0 0

Miligili

#7210214 Napisano: dzisiaj o 13:22:30
KateJot88 napisał(a):

Działa Wam formularz Kit Kat/Lion? U mnie na różnych przeglądarkach i różnych urządzeniach nie da się kliknąć "zagraj"

Dzisiaj rano miałam to samo, ale później już było okej
0 0

@gnieszk@

#7210215 Napisano: dzisiaj o 13:24:34
anialistopad napisał(a):

A będą informować o weryfikacji czy nie? Teraz tez się zastanawiam czy dobrze wpisałam numer sklepu czy nip?

Smolar informuje chyba tylko o pozytywnej weryfikacji?
0 0

rufus

#7210217 Napisano: dzisiaj o 13:27:10
KateJot88 napisał(a):

Działa Wam formularz Kit Kat/Lion? U mnie na różnych przeglądarkach i różnych urządzeniach nie da się kliknąć "zagraj"

Nie dziala
0 0

Kamyczkowa

#7210219 Napisano: dzisiaj o 13:33:06
Nr sklepu biedronki podawało się też w loterii Somat.
0 0

elektro

#7210233 Napisano: dzisiaj o 13:57:43
NUMER ZGŁOSZENIA: 01645     LOteria Orbit
1 nanajka81 0

nanajka81

#7210235 Napisano: dzisiaj o 14:02:43
elektro napisał(a):

NUMER ZGŁOSZENIA: 01645     LOteria Orbit

o matko, myślałam że 1500 to będzie max a to leci w górę i leci... Dzięki!
0 0

dzasmina

#7210258 Napisano: dzisiaj o 14:48:00
nanajka81 napisał(a):

elektro napisał(a):

NUMER ZGŁOSZENIA: 01645     LOteria Orbit

o matko, myślałam że 1500 to będzie max a to leci w górę i leci... Dzięki!

Myślę, że 2 pęknie 😉 ej i jaka loteria? Nie po to produkuje od rana tekściory, żeby je losowali emotka

PS właśnie moja przesyłka do red8 została dostarczona
0 0