Reklama na e-Konkursy.info

Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

zubi

#7200124 Napisano: dzisiaj o 11:35:33
Nuna1210 napisał(a):

W QF Lidl się od razu podawało adres do wysyłki? W wiadomości o wygranej nic nie napisali. W regulaminie jest, że trzeba odesłać adres i nr telefonu dla kuriera, ale że poinformują o sposobie w mailu 😅 Odsyłacie dane od razu, czy czekacie na kolejnego maila?

Podawało się tylko e-mail. Wygrałam produkty i w mailu jest napisane żeby podać adres i nr tel.
1 Nuna1210 0

Emememe

#7200125 Napisano: dzisiaj o 11:36:44
Nuna1210 napisał(a):

W QF Lidl się od razu podawało adres do wysyłki? W wiadomości o wygranej nic nie napisali. W regulaminie jest, że trzeba odesłać adres i nr telefonu dla kuriera, ale że poinformują o sposobie w mailu 😅 Odsyłacie dane od razu, czy czekacie na kolejnego maila?

Przy zestawie produktów mam prośbę o adres, w mailu z bonem tylko informacja, że poinformują o wysyłce, więc pewnie przyjdzie na @ emotka  
1 Nuna1210 0

Nuna1210

#7200128 Napisano: dzisiaj o 11:39:43
Emememe napisał(a):

Nuna1210 napisał(a):

W QF Lidl się od razu podawało adres do wysyłki? W wiadomości o wygranej nic nie napisali. W regulaminie jest, że trzeba odesłać adres i nr telefonu dla kuriera, ale że poinformują o sposobie w mailu 😅 Odsyłacie dane od razu, czy czekacie na kolejnego maila?

Przy zestawie produktów mam prośbę o adres, w mailu z bonem tylko informacja, że poinformują o wysyłce, więc pewnie przyjdzie na @ emotka  

Dziękuję ☺️ Zmylił mnie regulamin, bo pisali, że wszystkie nagrody będą szły kurierem 🙂
1 Emememe 0

visserarthur

#7200151 Napisano: dzisiaj o 12:29:02
jokan napisał(a):

visserarthur napisał(a):

Nie znam się na tym Instagramie. Czy w konkursie Favita wystarczy wkleić w pole tekstowe ten # i @??? Na tym to polega?

tak, musisz dać hasztagi, żeby mogli odnaleźć twoje zgłoszenie czyli #fetowaniezFavita

Dziękuję 😃
1 jokan 0

KrisK

#7200154 Napisano: dzisiaj o 12:34:55
Hej , czy próbowaliście wysyłać więcej niż jedno zgłoszenie w konkursie DudaBiedronka Streetcom?
Nie chce mi przejść drugie (nr tel i adres mailowy został już użyty)
W regulaminie jest napisane , że można grać na odzielny paragon😑
0 0

Kwiat Paproci

#7200155 Napisano: dzisiaj o 12:39:03
Czy był już rozwiązany do końca konkurs Hochland - Almette ten z pozdrowieniami ???  emotka
0 0

tad_pole

#7200156 Napisano: dzisiaj o 12:40:00
@Kwiat napisał(a):

Czy był już rozwiązany do końca konkurs Hochland - Almette ten z pozdrowieniami ???  emotka

Mąż wygrał zgłoszeniem z ostatniego dnia, więc chyba tak
0 0

tad_pole

#7200158 Napisano: dzisiaj o 12:49:54
Wyblaknięta część paragonu - jakieś rady czy lepiej odpuścić sobie zgłaszanie go? Wyblakła mi dokładnie data na paragonie z Biedronki. Ta pod spodem, na potwierdzeniu jest natomiast widoczna.
0 0

Morti84

#7200161 Napisano: dzisiaj o 13:05:53
@Kwiat napisał(a):

Czy był już rozwiązany do końca konkurs Hochland - Almette ten z pozdrowieniami ???  emotka

No właśnie sam się zastanawiam czy były wyniki tego Lato ma smak, bo tam sporo nagród było a nie widziałem na forum, żeby ktoś się chwalił lodówkami, albo bonami do Krossa itp.

Edit: Na stronie konkursu nie podają wygranych na tą chwilę : https://www.latomasmak.pl/#laureaci
0 0

Sonia1988

#7200162 Napisano: dzisiaj o 13:12:22
Ktoś już pisał w sprawie piw z Żywca z żabki?
Ja pisałam na kontakt z żabki i odesłali mnie do reklamacji, napisałam i cisza.
0 0

anulka72

#7200163 Napisano: dzisiaj o 13:14:59
Morti84 napisał(a):

@Kwiat napisał(a):

Czy był już rozwiązany do końca konkurs Hochland - Almette ten z pozdrowieniami ???  emotka

No właśnie sam się zastanawiam czy były wyniki tego Lato ma smak, bo tam sporo nagród było a nie widziałem na forum, żeby ktoś się chwalił lodówkami, albo bonami do Krossa itp.

Ja wygrałam lodówkę i widziałam wpisy o lodówkach innych osób i Kronos też 
Nie wiem tylko czy do końca poinformowali już
0 0