Reklama na e-Konkursy.info

Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

pusheen

#7206557 Napisano: dzisiaj o 13:55:35
parad0x napisał(a):

pusheen napisał(a):

parad0x napisał(a):

tad_pole napisał(a):

DPD Pickup - który to numer przesyłki?

Ten z literką L na końcu.

Akurat literki na końcu mogą być różne emotka

Akurat u mnie wszystkie w dpd PICKUP mają L na końcu a tu chyba tylko te mogę brać udział. Nieprawdaż?

A u mnie nie. emotka
0 0

nanajka81

#7206561 Napisano: dzisiaj o 14:08:25
pusheen napisał(a):

parad0x napisał(a):

pusheen napisał(a):

parad0x napisał(a):

tad_pole napisał(a):

DPD Pickup - który to numer przesyłki?

Ten z literką L na końcu.

Akurat literki na końcu mogą być różne emotka

Akurat u mnie wszystkie w dpd PICKUP mają L na końcu a tu chyba tylko te mogę brać udział. Nieprawdaż?

A u mnie nie. emotka

a działa wam ta loteria w ogóle? u mnie chce jakieś hasło emotka
0 0

Sonia1988

#7206562 Napisano: dzisiaj o 14:08:46
Nie mogę wejść na stronę loterii DPD, ktoś też ma ten problem? Pisze wpisz hasło i nic więcej😦
1 nanajka81 0

pusheen

#7206567 Napisano: dzisiaj o 14:12:47
nanajka81 napisał(a):

pusheen napisał(a):

parad0x napisał(a):

pusheen napisał(a):

parad0x napisał(a):

tad_pole napisał(a):

DPD Pickup - który to numer przesyłki?

Ten z literką L na końcu.

Akurat literki na końcu mogą być różne emotka

Akurat u mnie wszystkie w dpd PICKUP mają L na końcu a tu chyba tylko te mogę brać udział. Nieprawdaż?

A u mnie nie. emotka

a działa wam ta loteria w ogóle? u mnie chce jakieś hasło emotka

Nie działa
1 nanajka81 0

agaga

#7206569 Napisano: dzisiaj o 14:20:55
Pomoże ktoś z quizem Hebe?
0 0

slonecznik1309

#7206570 Napisano: dzisiaj o 14:22:00
Nelusia102 napisał(a):

Loteria "Action Polska Zdrap i wygraj" dzisiaj się kończy , a ciekawe KTO wziął w nim UDZIAŁ ??? !!! bo zdrapek w sklepach nie było , więc może Agencja i sponsorzy się wypowiedzą ???  Byłam w różnych miastach i o dziwo w żadnym zdrapek NIE BYŁO a sprzedawcy : robili oczy  emotka  o co mi chodzi ? jakie zdrapki ????  emotka

miałam 2 zdrapki z początku, ale nic nie wygrałam
0 0

Oczko08

#7206571 Napisano: dzisiaj o 14:26:27
pusheen napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

pusheen napisał(a):

parad0x napisał(a):

pusheen napisał(a):

parad0x napisał(a):

tad_pole napisał(a):

DPD Pickup - który to numer przesyłki?

Ten z literką L na końcu.

Akurat literki na końcu mogą być różne emotka

Akurat u mnie wszystkie w dpd PICKUP mają L na końcu a tu chyba tylko te mogę brać udział. Nieprawdaż?

A u mnie nie. emotka

a działa wam ta loteria w ogóle? u mnie chce jakieś hasło emotka

Nie działa

Literki na końcu nr paczki mogą być różne 😉 Najłatwiej chyba odczytać z wydrukowanej etykiety, bo tam tak ładnie podpisane "nr paczki". 
Albo skopiować z appki dpd
0 0

maixys

#7206573 Napisano: dzisiaj o 14:33:31
Może miałby ktoś ochotę, wymienić się zwycięskim tekstem z Colgate lub ogólnie z Los Mejores? - u nas kolejny konkurs bez echa emotka
Mogę zaproponować zwycięskie odpowiedzi ze Smolara, Albedo lub też Everydayme, bo u nich nieźle nam idzie ostatnio emotka
0 0

anaesth

#7206574 Napisano: dzisiaj o 14:34:06
parad0x napisał(a):

pusheen napisał(a):

parad0x napisał(a):

tad_pole napisał(a):

DPD Pickup - który to numer przesyłki?

Ten z literką L na końcu.

Akurat literki na końcu mogą być różne emotka

Akurat u mnie wszystkie w dpd PICKUP mają L na końcu a tu chyba tylko te mogę brać udział. Nieprawdaż?

Przekierowane też biorą udział. Przynajmniej ja mam 1 pozytywną weryfikację na taką paczkę. 

(pytanie czemu na drugą, również przekierowaną, zaadresowaną na te same dane, mam negatywną emotka )
0 0

natxalka

#7206575 Napisano: dzisiaj o 14:34:43
Halo halo, czy ktoś z Kinder Bueno już coś trafił czy dalej cisza?
0 0

misiamarysia

#7206580 Napisano: dzisiaj o 14:46:05
natxalka napisał(a):

Halo halo, czy ktoś z Kinder Bueno już coś trafił czy dalej cisza?

Cisza, poza tym chyba ciągle brak zwrotek na maila, przynajmniej u mnie. Jest już reklama w TV, ciężko będzie coś trafić. U mnie w pracy już chyba wszyscy grają.
1 Sonia1988 0

ErniPPL

#7206581 Napisano: dzisiaj o 14:49:07
sesyjnie1 napisał(a):ErniPPL napisał(a):Czy są laureaci nagrody 2 stopnia z tych dwóch konkursów od kropka bordo i mogą dać info czy mają u siebie juz nagrody ? 

https://www.e-konkursy.info/konkurs/konkurs-fotograficzny-kaktus-carrefour

https://www.e-konkursy.info/konkurs/konkurs-kaktus-w-intermarche

między jednym a drugim konkursem powyżej był jeszcze konkurs dino x tyskie i tutaj nagroda przyszła mi dzisiajJa Carrefour kaktus ale nagrody brak
Kaktus Intermarche karta przyszła w zeszłym tygodniu


Czyli pomimo prawidłowego wypełnionego oświadczenia i wysłania do ich siedziby na co mam potwierdzenie SMS, że dotarło nie ma już co liczyć na nagrodę ? 
a może jest cień szansy jak napisze do nich maila o tą nagrodę żeby się przypomnieć że mi odpiszą ? Czy zostanę bez odpowiedzi 😟😖
0 0

pioge7

#7206582 Napisano: dzisiaj o 14:58:59
ErniPPL napisał(a):

sesyjnie1 napisał(a):ErniPPL napisał(a):Czy są laureaci nagrody 2 stopnia z tych dwóch konkursów od kropka bordo i mogą dać info czy mają u siebie juz nagrody ? 

https://www.e-konkursy.info/konkurs/konkurs-fotograficzny-kaktus-carrefour

https://www.e-konkursy.info/konkurs/konkurs-kaktus-w-intermarche

między jednym a drugim konkursem powyżej był jeszcze konkurs dino x tyskie i tutaj nagroda przyszła mi dzisiajJa Carrefour kaktus ale nagrody brak
Kaktus Intermarche karta przyszła w zeszłym tygodniu


Czyli pomimo prawidłowego wypełnionego oświadczenia i wysłania do ich siedziby na co mam potwierdzenie SMS, że dotarło nie ma już co liczyć na nagrodę ? 
a może jest cień szansy jak napisze do nich maila o tą nagrodę żeby się przypomnieć że mi odpiszą ? Czy zostanę bez odpowiedzi 😟😖


Z racji tego że nie brałem udziału w Inter ani Carrefour w konkursach nie śledzę wpisów dotyczących tego konkursu.
Ale jeśli nagroda nie dotarła jeszcze do nikogo i nikt nie chwalił się na forum, że dotarła trzeba uzbroić się w cierpliwość.
Jeśli uzupełniłeś wszystko prawidłowo daj im czas. Ostatnio mieli trochę tych konkursów i trzeba poczekać na to aż się z nimi uporają.
0 0

atlantydek

#7206583 Napisano: dzisiaj o 14:59:33
ErniPPL napisał(a):

sesyjnie1 napisał(a):ErniPPL napisał(a):Czy są laureaci nagrody 2 stopnia z tych dwóch konkursów od kropka bordo i mogą dać info czy mają u siebie juz nagrody ? 

https://www.e-konkursy.info/konkurs/konkurs-fotograficzny-kaktus-carrefour

https://www.e-konkursy.info/konkurs/konkurs-kaktus-w-intermarche

między jednym a drugim konkursem powyżej był jeszcze konkurs dino x tyskie i tutaj nagroda przyszła mi dzisiajJa Carrefour kaktus ale nagrody brak
Kaktus Intermarche karta przyszła w zeszłym tygodniu


Czyli pomimo prawidłowego wypełnionego oświadczenia i wysłania do ich siedziby na co mam potwierdzenie SMS, że dotarło nie ma już co liczyć na nagrodę ? 
a może jest cień szansy jak napisze do nich maila o tą nagrodę żeby się przypomnieć że mi odpiszą ? Czy zostanę bez odpowiedzi 😟😖

Nie informują o negatywnej weryfikacji. Spróbuj, ale raczej będzie to głuchy telefon tudzież mail . Zawsze mogło coś nie styknąć w wysyłce.  Jeśli minął termin wysyłki, wyślij reklamację.
0 0

parad0x

#7206586 Napisano: dzisiaj o 15:14:06
anaesth napisał(a):

parad0x napisał(a):

pusheen napisał(a):

parad0x napisał(a):

tad_pole napisał(a):

DPD Pickup - który to numer przesyłki?

Ten z literką L na końcu.

Akurat literki na końcu mogą być różne emotka

Akurat u mnie wszystkie w dpd PICKUP mają L na końcu a tu chyba tylko te mogę brać udział. Nieprawdaż?

Przekierowane też biorą udział. Przynajmniej ja mam 1 pozytywną weryfikację na taką paczkę. 

(pytanie czemu na drugą, również przekierowaną, zaadresowaną na te same dane, mam negatywną emotka )

Jak najbardziej biorą udział przekierowane. Specjalnie pytałem organizatora a obie nagrody, które trafiłem (stowka i tysiąc) były wygrane paczek zawierających kufle Kozel z loterii (mam ich chyba z 15 paczek, chciałem to spożytkować emotka ). Zatem można powiedzieć, że loteryjna incepcja nastąpiła emotka  
Jeśli nie było błędu w nr przesyłki i imię i nazwisko adresata się zgadzało to weryfikują bez przeszkód pozytywnie. Ja bym pisał maila na Twoim miejscu emotka
0 0

Hold-em

#7206592 Napisano: dzisiaj o 15:32:14
anaesth napisał(a):

parad0x napisał(a):

pusheen napisał(a):

parad0x napisał(a):

tad_pole napisał(a):

DPD Pickup - który to numer przesyłki?

Ten z literką L na końcu.

Akurat literki na końcu mogą być różne emotka

Akurat u mnie wszystkie w dpd PICKUP mają L na końcu a tu chyba tylko te mogę brać udział. Nieprawdaż?

Przekierowane też biorą udział. Przynajmniej ja mam 1 pozytywną weryfikację na taką paczkę. 

(pytanie czemu na drugą, również przekierowaną, zaadresowaną na te same dane, mam negatywną emotka )

A tam nie ma limitu po 1 nagrodzie każdego stopnia na osobę?
0 0

visserarthur

#7206596 Napisano: dzisiaj o 15:42:07
nanajka81 napisał(a):

Favita zasnęła? Czy ktoś ma jakieś powiadomienie o wygranej z zeszłego tygodnia?

Do mnie dziś dotarł przelew, może tym byli zajęci…
1 nanajka81 0

Kwiat Paproci

#7206614 Napisano: dzisiaj o 16:19:17
Mam pytanie czy z konkursu Mol i Pepsi te główne nagrody 25.000 są wybierane  co tydzień czy na końcu będą wybierane laureaci nagród głównych ? emotka
0 0