Reklama na e-Konkursy.info

Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

banka-manka

#7204277 Napisano: dzisiaj o 12:31:18
pusheen napisał(a):

@Kwiat napisał(a):

Dlaczego w wynikach Smolara na ich stronie nie można sprawdzić czy się wygrało nie ma zakładki z tym konkursem? Dziwne....

Z którym? Dove przecież jest emotka

Dove zakładka pojawiła się dosyć chwilę po e-mailach. 
A dużo osób od razu dopytywało o wyniki, a nie mieli jak ręcznie sprawdzić. Pewnie stąd wynika lekkie rozgoryczenie.
0 0

mima

#7204281 Napisano: dzisiaj o 12:33:36
w loterii tołpa-rossmann nagrodą miały być kosmetyki za 50 zł. Dostałam paczkę a tu miłe zaskoczenie- kosmetyki z pewnością za 100  emotka

pusheen

#7204284 Napisano: dzisiaj o 12:40:22
banka-manka napisał(a):

pusheen napisał(a):

@Kwiat napisał(a):

Dlaczego w wynikach Smolara na ich stronie nie można sprawdzić czy się wygrało nie ma zakładki z tym konkursem? Dziwne....

Z którym? Dove przecież jest emotka

Dove zakładka pojawiła się dosyć chwilę po e-mailach. 
A dużo osób od razu dopytywało o wyniki, a nie mieli jak ręcznie sprawdzić. Pewnie stąd wynika lekkie rozgoryczenie.

To przyznaję, że nie zwróciłam uwagi kiedy wrzucili. Dziwnie ostatnio informują, zakładki Axe na przykład wcale nie ma. A zawsze fajnie było sprawdzić sobie dla pewności wynik. emotka

Kwiat Paproci

#7204298 Napisano: dzisiaj o 13:27:44
A czy były już wyniki z ostatniego etapu konkursu Carlo Rossi w biedronce?
0 0

maryjane

#7204306 Napisano: dzisiaj o 14:03:36
maryjane napisał(a):

malmika napisał(a):

Czy wszyscy macie już nadane kosmetyki z konkursu Dessange w Hebe? Bo u mnie ciągle cisza, a czas się kończy..

Ja nie dostałam rownież, wczoraj wieczorem wysłałam maila do Columbita, czekam na odpowiedź emotka

0 0

malgol

#7204307 Napisano: dzisiaj o 14:09:58
maryjane napisał(a):

maryjane napisał(a):

malmika napisał(a):

Czy wszyscy macie już nadane kosmetyki z konkursu Dessange w Hebe? Bo u mnie ciągle cisza, a czas się kończy..

Ja nie dostałam rownież, wczoraj wieczorem wysłałam maila do Columbita, czekam na odpowiedź emotka

u mnie taka sama wiadomość przed chwilą
0 0

malmika

#7204309 Napisano: dzisiaj o 14:18:24
maryjane napisał(a):

malmika napisał(a):

Czy wszyscy macie już nadane kosmetyki z konkursu Dessange w Hebe? Bo u mnie ciągle cisza, a czas się kończy..

Ja nie dostałam rownież, wczoraj wieczorem wysłałam maila do Columbita, czekam na odpowiedź emotka

Też do nich przed chwilą napisałam i od razu praktycznie dostałam odpowiedź, zez zestawem, który wybrałam jest opóźnienie i czekają aż fundator nagród im je dostarczy
0 0

pikawka

#7204311 Napisano: dzisiaj o 14:21:12
Żabka Pudliszki. Dostałam maila około 9 o wygranych produktach i kartach, a o 12 ponownego maila o wygranych kartach. O co może chodzić- grałam tylko raz. emotka
0 0

magie1982

#7204317 Napisano: dzisiaj o 14:40:05
pikawka napisał(a):

Żabka Pudliszki. Dostałam maila około 9 o wygranych produktach i kartach, a o 12 ponownego maila o wygranych kartach. O co może chodzić- grałam tylko raz. emotka

Mam tak samo. Może było za mało chętnych i dadzą podwójne nagrody? emotka
0 0

pikawka

#7204318 Napisano: dzisiaj o 14:43:22
magie1982 napisał(a):

pikawka napisał(a):

Żabka Pudliszki. Dostałam maila około 9 o wygranych produktach i kartach, a o 12 ponownego maila o wygranych kartach. O co może chodzić- grałam tylko raz. emotka

Mam tak samo. Może było za mało chętnych i dadzą podwójne nagrody? emotka

No oby…. Bo same karty mi się nie uśmiechają emotka
0 0