Reklama na e-Konkursy.info

Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

sania30

#7201449 Napisano: dzisiaj o 15:30:54
8igora9 napisał(a):

jarekaska napisał(a):

Hej, czy macie potwierdzenia z wczorajszego dnia z Prince Polo Biedronka? Ja na tlenie nie dostałam, nie ma też w spamie...


Wczoraj wieczorem nie dostałam na Gmaila. Próbowałam zgłosić jeszcze raz, ale wyskoczył komunikat, że ten nr paragonu z tego sklepu już został zgloszony. Za to zorientowałam się, że prawdopodobnie wcześniej wrzuciłam 2 zgłoszenia z nr paragonu z prawej strony u góry zamiast tego na dole. 🫣 I teraz nie mogę pozbyć się natrętnych myśli, że to na pewno będzie ten wyjątkowy raz, gdy wygram główną nagrodę w konkursie tekstowym. 🤣 Ktoś ma doświadczenie z tą agencją w sprawie pomyłek? Przymykają oko, czy pozamiatane?


Mam podobnie. Od czasu do czasu udaje mi się trafić mniejsza wygraną, to też słyszę ty to masz szczęście. Ale jeszcze w lipcu powiedziałam kilku osobom o promocji to chyba żadna z nich do tej pory nie ogarnęła zgłoszenia
1 awangarda 0

awangarda

#7201451 Napisano: dzisiaj o 15:52:02
sania30 napisał(a):

8igora9 napisał(a):

jarekaska napisał(a):

Hej, czy macie potwierdzenia z wczorajszego dnia z Prince Polo Biedronka? Ja na tlenie nie dostałam, nie ma też w spamie...


Wczoraj wieczorem nie dostałam na Gmaila. Próbowałam zgłosić jeszcze raz, ale wyskoczył komunikat, że ten nr paragonu z tego sklepu już został zgloszony. Za to zorientowałam się, że prawdopodobnie wcześniej wrzuciłam 2 zgłoszenia z nr paragonu z prawej strony u góry zamiast tego na dole. 🫣 I teraz nie mogę pozbyć się natrętnych myśli, że to na pewno będzie ten wyjątkowy raz, gdy wygram główną nagrodę w konkursie tekstowym. 🤣 Ktoś ma doświadczenie z tą agencją w sprawie pomyłek? Przymykają oko, czy pozamiatane?


Mam podobnie. Od czasu do czasu udaje mi się trafić mniejsza wygraną, to też słyszę ty to masz szczęście. Ale jeszcze w lipcu powiedziałam kilku osobom o promocji to chyba żadna z nich do tej pory nie ogarnęła zgłoszenia

To norma, my wszyscy tylko mamy szczęście, a zgłoszenia same się piszą 😅

elemelex

#7201452 Napisano: dzisiaj o 16:04:02
Nie wiem jak wy, ale ja prawie zawsze pisze wbrew sobie. To znaczy ani nie czuję tematu ani mi sie nie chce, ale to czasem popłaca  emotka
Takze rozumiem leniuszków, bo dlaczego jakaś obca osoba ma decydować czy nasz pomysł na wakacje jest fajny czy nie emotka  albo jaki mamy pomysł na relaks.
Najlepiej by było czerpać z pisania tych odpowiedzi przyjemność. Ma ktoś tak?
0 0

Nuna1210

#7201457 Napisano: dzisiaj o 16:34:48
elemelex napisał(a):

Nie wiem jak wy, ale ja prawie zawsze pisze wbrew sobie. To znaczy ani nie czuję tematu ani mi sie nie chce, ale to czasem popłaca  emotka
Takze rozumiem leniuszków, bo dlaczego jakaś obca osoba ma decydować czy nasz pomysł na wakacje jest fajny czy nie emotka  albo jaki mamy pomysł na relaks.
Najlepiej by było czerpać z pisania tych odpowiedzi przyjemność. Ma ktoś tak?

Ja bardzo lubię to wszystko pisać 😅 Niektóre tematy mi mniej leżą, wiadomo, ale od dziecka uwielbiam wymyślać rymowanki. Konkursuję dopiero od maja, wcześniej incydentalnie, więc może mi się jeszcze znudzi i wypalenie mnie czeka 🤷‍♀️
1 elemelex 0

cudaczek121

#7201458 Napisano: dzisiaj o 16:39:21
stopi napisał(a):

Czy wszyscy juz dostali przelewy z favity? Mam gratulacje i formularz z 28.07

Ja mam gratulacje z 26 lipca i jeszcze 100 zł nie dotarło. Czy ktoś jeszcze czeka około tej daty 25-27.07?
0 0

karkocka

#7201460 Napisano: dzisiaj o 16:45:25
cudaczek121 napisał(a):

stopi napisał(a):

Czy wszyscy juz dostali przelewy z favity? Mam gratulacje i formularz z 28.07

Ja mam gratulacje z 26 lipca i jeszcze 100 zł nie dotarło. Czy ktoś jeszcze czeka około tej daty 25-27.07?

Ja z 19.07. Nie mam jeszcze przelewu
0 0

ktosiek1

#7201461 Napisano: dzisiaj o 16:46:56
Jak długo czekaliście na formularz po wygraniu 50 zł z Winiary? Wygrana z 14 sierpnia a linka brak
0 0

agakaz2

#7201462 Napisano: dzisiaj o 16:49:42
ktosiek1 napisał(a):

Jak długo czekaliście na formularz po wygraniu 50 zł z Winiary? Wygrana z 14 sierpnia a linka brak

uu długo u mnie 3 dni
1 ktosiek1 0

samuraj

#7201463 Napisano: dzisiaj o 16:54:59
Z ostatniego dnia żabka żywiec macie wygrane kody do żabki?
Mieli czas jak dobrze pamiętam do wczoraj.
0 0