Reklama na e-Konkursy.info

Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

asantesana

#7200782 Napisano: dzisiaj o 13:25:21
taak napisał(a):

asantesana napisał(a):

taak napisał(a):

asantesana napisał(a):

Czy Favita umie tylko w fejsbucza, czy Instagram czasem tez ogarnia? Znów mają jakąś długą obsuwę, ostatnio trzeba było się upomnieć po 2 tygodniach, żeby łaskawie klepnęli zgłoszenie...

Za zgłoszenie z długiego weekendu info było w poniedziałek. Najlepiej oznaczyć profil Mlekovity na zdjęciu, a nie tylko w opisie, wtedy na pewno zobaczą zgłoszenie emotka

Jest oznaczona Mlekovita, zgodnie z regulaminem i nie mam info sprzed długiego weekendu... czyli znow trzeba pisać, wiecznie pod górkę.

Najlepiej, żeby dodawać znacznik na zdjęciu, a nie tylko wspominać ich profil w opisie zdjęcia. Jeśli nie zadziałało, to trzeba napisać 😏

Ależ Kochana, jak napisałam wyżej jest oznaczona mlekovita na zdjęciu, nie robię tego pierwszy raz emotka  Napisałam do nich, zobaczymy.
1 taak 0

katarzynap

#7200788 Napisano: dzisiaj o 13:36:22
Ma ktoś już może plan wycieczki z Dino do Dortmundu?
0 0

martostarek

#7200789 Napisano: dzisiaj o 13:38:25
Czy te bilety z Tyskie na mecz z Portugalią i Chorwacją to są losowo przydzielane i numerowane miejsca? Wygrałam po jednym, chciałabym odkupić na forum, żeby iść z synem ale on jest mały i nie możemy mieć miejsc, które nie będą obok siebie 😏
0 0

anialistopad

#7200801 Napisano: dzisiaj o 14:13:28
A duszki monster wysyłają negatywna weryfikację czy tylkompozytywna ? Brakuje mi weryfikacji albo z 26 lipca albo z 4 sierpnia.  Jeszcze mi nie odpisali i tak się zastanawiam czy negatywne też wysyłają
0 0

8igora9

#7200805 Napisano: dzisiaj o 14:24:40
ErniPPL napisał(a):

Mnie również nie. Być może jeszcze nie podpięli e-maili


Mnie przepuszcza. Ale dopiero teraz sprawdziłam, więc może właśnie podpieli wyniki. 🙃
1 taak 0

Nuna1210

#7200806 Napisano: dzisiaj o 14:25:17
Wstrzel się w naszą paczkę już przepuszcza 🙂
0 0

notta

#7200809 Napisano: dzisiaj o 14:34:57
hity strona wysiadła?
0 0

anulka72

#7200810 Napisano: dzisiaj o 14:35:18
8igora9 napisał(a):

ErniPPL napisał(a):

Mnie również nie. Być może jeszcze nie podpięli e-maili


Mnie przepuszcza. Ale dopiero teraz sprawdziłam, więc może właśnie podpieli wyniki. 🙃

Mnie też przepuszcza 😀
0 0

ktosiek1

#7200811 Napisano: dzisiaj o 14:35:52
martostarek napisał(a):

Czy te bilety z Tyskie na mecz z Portugalią i Chorwacją to są losowo przydzielane i numerowane miejsca? Wygrałam po jednym, chciałabym odkupić na forum, żeby iść z synem ale on jest mały i nie możemy mieć miejsc, które nie będą obok siebie 😏

Ale chyba te bilety są dla osób od 18 lat?
0 0

ErniPPL

#7200812 Napisano: dzisiaj o 14:38:53
Przepuszcza ale nie wiadomo jaką nagrodę zaznaczyć 😂 chciałoby się ps5 heh 😍🫣
1 Nuna1210 0

ErniPPL

#7200814 Napisano: dzisiaj o 14:43:32
Wydaje mi się, że maile będą na drugi dzień z informacją co dokładnie się wygrało ( tak chyba było w przypadku konkursu chupa chups )
0 0

martostarek

#7200815 Napisano: dzisiaj o 14:46:49
ktosiek1 napisał(a):

martostarek napisał(a):

Czy te bilety z Tyskie na mecz z Portugalią i Chorwacją to są losowo przydzielane i numerowane miejsca? Wygrałam po jednym, chciałabym odkupić na forum, żeby iść z synem ale on jest mały i nie możemy mieć miejsc, które nie będą obok siebie 😏

Ale chyba te bilety są dla osób od 18 lat?

Dzięki! Tego w ogóle nie odnotowałam …
0 0

Nuna1210

#7200820 Napisano: dzisiaj o 14:51:58
ErniPPL napisał(a):

Wydaje mi się, że maile będą na drugi dzień z informacją co dokładnie się wygrało ( tak chyba było w przypadku konkursu chupa chups )

A jednak idą teraz ☺️
0 0

eli75

#7200832 Napisano: dzisiaj o 15:04:55
ErniPPL napisał(a):

Wydaje mi się, że maile będą na drugi dzień z informacją co dokładnie się wygrało ( tak chyba było w przypadku konkursu chupa chups )

Nie, u nich zakładki na stronie pojawiają się wcześniej, ale jak już wgrają adresy na stronę to do 30 min schodzą maile z powiadomieniami. Tak wychodzi z wcześniejszych informacji na forum. Mnie tym razem nie puszcza emotka
0 0