Reklama na e-Konkursy.info

Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

fantagiro

#7209222 Napisano: dzisiaj o 08:21:47
kurde ...wygrane 50zł z winiary  w ubiegły piątek i do tej pory brak linka
0 0

banka-manka

#7209226 Napisano: dzisiaj o 08:42:10
ErniPPL napisał(a):

Aspe konkurs Mordka żubr - ta agencja ma w zwyczaju informowanie pod koniec ustalonego terminu ? Ktoś wie ? Czas na ogłoszenie mają do 2 października ale cały czas się łudzę, że zrobią to przed weekendem 😂

Jeśli nie pomyliłam agencji to lubią na ostatnią chwilę nawet w godzinach późno wieczornych (22). 
Ale kto wie, może zaskoczą pozytywnie.
1 Sonia1988 0

ktosiek1

#7209227 Napisano: dzisiaj o 08:46:12
fantagiro napisał(a):

kurde ...wygrane 50zł z winiary  w ubiegły piątek i do tej pory brak linka

Ja nie dostałam linka od 14 sierpnia. Pomimo 2 maili z mojej strony i telefonu do agencji. Ktoś do Pani oddzwoni. Taaa.... Zmieniłam zdanie o unique one. Nie chce mi się więcej szarpać za 50 zł
1 fantagiro 0

fantagiro

#7209231 Napisano: dzisiaj o 08:56:41
ktosiek1 napisał(a):

fantagiro napisał(a):

kurde ...wygrane 50zł z winiary  w ubiegły piątek i do tej pory brak linka

Ja nie dostałam linka od 14 sierpnia. Pomimo 2 maili z mojej strony i telefonu do agencji. Ktoś do Pani oddzwoni. Taaa.... Zmieniłam zdanie o unique one. Nie chce mi się więcej szarpać za 50 zł

:(
0 0

Enjoy_today

#7209246 Napisano: dzisiaj o 09:26:34
Czy może ktoś mi, dinozaurowi, wytłumaczyć łopatologicznie jak robi się zakupy konkursowe w żabce? 

Przy okazji dziękuję wszystkim, którzy zawsze chętnie pomogą innym tu na forum. W konkursach bywa tyle zawiłości, nie wiem jak radzą sobie osoby spoza świata konkursowego. Pewnie i tu znajdą się czarne wrony, ale mi osobiście zawsze udzielono pomocy, gdy o taką prosiłam. Dodam, że bywam tu od 10 lat, wcześniej miałam inny nick. 🥰
0 0

nataliii

#7209247 Napisano: dzisiaj o 09:30:02
Biedronka Lipton są ograniczenia na gospodarstwo?:)
0 0

agakaz2

#7209251 Napisano: dzisiaj o 09:34:32
nataliii napisał(a):

Biedronka Lipton są ograniczenia na gospodarstwo?:)

niestety tak
5 nagród po 1 z każdego rodzaju
0 0

parad0x

#7209255 Napisano: dzisiaj o 09:47:58
Enjoy_today napisał(a):

Czy może ktoś mi, dinozaurowi, wytłumaczyć łopatologicznie jak robi się zakupy konkursowe w żabce? 

Przy okazji dziękuję wszystkim, którzy zawsze chętnie pomogą innym tu na forum. W konkursach bywa tyle zawiłości, nie wiem jak radzą sobie osoby spoza świata konkursowego. Pewnie i tu znajdą się czarne wrony, ale mi osobiście zawsze udzielono pomocy, gdy o taką prosiłam. Dodam, że bywam tu od 10 lat, wcześniej miałam inny nick. 🥰

1.Przychodzisz do Żabki
2.pchasz drzwi/ciągniesz za klamkę
3.bierzesz produkty konkursowe z półki (lista produktów jest zawsze w wyzwaniu/regulaminie)

4.podchodzisz do kasy, mówisz "dzień dobry"♥️ (za uśmiech dodatkowe punkty) 
5.otwierasz aplikację w telefonie

6.generujesz kod QR (dawniej kod kreskowy)


7.dajesz kasjerowi do zeskanowania
8.płacisz
9.mówisz "do widzenia"♥️(tutaj dodatkowe punkty za uśmiech) 
10.pchasz drzwi/ciągniesz za klamkę i wychodzisz

Polecam również mieć przygotowaną kartę/telefon/zegarek z NFC do płatności już w ręce i zapłacić natychmiast jak pojawi komunikat na terminalu, bo gdzieś w tle czai się jakiś Łukasz potrzebujący akurat 200 paragonów z piwa a wtedy każda sekunda ma znaczenie. 

Jeśli wszystkie gwiazdy na niebie ułożyły się zgodnie z planem to po kilku minutach otrzymasz powiadomienie "Gratulujemy, ukończyłeś wyzwanie." a na górnym panelu, głównej stronie w aplikacji będzie widoczny kod przypisany do ukończonego wyzwania. 
Jak na załączonym obrazku:

Jeśli kodów jest więcej niż 1 to zgodnie z poniższym obrazkiem będziesz mógł je przewijać:

Kolejnym krokiem jest skopiowanie kodu do notatnika zanim pracujący w centrali Żabki student na umowie zlecenie postanowi wgrać aktualizację bez uprzedniego backup'u a kody znikną na zawsze. 
Później używasz wygenerowanego kodu do wygrania nagrody głównej i przechodzisz do najważniejszego kroku w całej układance:
Piszesz posta na temat wygranej w temacie "NASZE WYGRANE" wychwalając Pana Boga i dziękując niebiosom. 

Radzę aktualizować aplikację nie tylko Żabki, ale w ogóle aplikacje w telefonie. 
 Po pierwsze ze względów bezpieczeństwa, po drugie ze względu na wyzwania, po trzecie ze względu na upierdliwy support Żabki. 

Gdyby kody się nie pojawiły to musisz kolejno:
1. Upewnić się, że kupiłeś wszystko zgodnie z regulaminem 
2. Kasjer nabił wszystko jak trzeba 
3. Napisać maila do supportu Żabki i liczyć na to, że odpiszą w trakcie trwania konkursu a nie po miesiącu (jeśli nie zdążą to zazwyczaj dostajesz bon do żabki w ramach przeprosin 😅) 
Życzę Ci żebyś nigdy nie musiał do nich pisać żadnych maili, bo z reguły odpisują od niechcenia, na przysłowiowe "odwal się" a wisienką na torcie jest jak odpiszą zupełnie nie na temat i jeszcze poproszą o ocenę pomocy 🤣.


Mam nadzieję, że ta wersja jest dostatecznie łopatologiczna, polecam dać suba i kliknąć dzwoneczek... A nie to nie ten portal emotka
Jeśli masz jeszcze jakieś pytania to zapraszam.

katrin1

#7209258 Napisano: dzisiaj o 09:53:47
Czy mogę prosić o odpowiedzi do dzisiejszego quizu hebe? Z góry bardzo dziękuję emotka
0 0

samdej

#7209259 Napisano: dzisiaj o 09:53:51
parad0x napisał(a):

Enjoy_today napisał(a):

Czy może ktoś mi, dinozaurowi, wytłumaczyć łopatologicznie jak robi się zakupy konkursowe w żabce? 

Przy okazji dziękuję wszystkim, którzy zawsze chętnie pomogą innym tu na forum. W konkursach bywa tyle zawiłości, nie wiem jak radzą sobie osoby spoza świata konkursowego. Pewnie i tu znajdą się czarne wrony, ale mi osobiście zawsze udzielono pomocy, gdy o taką prosiłam. Dodam, że bywam tu od 10 lat, wcześniej miałam inny nick. 🥰

4.podchodzisz do kasy, mówisz "dzień dobry"
9.mówisz "do widzenia"

Tylko pamiętaj, bez tych dwóch powyższych pkt, cała reszta nie zadziała. Życzliwość i odrobina uśmiechu przede wszystkim!😀