Reklama na e-Konkursy.info

Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

aurorcia

#7204096 Napisano: dzisiaj o 17:29:56
leelee napisał(a):

Czy po odesłaniu danych z konkursu CHRUPNIJ LATO NETTO przychodzi jakaś automatyczna zwrotka na maila?

U mnie nic nie przyszło.
1 leelee 0

atyde25

#7204099 Napisano: dzisiaj o 17:41:02
Nie róbcie mi tego. Czuję się winna,że wygrałam.Co to ja jestem w komisji. To tylko słabej jakości pachnidła. Ja rozumiem wycieczka ,auto, dom, mieszkanie. Napisałam od serca bo lubię zapachy i mam ich ogromną kolekcję. Ale w Adidasie o ojcach nie wygrałam nic:P
A też były genialne teksty. W Bolsie tym ogólnym też 0.
1 elemelex 0

elemelex

#7204114 Napisano: dzisiaj o 18:32:13
atyde25 napisał(a):

Nie róbcie mi tego. Czuję się winna,że wygrałam.Co to ja jestem w komisji. To tylko słabej jakości pachnidła. Ja rozumiem wycieczka ,auto, dom, mieszkanie. Napisałam od serca bo lubię zapachy i mam ich ogromną kolekcję. Ale w Adidasie o ojcach nie wygrałam nic:P
A też były genialne teksty. W Bolsie tym ogólnym też 0.

Przecież jako konkursowiczka z doświadczeniem wiesz, że co konkurs to inny gust komisji, więc nie ma co przepraszać nikogo za to, że sie wygrało emotka . Ja tam uważam, że na pewno coś ciekawego napisałaś, bo nawet twoje posty są czasem jak odpowiedź w konkursie, czyli są kreatywne emotka
0 0

cytriss19

#7204115 Napisano: dzisiaj o 18:39:23
Not_hehe napisał(a):

Czy w konkursie "Roleski - letnie spotkania" udało Wam się załadować zdjęcie? U mnie po przerzuceniu zdjęcia z komputera nie wyświetla się ani nie ma innej informacji potwierdzającej, że poszło.

Wczoraj miałam problem z kilku przeglądarek, chociaż rozmiar zdjęcia był dobry - nie wysyłało. Dziś rano poszło od razu... Nie wiem od czego to zależy. Potwierdzenie na gmail dostałam
0 0