Reklama na e-Konkursy.info

Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

LejziDejzi

#7209982 Napisano: dzisiaj o 17:41:13
donia7 napisał(a):

Poproszę o odpowiedzi z dzisiejszego quizu Hebe jakąś miłą osóbkę emotka

C,b,b emotka
1 donia7 0

pusheen

#7209983 Napisano: dzisiaj o 17:42:16
donia7 napisał(a):

Poproszę o odpowiedzi z dzisiejszego quizu Hebe jakąś miłą osóbkę emotka

C, B, B
1 donia7 0

donia7

#7209984 Napisano: dzisiaj o 17:42:47
Dziękuję Wam emotka

cb656

#7209990 Napisano: dzisiaj o 17:57:59
Dotyczy nagrody z https://www.e-kon...-marine-barcelona-18
Karta prepaid nie dość, że jest wirtualna i wymaga podpięcia w aplikacji GOOGLE PAY*, której nie da się zainstalować na każdym sprzęcie i w każdym rejonie (udało mnie się dopiero na zapasowym sprzęcie, nie na głównym), to co prawda pozwala na płatności w internecie i w sklepie, ale nie można z niej na przykład wypłacić gotówki z kasy sklepowej Żabki, Netto czy innego punktu obsługującego CASHBACK, a wypłata gotówki z bankomatu na przykład EURONET, posiadającego funkcję płatności zbliżeniowych, obarczona jest haraczem/prowizją/podatkiem, czy jak tam kto chce nazwać, w wysokości 7 PLN! emotka

Tak, że ten... Płacić za zakupy owszem, ale z aplikacji w telefonie z NFC, a wypłata gotówki lekuchno nieopłacalna i upierdliwa. By było śmieszniej, tej kwoty 7 PLN nie wykazuje PLUXEE w historii operacji na koncie!! Są tylko trzy pozycje:
- zasilenie konta kwotą 100 PLN (25 września 2024)
- sprawdzenie salda w bankomacie (koszt 0,00PLN)
- wypłata 90 PLN
- pozostało na koncie 3 PLN

To tyle. Musiałem się wylać. Może ku przestrodze dla innych? emotka
Albo to ja jestem taki strasznie zacofany technologicznie, a inni to wszystko mają w małym palcu, ech... emotka

*) Miałem nadzieję, że taką wirtualną kartę da się podpiąć do jakiejkolwiek innej apki bankowej, na przykład mojego banku, no ale nie. Powiązać ją można jedynie z tym molochem i z drugim, ze stajni APPLE. To słabe jest. emotka
1 kumulacja 0

aja

#7209994 Napisano: dzisiaj o 18:15:17
niewyspanamama napisał(a):

monia0303 napisał(a):

martunik3 napisał(a):

fryteczka napisał(a):

dzasmina napisał(a):

yaagatka napisał(a):

wczioraj i dzisiaj kilkanascie wyslanych zgloszen w Lipton i zadnej  nagrody
w Wygranych tez sie nikt nie chwalil od soboty

tyle ludzi tam gra?

Wysłałam zgłoszenie w środku nocy i niestety pudło, także też się zastanawiam o co chodzi

Straszna lipa . Wysłałam od początku kilkanaście o różnych porach i nic . Tyle nagród , 3 co godzinę ? I prawie nikt się nie chwali . Serio ludzie kupili tyle herbat i sla non stop ?🙈

Ja dziś trafione mam Mystery Box, myślę, że mało kto się chwali

Ja po 10 porażkach odpuściłam liptona. Noe wiem gdzie idą te wszystkie nagrody

Dzisiaj zaliczyłam kolejne 5 pudel.Zakup nie oszukujmy się do tanich nie należy a jednak wygrac ciezko...ja odpuszczam już ale pod choinkę chyba każdy dostanie box z herbatami i kubkamiemotka

Dziś ja trafilam 150zl do biedry, ale to było ósme zgłoszenie.Wczesniej w Dino wygrałam, więc zapas herbat mam .
0 0

gregory04

#7209995 Napisano: dzisiaj o 18:18:46
Czy z tych kart przedpłaconych Pluxee od Karlsbad można wypłacać pieniądze w bankomacie?
0 0

aja

#7209996 Napisano: dzisiaj o 18:25:49
olunka napisał(a):

Agnes napisał(a):

po jakim czasie od wyslania serenady dostaliście info ze macie autko?

ja wysłałam 28.09 i nic nie mam

Z moich trzech zgłoszeń,z dwóch miałam info na drugi dzień, a z piątkowego dopiero w poniedziałek. 20go było zgłoszenie,23go w pon.wypełnilam oświadczenie, dziś dotarło już pierwsze autko.Kurier InPost, przekierowałam na paczkomat.
0 0

notta

#7209999 Napisano: dzisiaj o 18:31:38
gregory04 napisał(a):

Czy z tych kart przedpłaconych Pluxee od Karlsbad można wypłacać pieniądze w bankomacie?

Tam jest prowizja, ja wplacam na lotto calosc i wypłacam calosc z lotto na konto

kerocna

#7210000 Napisano: dzisiaj o 18:32:58
gregory04 napisał(a):

Czy z tych kart przedpłaconych Pluxee od Karlsbad można wypłacać pieniądze w bankomacie?

Można, ale od każdej wypłaty jest prowizja, która wynosi minimum 4% wypłacanej kwoty, jednak nie mniej niż 6 zł i może być wyższa, jeśli tak ustaliła organizacja, która ją zamawiała.
1 kumulacja 0

kiwiwi

#7210004 Napisano: dzisiaj o 18:44:59
notta napisał(a):

gregory04 napisał(a):

Czy z tych kart przedpłaconych Pluxee od Karlsbad można wypłacać pieniądze w bankomacie?

Tam jest prowizja, ja wplacam na lotto calosc i wypłacam calosc z lotto na konto

To jak pranie pieniędzy w kasynie emotka
0 0

sania30

#7210006 Napisano: dzisiaj o 18:53:13
aja napisał(a):

olunka napisał(a):

Agnes napisał(a):

po jakim czasie od wyslania serenady dostaliście info ze macie autko?

ja wysłałam 28.09 i nic nie mam

Z moich trzech zgłoszeń,z dwóch miałam info na drugi dzień, a z piątkowego dopiero w poniedziałek. 20go było zgłoszenie,23go w pon.wypełnilam oświadczenie, dziś dotarło już pierwsze autko.Kurier InPost, przekierowałam na paczkomat.


Ja nie mogę uzupełnić oświadczenia, przy numerze telefonu mam komunikat brak upoważnienia
0 0

masza

#7210009 Napisano: dzisiaj o 19:03:53
Czy ktoś wygrał coś z M&M sów?
0 0

Catcat

#7210011 Napisano: dzisiaj o 19:07:31
olunka napisał(a):

Catcat napisał(a):

dziś Milka idzie od razu dwie tury, czy pierwszy tydzień?

drugi sie dzisiaj kończy

aaa no tak, dzięki, myślałam, że etapy są od poniedziałku do niedzieli
0 0