Reklama na e-Konkursy.info

Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

katarzynap

#7201190 Napisano: dzisiaj o 14:06:57
jomico napisał(a):

iwona0103 napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

Czy ktoś wygrał coś w neboa? Wyniki są na stronie

Niestety nie, a odpowiedź wydawała się być super emotka


ja byłam pewna wygranej  emotka   żadnej nagrody


Ja też nie 😒

notta

#7201191 Napisano: dzisiaj o 14:09:21
maverick napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

Czy ktoś wygrał coś w neboa? Wyniki są na stronie


Nikogo nie znam z wygranych..a znam tutaj wiele osób, dziwne emotka
Nie, nie wygrałem też emotka
Może nie ten plik wczytany emotka

mnie też tam nie ma, chociaż zagrałam dla zasady emotka  . Znam  Julię Kuczyńską emotka

zielonaszpilka

#7201193 Napisano: dzisiaj o 14:11:52
donia7 napisał(a):

termitek99 napisał(a):

jomico napisał(a):

iwona0103 napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

Czy ktoś wygrał coś w neboa? Wyniki są na stronie

Niestety nie, a odpowiedź wydawała się być super emotka


ja byłam pewna wygranej  emotka   żadnej nagrody


U mnie są kosmetyki

u mnie niby też kosmetyki, ale skąd wiadomo, czy to na pewno ja emotka  Napisali na stronce, że dla ułatwienia się z nami skontaktują.

Widzę na liście kilkoro forumowiczów emotka

Ja widzę też Julię Kuczyńską  emotka  ciekawe czy to maffashion sobie wygrała bluzę 😂
2 atyde25, notta 0

slonecznik1309

#7201199 Napisano: dzisiaj o 14:17:34
katarzynap napisał(a):

jomico napisał(a):

iwona0103 napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

Czy ktoś wygrał coś w neboa? Wyniki są na stronie

Niestety nie, a odpowiedź wydawała się być super emotka


ja byłam pewna wygranej  emotka   żadnej nagrody


Ja też nie 😒

na dwa zgłoszenia w rodzinie mi udało się wygrać kosmetyki emotka

nanajka81

#7201200 Napisano: dzisiaj o 14:17:52
katarzynap napisał(a):

jomico napisał(a):

iwona0103 napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

Czy ktoś wygrał coś w neboa? Wyniki są na stronie

Niestety nie, a odpowiedź wydawała się być super emotka


ja byłam pewna wygranej  emotka   żadnej nagrody


Ja też nie 😒

również i mnie olali

atyde25

#7201201 Napisano: dzisiaj o 14:20:06
Wyniki nie są takie jakich oczekiwałam,ale nie będę robić awantur i wzywać kierowniczki. Zużyję co mam od firmy na N i następni na czarną listę:P
0 0

zielonaszpilka

#7201202 Napisano: dzisiaj o 14:21:44
atyde25 napisał(a):

Wyniki nie są takie jakich oczekiwałam,ale nie będę robić awantur i wzywać kierowniczki. Zużyję co mam od firmy na N i następni na czarną listę:P

A mi właśnie podpasowały kosmetyki od nich i skoro wyniki są ok to pomimo tego, że nie wygrałam, nie trafią na czarna listę emotka
1 kimberly 0

katarzynap

#7201204 Napisano: dzisiaj o 14:22:59
donia7 napisał(a):

termitek99 napisał(a):

jomico napisał(a):

iwona0103 napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

Czy ktoś wygrał coś w neboa? Wyniki są na stronie

Niestety nie, a odpowiedź wydawała się być super emotka


ja byłam pewna wygranej  emotka   żadnej nagrody


U mnie są kosmetyki

u mnie niby też kosmetyki, ale skąd wiadomo, czy to na pewno ja emotka  Napisali na stronce, że dla ułatwienia się z nami skontaktują.

Widzę na liście kilkoro forumowiczów emotka


Wysłali też emaila bo koleżanka bluze wygrala
0 0

pusheen

#7201205 Napisano: dzisiaj o 14:25:19
Jestemnowa napisał(a):

Wydaje mi się ,że kilka osób z forum wygrało  emotka   ja nie grałam ale tak z ciekawości spojrzałam na wyniki . Mam inne pytanie czy w loterii reporter to jest tylko 1 nagroda dziennie ?

Tak, jedna

pusheen

#7201208 Napisano: dzisiaj o 14:29:51
zielonaszpilka napisał(a):

atyde25 napisał(a):

Wyniki nie są takie jakich oczekiwałam,ale nie będę robić awantur i wzywać kierowniczki. Zużyję co mam od firmy na N i następni na czarną listę:P

A mi właśnie podpasowały kosmetyki od nich i skoro wyniki są ok to pomimo tego, że nie wygrałam, nie trafią na czarna listę emotka

Ja też nie zamierzam rezygnować przez jedną porażkę. Bardzo lubię ich peelingi trychologiczne. emotka  Jeśli wyniki są nieuczciwe (na przykład niezgodne z regulaminem) to rozumiem, że można mieć awersję do jakiejś marki, ale w innym przypadku uważam to za mocno dziwne. emotka

nanajka81

#7201220 Napisano: dzisiaj o 15:07:33
pusheen napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

atyde25 napisał(a):

Wyniki nie są takie jakich oczekiwałam,ale nie będę robić awantur i wzywać kierowniczki. Zużyję co mam od firmy na N i następni na czarną listę:P

A mi właśnie podpasowały kosmetyki od nich i skoro wyniki są ok to pomimo tego, że nie wygrałam, nie trafią na czarna listę emotka

Ja też nie zamierzam rezygnować przez jedną porażkę. Bardzo lubię ich peelingi trychologiczne. emotka  Jeśli wyniki są nieuczciwe (na przykład niezgodne z regulaminem) to rozumiem, że można mieć awersję do jakiejś marki, ale w innym przypadku uważam to za mocno dziwne. emotka


Dla mnie mają zbyt okropne butelki (odżywka) żebym chciała jeszcze raz je kupić. Wyciskanie jest kijowe. A kosmetyk jak wiele innych.
1 titinunu 0

deva

#7201222 Napisano: dzisiaj o 15:10:29
słuchajcie, są jeszcze te stówki z Favity? Coś cisza na forum i nie wiem, czy dać cynk koleżance, nie chce jej robić złudnych nadziei
0 0

pusheen

#7201224 Napisano: dzisiaj o 15:13:30
deva napisał(a):

słuchajcie, są jeszcze te stówki z Favity? Coś cisza na forum i nie wiem, czy dać cynk koleżance, nie chce jej robić złudnych nadziei

Jest licznik na stronie, zostało ponad 17 tysięcy zwrotów. emotka
0 0

deva

#7201225 Napisano: dzisiaj o 15:14:52
pusheen napisał(a):

deva napisał(a):

słuchajcie, są jeszcze te stówki z Favity? Coś cisza na forum i nie wiem, czy dać cynk koleżance, nie chce jej robić złudnych nadziei

Jest licznik na stronie, zostało ponad 17 tysięcy zwrotów. emotka

dziękuje bardzo emotka
0 0

asiawino

#7201232 Napisano: dzisiaj o 15:31:01
zielonaszpilka napisał(a):

atyde25 napisał(a):

Wyniki nie są takie jakich oczekiwałam,ale nie będę robić awantur i wzywać kierowniczki. Zużyję co mam od firmy na N i następni na czarną listę:P

A mi właśnie podpasowały kosmetyki od nich i skoro wyniki są ok to pomimo tego, że nie wygrałam, nie trafią na czarna listę emotka

Mam dokładnie tak samo, szampon nawilżający i woda lamelarna są super, żałuję że nie wygrałam, ale też jakoś się nie wysiliłam przy pisaniu emotka
0 0

nanajka81

#7201233 Napisano: dzisiaj o 15:32:48
deva napisał(a):

pusheen napisał(a):

deva napisał(a):

słuchajcie, są jeszcze te stówki z Favity? Coś cisza na forum i nie wiem, czy dać cynk koleżance, nie chce jej robić złudnych nadziei

Jest licznik na stronie, zostało ponad 17 tysięcy zwrotów. emotka

dziękuje bardzo emotka

Jak widać konkursowicze i ich rodziny się pokończyły a kasy zostało od metra... Tak więc niech organizatorzy robią konkursy z przynajmniej 3 tysiącami nagród, jedna nagroda na główkę i wszyscy będą zadowoleni emotka
0 0

ladyinred

#7201243 Napisano: dzisiaj o 15:42:39
Czy miał ktoś problem ze zgłoszeniem do loterii Odido? 
Gdy naciskam wyslij.., kręci się, jest napisane wysyłanie i powrót do formularza z uzupełnionymi danymi.., gdy nacisnę ponownie jest info  
błąd recaptcha


zero informacji typu wysłane, zarejestrowane, udało się, nie udało się

co tam powinno się pokazać?
0 0

deva

#7201244 Napisano: dzisiaj o 15:48:23
nanajka81 napisał(a):

deva napisał(a):

pusheen napisał(a):

deva napisał(a):

słuchajcie, są jeszcze te stówki z Favity? Coś cisza na forum i nie wiem, czy dać cynk koleżance, nie chce jej robić złudnych nadziei

Jest licznik na stronie, zostało ponad 17 tysięcy zwrotów. emotka

dziękuje bardzo emotka

Jak widać konkursowicze i ich rodziny się pokończyły a kasy zostało od metra... Tak więc niech organizatorzy robią konkursy z przynajmniej 3 tysiącami nagród, jedna nagroda na główkę i wszyscy będą zadowoleni emotka

Przyszło mi do głowy, że może w ten sposób możemy się policzyć emotka
Ilu jest pracowników branży konkursowej w naszym kraju emotka
Zawsze mnie interesowało ile nas jest, ile osób gra w konkursy, może to jakis trop...
0 0

8igora9

#7201251 Napisano: dzisiaj o 16:04:21
deva napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

deva napisał(a):

pusheen napisał(a):

deva napisał(a):

słuchajcie, są jeszcze te stówki z Favity? Coś cisza na forum i nie wiem, czy dać cynk koleżance, nie chce jej robić złudnych nadziei

Jest licznik na stronie, zostało ponad 17 tysięcy zwrotów. emotka

dziękuje bardzo emotka

Jak widać konkursowicze i ich rodziny się pokończyły a kasy zostało od metra... Tak więc niech organizatorzy robią konkursy z przynajmniej 3 tysiącami nagród, jedna nagroda na główkę i wszyscy będą zadowoleni emotka

Przyszło mi do głowy, że może w ten sposób możemy się policzyć emotka
Ilu jest pracowników branży konkursowej w naszym kraju emotka
Zawsze mnie interesowało ile nas jest, ile osób gra w konkursy, może to jakis trop...

Nie policzymy się, bo większość osób zagra jeszcze na partnera, a niektórzy też na rodziców, czy innych krewnych. 🤪 Większość pewnie też puści wieści w świat, że rozdają hajs za darmo... chociaż akurat u mnie wszyscy mugole olali zarobienie 100zl w 5 minut. 😱 Także nie widzę tego, żeby mieli rozdać całą pulę nagród. 🙃
0 0

Dekasia

#7201252 Napisano: dzisiaj o 16:06:41
8igora9 napisał(a):

deva napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

deva napisał(a):

pusheen napisał(a):

deva napisał(a):

słuchajcie, są jeszcze te stówki z Favity? Coś cisza na forum i nie wiem, czy dać cynk koleżance, nie chce jej robić złudnych nadziei

Jest licznik na stronie, zostało ponad 17 tysięcy zwrotów. emotka

dziękuje bardzo emotka

Jak widać konkursowicze i ich rodziny się pokończyły a kasy zostało od metra... Tak więc niech organizatorzy robią konkursy z przynajmniej 3 tysiącami nagród, jedna nagroda na główkę i wszyscy będą zadowoleni emotka

Przyszło mi do głowy, że może w ten sposób możemy się policzyć emotka
Ilu jest pracowników branży konkursowej w naszym kraju emotka
Zawsze mnie interesowało ile nas jest, ile osób gra w konkursy, może to jakis trop...

Nie policzymy się, bo większość osób zagra jeszcze na partnera, a niektórzy też na rodziców, czy innych krewnych. 🤪 Większość pewnie też puści wieści w świat, że rozdają hajs za darmo... chociaż akurat u mnie wszyscy mugole olali zarobienie 100zl w 5 minut. 😱 Także nie widzę tego, żeby mieli rozdać całą pulę nagród. 🙃

Ja kilka osób skusiłam na gwarantowaną wygraną ;) ale oczywiście mąż też wygrał emotka
1 8igora9 0