Reklama na e-Konkursy.info

Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

atlantydek

#7200574 Napisano: dzisiaj o 17:52:25
taylors napisał(a):

Właśnie albedo Listerine mi przyszła zwrotka, a w albedo syoss nie przyszla. A oba konkursy wysłane dziś.

Też nie mam.z Syoss
1 taylors 0

agata6

#7200577 Napisano: dzisiaj o 18:01:43
atlantydek napisał(a):

taylors napisał(a):

Właśnie albedo Listerine mi przyszła zwrotka, a w albedo syoss nie przyszla. A oba konkursy wysłane dziś.

Też nie mam.z Syoss

U mnie wysłane przed chwilką i zwrotki też brak
1 taylors 0

edith

#7200591 Napisano: dzisiaj o 18:55:54
Czy od razu przychodzi kod z Żabki w konkursie Magnum? Gdzie go szukać, dziękuję za pomoc 🙂
0 0

Nuna1210

#7200592 Napisano: dzisiaj o 18:58:47
edith napisał(a):

Czy od razu przychodzi kod z Żabki w konkursie Magnum? Gdzie go szukać, dziękuję za pomoc 🙂

Powinny być na górze, obok wszystkiego za Zappsy, ewentualnie w zakładce kupony, ale Żabka ma problemy i często kody się nie pokazują, trzeba pisać/dzwonić do nich. Ja nie dostałam kodu z Magnum dzisiaj 🙁
0 0

nanajka81

#7200593 Napisano: dzisiaj o 19:03:22
Nuna1210 napisał(a):

edith napisał(a):

Czy od razu przychodzi kod z Żabki w konkursie Magnum? Gdzie go szukać, dziękuję za pomoc 🙂

Powinny być na górze, obok wszystkiego za Zappsy, ewentualnie w zakładce kupony, ale Żabka ma problemy i często kody się nie pokazują, trzeba pisać/dzwonić do nich. Ja nie dostałam kodu z Magnum dzisiaj 🙁

ja też nie dostałam. Napisałam do Żaby i jak na razie odpowiedzi brak 🙁
0 0

Nuna1210

#7200596 Napisano: dzisiaj o 19:06:11
nanajka81 napisał(a):

Nuna1210 napisał(a):

edith napisał(a):

Czy od razu przychodzi kod z Żabki w konkursie Magnum? Gdzie go szukać, dziękuję za pomoc 🙂

Powinny być na górze, obok wszystkiego za Zappsy, ewentualnie w zakładce kupony, ale Żabka ma problemy i często kody się nie pokazują, trzeba pisać/dzwonić do nich. Ja nie dostałam kodu z Magnum dzisiaj 🙁

ja też nie dostałam. Napisałam do Żaby i jak na razie odpowiedzi brak 🙁

Oni się zazwyczaj ociągają z odpowiedzią. Dobrze że to początek konkursu, to może zdążą podać kod przed końcem 😅
0 0

pmww

#7200597 Napisano: dzisiaj o 19:08:33
edith napisał(a):

Czy od razu przychodzi kod z Żabki w konkursie Magnum? Gdzie go szukać, dziękuję za pomoc 🙂

Zazwyczaj w żabkowych konkursach kody przychodzą od razu. Powinny Ci się pojawić w powiadomieniu z apki oraz w samej apce na górze i gdzieś niżej w info o konkursie. Jeśli mimo zakupów nie pojawi się, to najpierw sprawdź w regulaminie czy nie ma jakichś ograniczeń co do konkretnych produktów (np. smaków). Możesz też sprawdzić czy widzisz w aplikacji te zakupy (czasem może się zdarzyć, że kod QR apki się nie zaczyta w kasie). Jeśli zakupione produkty są ok a zakupy zarejestrowane i mimo to nadal nie pojawił się kod, to najlepiej do nich zadzwonić. Jeśli natomiast zakupy się nie zapisały w apce a produkty są ok i masz paragon, to trzeba przesłać im skan i zadzwonić. Miałem obydwa przypadki i za każdym razem udało mi się pozyskać kod konkursowy. Powodzenia  emotka

P.S. Dzwoniąc dostajecie kod od ręki - pisząc maila trzeba czekać i można nie zdążyć zważywszy, że konki w Żabie są krótkie.
1 Nuna1210 0

wuzetka92

#7200601 Napisano: dzisiaj o 19:14:54
agata6 napisał(a):

atlantydek napisał(a):

taylors napisał(a):

Właśnie albedo Listerine mi przyszła zwrotka, a w albedo syoss nie przyszla. A oba konkursy wysłane dziś.

Też nie mam.z Syoss

U mnie wysłane przed chwilką i zwrotki też brak

U mnie Syoss też brak zwrotki...
1 agata6 0