Reklama na e-Konkursy.info

Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

notta

#7203413 Napisano: 02.09.2024 22:30:54
wycior napisał(a):

Proszę..pomóżcie..probuje wyslać zgłoszenie na loterię Kubus back ..captch sie kreci..obrazki sie zmieniają  i nic..

inna przeglądarka?
0 0

koniczynka123

#7203417 Napisano: 02.09.2024 23:04:56
teqila7 napisał(a):

Witajcie czy otrzymał już ktoś maile z Metaxy ?

nie
1 aja 0

emi

#7203419 Napisano: 02.09.2024 23:27:57
zielonaszpilka napisał(a):

Credo89 napisał(a):

Kochani proszę napiszmy masowo do Kropki Bordo że powinni nam dać możliwość odesłania oświadczeń drogą mailową. Koszt wysyłki poleconym czy kurierem to 10 zł emotka  bądźmy Eco!

Myślę, że im to akurat na rękę. Sporo osób z tego powodu nie odsyła oświadczeń na nagrody mniejszej wartości albo np. spóźnia się z odesłaniem i nagroda zostaje w rękach agencji. Nie wiem czy większej presji nie wywarłoby się gdyby napisać do sponsorów, firm, które regularnie obsługuje Kropka, ale w sumie można najpierw zacząć od Kropki i w razie braku reakcji próbować „wyżej”. Przy czym
patrząc na dotychczasowe działania Kropki jakoś nie mam poczucia, że nasze petycje zrobią na nich jakiekolwiek wrażenie emotka

Dokladnie!
Chyba jako jedyni są nierozłczni z upadającą PP, chyba jako jedyni mają takie zapisy w regulaminie żeby nie było rezerwy, nie informują o weryfikacji a odpowiedź, jezli już zdobędą się na nią, jest sztampowa "kopij, wklej"- Zgodnie z Regulaminem.....
Wg mnie trzeba pisać do sponsorów!
0 0

emi

#7203420 Napisano: 02.09.2024 23:31:13
asiawino napisał(a):

Czy osoby, które wygrały wyjazd do Dortmundu otrzymały już bilety na samolot itp? Mąż odesłał paragon i oświadczenia i zero odpowiedzi...

Może nie postawił gdzieś np KROPKI i uznali za błąd a o weryfikacji nie informują.
Bieletu nie dostał NIKT, tylko informację o której odlot i skąd
0 0