Reklama na e-Konkursy.info

Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

nanajka81

#7202840 Napisano: 30.08.2024 20:20:10
to moze zdjęcie zatytułujcie nazwą potrawy?
printy napisał(a):

8igora9 napisał(a):

Konkurs pasty z kurczaka Duda w Biedronce.
Na stronie konkursowej napisali 

"wgraj paragon i zdjęcie z nazwą swojej potrawy."

W formularzu brak miejsca na wpisanie nazwy, czy jakikolwiek dodatek tekstowy. W regulaminie za to jest napisane, żeby zdjęcia wysyłać na maila. 🫣
Rozumiem, że olewamy to wszystko i wysyłamy zdjęcia bez nazwy potrawy przez formularz na stronie konkursowej?

Też się nad tym zastanawiam. O tej porze już nie odpiszą na pytanie 😅

To może zdjęcie zapiszcie nazwą potrawy? Np śledzik_w_sosie_własnym emotka
1 kimberly 0

taak

#7202841 Napisano: 30.08.2024 20:22:15
8igora9 napisał(a):

Konkurs pasty z kurczaka Duda w Biedronce.
Na stronie konkursowej napisali 

"wgraj paragon i zdjęcie z nazwą swojej potrawy."

W formularzu brak miejsca na wpisanie nazwy, czy jakikolwiek dodatek tekstowy. W regulaminie za to jest napisane, żeby zdjęcia wysyłać na maila. 🫣
Rozumiem, że olewamy to wszystko i wysyłamy zdjęcia bez nazwy potrawy przez formularz na stronie konkursowej?

Pisałam do nich, ma być tylko zdjęcie emotka
1 8igora9 0

jomico

#7202842 Napisano: 30.08.2024 20:22:32
nanajka81 napisał(a):

to moze zdjęcie zatytułujcie nazwą potrawy?

printy napisał(a):

8igora9 napisał(a):

Konkurs pasty z kurczaka Duda w Biedronce.
Na stronie konkursowej napisali 

"wgraj paragon i zdjęcie z nazwą swojej potrawy."

W formularzu brak miejsca na wpisanie nazwy, czy jakikolwiek dodatek tekstowy. W regulaminie za to jest napisane, żeby zdjęcia wysyłać na maila. 🫣
Rozumiem, że olewamy to wszystko i wysyłamy zdjęcia bez nazwy potrawy przez formularz na stronie konkursowej?

Też się nad tym zastanawiam. O tej porze już nie odpiszą na pytanie 😅

To może zdjęcie zapiszcie nazwą potrawy? Np śledzik_w_sosie_własnym emotka


Ja dodałam nazwę na zdjęciu.
I ponawiam pytanie - czy przychodzą zwrotki?
0 0

taak

#7202843 Napisano: 30.08.2024 20:23:47
jomico napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

to moze zdjęcie zatytułujcie nazwą potrawy?

printy napisał(a):

8igora9 napisał(a):

Konkurs pasty z kurczaka Duda w Biedronce.
Na stronie konkursowej napisali 

"wgraj paragon i zdjęcie z nazwą swojej potrawy."

W formularzu brak miejsca na wpisanie nazwy, czy jakikolwiek dodatek tekstowy. W regulaminie za to jest napisane, żeby zdjęcia wysyłać na maila. 🫣
Rozumiem, że olewamy to wszystko i wysyłamy zdjęcia bez nazwy potrawy przez formularz na stronie konkursowej?

Też się nad tym zastanawiam. O tej porze już nie odpiszą na pytanie 😅

To może zdjęcie zapiszcie nazwą potrawy? Np śledzik_w_sosie_własnym emotka


Ja dodałam nazwę na zdjęciu.
I ponawiam pytanie - czy przychodzą zwrotki?

Nie ma zwrotek
1 jomico 0

malgosia74

#7202852 Napisano: 30.08.2024 21:36:15
EverydayMe - do konkursu P&G serio nie może być zakup produktów w Biedronce? Reg mówi tak "... (zwanego dalej „Produktem”), znajdującego się w aktualnej ofercie dowolnego sklepu usytuowanego na tereniePolski" a na stronie Everyday wymienione są sklepy jak: Stokrotka, Delikatesy Centrum, Żabka, Intermatche, Polo Market czy Lewiatan...
Jak to rozumieć?
0 0

zielonaszpilka

#7202854 Napisano: 30.08.2024 22:00:25
malgosia74 napisał(a):

EverydayMe - do konkursu P&G serio nie może być zakup produktów w Biedronce? Reg mówi tak "... (zwanego dalej „Produktem”), znajdującego się w aktualnej ofercie dowolnego sklepu usytuowanego na tereniePolski" a na stronie Everyday wymienione są sklepy jak: Stokrotka, Delikatesy Centrum, Żabka, Intermatche, Polo Market czy Lewiatan...
Jak to rozumieć?

Standardowo jak zawsze. Obowiązuje regulamin. W którym miejscu masz wymianę te sklepy? Możesz zrobić screena?
0 0

malgosia74

#7202858 Napisano: 30.08.2024 22:10:59
zielonaszpilka napisał(a):

malgosia74 napisał(a):

EverydayMe - do konkursu P&G serio nie może być zakup produktów w Biedronce? Reg mówi tak "... (zwanego dalej „Produktem”), znajdującego się w aktualnej ofercie dowolnego sklepu usytuowanego na tereniePolski" a na stronie Everyday wymienione są sklepy jak: Stokrotka, Delikatesy Centrum, Żabka, Intermatche, Polo Market czy Lewiatan...
Jak to rozumieć?

Standardowo jak zawsze. Obowiązuje regulamin. W którym miejscu masz wymianę te sklepy? Możesz zrobić screena?

0 0

zielonaszpilka

#7202860 Napisano: 30.08.2024 22:13:45
malgosia74 napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

malgosia74 napisał(a):

EverydayMe - do konkursu P&G serio nie może być zakup produktów w Biedronce? Reg mówi tak "... (zwanego dalej „Produktem”), znajdującego się w aktualnej ofercie dowolnego sklepu usytuowanego na tereniePolski" a na stronie Everyday wymienione są sklepy jak: Stokrotka, Delikatesy Centrum, Żabka, Intermatche, Polo Market czy Lewiatan...
Jak to rozumieć?

Standardowo jak zawsze. Obowiązuje regulamin. W którym miejscu masz wymianę te sklepy? Możesz zrobić screena?

No i masz napisane dowolny sklep. Wymienili kilka przykładowych, w których możesz znaleźć ich produkty.

malgosia74

#7202861 Napisano: 30.08.2024 22:15:32
zielonaszpilka napisał(a):

malgosia74 napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

malgosia74 napisał(a):

EverydayMe - do konkursu P&G serio nie może być zakup produktów w Biedronce? Reg mówi tak "... (zwanego dalej „Produktem”), znajdującego się w aktualnej ofercie dowolnego sklepu usytuowanego na tereniePolski" a na stronie Everyday wymienione są sklepy jak: Stokrotka, Delikatesy Centrum, Żabka, Intermatche, Polo Market czy Lewiatan...
Jak to rozumieć?

Standardowo jak zawsze. Obowiązuje regulamin. W którym miejscu masz wymianę te sklepy? Możesz zrobić screena?

No i masz napisane dowolny sklep. Wymienili kilka przykładowych, w których możesz znaleźć ich produkty.

Ok, dzięki za doszkolenie emotka  jestem już spokojna o moje zgłoszenie wysłane wczoraj emotka
0 0

magie1982

#7202870 Napisano: 31.08.2024 07:34:51
Hej, jeśli ktoś gra w Winiary, to bardzo proszę o oddawanie punktów na SZKOŁA PODSTAWOWA W RĘKORAJU. Oferuję dozgonną wdzięczność:)

prosiaczek

#7202889 Napisano: 31.08.2024 11:03:20
Działa Wam loteria Nutella?
0 0

rufus

#7202894 Napisano: 31.08.2024 11:23:39
prosiaczek napisał(a):

Działa Wam loteria Nutella?

Dziala. Chociaz czasem po wpisaniu kodu pojawia sie biala strona.
0 0

leilani1

#7202896 Napisano: 31.08.2024 11:36:32
Mam pytanie o Everyday Me i konkurs P&G - czy numer paragonu to ten z prawej strony na górze czy ten z lewej strony na dole? emotka  Byłabym bardzo wdzięczna za odpowiedź bo dotąd nie brałam udziału w konkursach z paragonami. Czytam tu na forum, że przyjmuje się, że numer paragonu to ten z góry po prawej, ale wole dopytać tak na wszelki wypadek emotka
0 0

matryczek

#7202903 Napisano: 31.08.2024 12:25:12
Czy ktoś może się orientuje czy bilety z Jim Beam mozna przekazać bliskiej osobie? Nie widnieje imie i nazwisko na bilecie.
0 0

notta

#7202904 Napisano: 31.08.2024 12:25:29
leilani1 napisał(a):

Mam pytanie o Everyday Me i konkurs P&G - czy numer paragonu to ten z prawej strony na górze czy ten z lewej strony na dole? emotka  Byłabym bardzo wdzięczna za odpowiedź bo dotąd nie brałam udziału w konkursach z paragonami. Czytam tu na forum, że przyjmuje się, że numer paragonu to ten z góry po prawej, ale wole dopytać tak na wszelki wypadek emotka

zawsze daje ten u góry po prawej
0 0

escada

#7202905 Napisano: 31.08.2024 12:30:31
czy w formularzu z konkursu HaagenDazs wchodzi Wam zdjecie paragonu? bo nie widzę żadnej zmiany w polu dodania fotki, fotka miała dobry wymiar,   a tu brak info czy weszła czy nie,
Zgłoszenie mimo to dało sie wysłac  i przyszło potwierdzenie na @.
0 0

leilani1

#7202906 Napisano: 31.08.2024 12:34:43
Bardzo dziękuję za odpowiedź emotka
1 notta 0

atyde25

#7202907 Napisano: 31.08.2024 12:36:25
Nie mam pojęcia może dziś się do lodów HD zbiorę. Mam syndrom ostatniego dnia ale dobrze wiedzieć, że może być problem z przesłaniem paragonu.
0 0

atlantydek

#7202909 Napisano: 31.08.2024 12:38:17
escada napisał(a):

czy w formularzu z konkursu HaagenDazs wchodzi Wam zdjecie paragonu? bo nie widzę żadnej zmiany w polu dodania fotki, fotka miała dobry wymiar,   a tu brak info czy weszła czy nie,
Zgłoszenie mimo to dało sie wysłac  i przyszło potwierdzenie na @.

Nie widać paragonu, to normalne.
0 0

escada

#7202910 Napisano: 31.08.2024 12:41:58
atlantydek napisał(a):

escada napisał(a):

czy w formularzu z konkursu HaagenDazs wchodzi Wam zdjecie paragonu? bo nie widzę żadnej zmiany w polu dodania fotki, fotka miała dobry wymiar,   a tu brak info czy weszła czy nie,
Zgłoszenie mimo to dało sie wysłac  i przyszło potwierdzenie na @.

Nie widać paragonu, to normalne.

dzięki, zwykle po wgraniu paragonu w formularzach w tym polu pojawia się nazwa zdjęcia, pierwszy raz się spotykam z kompletnym brakiem zmiany
2 atyde25, aja 0