Reklama na e-Konkursy.info

Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

asantesana

#7205469 Napisano: dzisiaj o 11:25:37
baxter napisał(a):

asantesana napisał(a):

Czy dostajecie info o wygranej Favicie na Instagramie? Pisałam do nich już 3 razy wiadomość prywatną i zero odpowiedzi, z moich znajomych chyba nikt nie dostał nagrody "z przydziału", tylko zawsze po upomnieniu się. Ależ mnie organizacja tam denerwuje...

Ja kilka dni temu dodałam na fb i dzis dostalam tylko powiadomienie aby obserwować profil mlekovity  a zdjęcia nie polubili a widzę, że z kolejnych dni są polubione 

Z fb jeszcze sobie jakoś radzą, ale z instagramem i tik tokiem ni hu hu.
0 0

mellowfruit

#7205485 Napisano: dzisiaj o 11:52:19
Czy ktoś z was kupował już może Lavazzę (najlepiej Lidl/Carrefour)? Co macie na paragonie, czy jest tam info że to Lavazza Espresso konkretnie?
0 0

maryam

#7205498 Napisano: dzisiaj o 12:35:24
Dostajecie dzisiaj potwierdzenia z Namysłów Dino?
0 0

slonecznik1309

#7205521 Napisano: dzisiaj o 13:30:24
asantesana napisał(a):

baxter napisał(a):

asantesana napisał(a):

Czy dostajecie info o wygranej Favicie na Instagramie? Pisałam do nich już 3 razy wiadomość prywatną i zero odpowiedzi, z moich znajomych chyba nikt nie dostał nagrody "z przydziału", tylko zawsze po upomnieniu się. Ależ mnie organizacja tam denerwuje...

Ja kilka dni temu dodałam na fb i dzis dostalam tylko powiadomienie aby obserwować profil mlekovity  a zdjęcia nie polubili a widzę, że z kolejnych dni są polubione 

Z fb jeszcze sobie jakoś radzą, ale z instagramem i tik tokiem ni hu hu.

tydzień temu zdjęcie dodane na insta, warunki spełnione, pisałam również im w wiadomości, ale zero odzewu ;(

zof83

#7205529 Napisano: dzisiaj o 13:45:58
slonecznik1309 napisał(a):

asantesana napisał(a):

baxter napisał(a):

asantesana napisał(a):

Czy dostajecie info o wygranej Favicie na Instagramie? Pisałam do nich już 3 razy wiadomość prywatną i zero odpowiedzi, z moich znajomych chyba nikt nie dostał nagrody "z przydziału", tylko zawsze po upomnieniu się. Ależ mnie organizacja tam denerwuje...

Ja kilka dni temu dodałam na fb i dzis dostalam tylko powiadomienie aby obserwować profil mlekovity  a zdjęcia nie polubili a widzę, że z kolejnych dni są polubione 

Z fb jeszcze sobie jakoś radzą, ale z instagramem i tik tokiem ni hu hu.

tydzień temu zdjęcie dodane na insta, warunki spełnione, pisałam również im w wiadomości, ale zero odzewu ;(

Warto też sprawdzić np. z innego profilu na Fb, czy zdjęcie jest w ogóle widoczne, bo ja np widzę swój komentarz oczywiście ze swojego profilu, ale już z innego profilu jest niewidoczne i tym samym nie polubione przez Mlekovitę...
0 0

koniczynka123

#7205530 Napisano: dzisiaj o 13:49:45
slonecznik1309 napisał(a):

asantesana napisał(a):

baxter napisał(a):

asantesana napisał(a):

Czy dostajecie info o wygranej Favicie na Instagramie? Pisałam do nich już 3 razy wiadomość prywatną i zero odpowiedzi, z moich znajomych chyba nikt nie dostał nagrody "z przydziału", tylko zawsze po upomnieniu się. Ależ mnie organizacja tam denerwuje...

Ja kilka dni temu dodałam na fb i dzis dostalam tylko powiadomienie aby obserwować profil mlekovity  a zdjęcia nie polubili a widzę, że z kolejnych dni są polubione 

Z fb jeszcze sobie jakoś radzą, ale z instagramem i tik tokiem ni hu hu.

tydzień temu zdjęcie dodane na insta, warunki spełnione, pisałam również im w wiadomości, ale zero odzewu ;(

Ja w ostatni dzień odesłania danych zobaczyłam, że wiadomość od nich na Insta wpadło do folderu spam, który nawet nie wiedziałam że istnieje emotka A codziennie zerkałam do folderu wiadomości..
0 0