Reklama na e-Konkursy.info

Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

bianka33

#7200979 Napisano: dzisiaj o 20:42:04
Czy u Karlsbad Bake Rolls przechodzi jako 7days? Czy chodzi im tylko o rogaliki? Ktoś przeszedł pozytywnie weryfikację z Bake Rolls? 
0 0

zielonaszpilka

#7200981 Napisano: dzisiaj o 20:50:09
onmyown napisał(a):

asiaaa85 napisał(a):

pioge7 napisał(a):

stokrotka238 napisał(a):

Jak myślicie mogę wysłać oba paragony z dino  w jednej kopercie na siebie i na męża? Ktoś próbował tak robić u kropki?? ( tylko, że mąż nie jest zameldowany pod tym adresem co ja)

Organizator nie uwzględnia przesyłek, którezawierają komplety dokumentów dotyczące więcej niż jednego Uczestnika – w
takim przypadku wszyscy Uczestnicy, których dokumenty zostały przesłane jedną  przesyłka tracą prawo do Nagrody I Stopnia i odpowiednio Nagrody II Stopnia.

Ja wygrałam w Nuii Delikatesy na siebie i męża i też chciałam tak wysłać ale odpisali , że mamy wysłać osobno . Więc napisałam aby podali nr  paragonów i też mi nie podali .

Coś niezbyt sympatyczna i proludzka ta agencja, że tak to delikatnie ujmę... Do Avanti nawet nie mają podjazdu. Ehh, to nie wróży dobrze przy próbie zmiany uczestnika wyjazdu na mecz do Dortmundu emotka

Absolutnie zmiana uczestnika nie wchodzi w grę. Nie ja jedna pytałam. Nie ma takiej opcji i koniec.
0 0

cudaczek121

#7200982 Napisano: dzisiaj o 20:54:38
onmyown napisał(a):

Czy ktoś (oprócz mnie) nie wygrał nawet puszki piwa z Dino? emotka  Hmm... nie wydaje mi się żebym pomyliła maila

Rety, myślałam, że tam każdy wygra chociaż puszke
0 0

magie1982

#7200999 Napisano: dzisiaj o 22:10:41
Strona Neboa znów nie działa, może wpisują zwycięzców xd
0 0

pusheen

#7201000 Napisano: dzisiaj o 22:12:22
magie1982 napisał(a):

Strona Neboa znów nie działa, może wpisują zwycięzców xd

U mnie działa emotka
1 Nuna1210 0