Reklama na e-Konkursy.info

Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

kimberly

#7197964 Napisano: 08.08.2024 23:50:39
Pepa napisał(a):

elemelex napisał(a):

Konkursy to jest wielka łamigłówka, nigdy nie wiesz co się przebije, ale akurat u mnie nie działa cos takiego: usiądź i wymyśl coś w 3 minuty, bo na ogół pytanie mnie w ogóle nie inspiruje do napisania czegoś ciekawego, a wręcz zanudza (bo ciągle są takie same, teraz np. była seria o wakacjach, wakacje na wszystkie odmiany). Za dużo jest zmiennych by móc przewidzieć cokolwiek.

Przerosły mnie pytania o smaki lata, widocznie nie czuję klimatuemotka

I mnie, jak widzę najlepszy smak lata, który smak zabierzesz na wakacje, który smak kojarzy Ci się z latem… to nie kupuje, bo już wiem, że nic nie napisze 🤣
1 ptaszyna 0

kimberly

#7197965 Napisano: 08.08.2024 23:57:34
Orenda napisał(a):

FBmagdalena17 napisał(a):

Orenda napisał(a):

mellowfruit napisał(a):

Co wy piszecie w tych odpowiedziach, że wygrywacie? Chrupnij w lidlu, nuii w biedronce, żabka nano, żywiec orlen... Nic nie wpadło, a wydawało mi się, że piszę spoko odpowiedzi...

też się zaczynam zastanawiać, co ze mną nie tak emotka

Każdemu się wydaje że pisze spoko. Konkurencja duża, jak wygrasz jeden konkurs na 10 to i tak dobrze.

dla mnie w kilku konkursach byłam zażenowana moimi "tworami", akurat te miewały siłę przebicia (ale nigdy na jakąś wypasioną nagrodę;)) . Kiedy piszę "normalnie" zawsze pudło emotka chyba jestem  zbyt nudnym człowiekiem emotka

Miałam podobnie, moim zdaniem fajne teksty nigdy nic nie wygrywają 🤣 a te żenujące, za które się wstydze czasami coś wygrały, raz nawet główną (co prawda nie była jedna tylko było ich z 5 w tym konkursie) i odebrałam telefon z gratulacjami, myślałam wtedy że spłonę ze wstydu, szybko tylko podziękowałam i rozłączyłam się z tym miłym Panem, po rozmowie wstydziłam się jeszcze bardziej za to, że tak się zachowałam, bo w sumie może ten Pan nie czytał nawet zgłoszeń tylko informował i nie wiedział o co mi chodzi 🤣 jeśli Pan to czyta to przepraszam! 🙈❤️

FBmagdalena17

#7197967 Napisano: dzisiaj o 00:14:18
kimberly napisał(a):

Orenda napisał(a):

FBmagdalena17 napisał(a):

Orenda napisał(a):

mellowfruit napisał(a):

Co wy piszecie w tych odpowiedziach, że wygrywacie? Chrupnij w lidlu, nuii w biedronce, żabka nano, żywiec orlen... Nic nie wpadło, a wydawało mi się, że piszę spoko odpowiedzi...

też się zaczynam zastanawiać, co ze mną nie tak emotka

Każdemu się wydaje że pisze spoko. Konkurencja duża, jak wygrasz jeden konkurs na 10 to i tak dobrze.

dla mnie w kilku konkursach byłam zażenowana moimi "tworami", akurat te miewały siłę przebicia (ale nigdy na jakąś wypasioną nagrodę;)) . Kiedy piszę "normalnie" zawsze pudło emotka chyba jestem  zbyt nudnym człowiekiem emotka

Miałam podobnie, moim zdaniem fajne teksty nigdy nic nie wygrywają 🤣 a te żenujące, za które się wstydze czasami coś wygrały, raz nawet główną (co prawda nie była jedna tylko było ich z 5 w tym konkursie) i odebrałam telefon z gratulacjami, myślałam wtedy że spłonę ze wstydu, szybko tylko podziękowałam i rozłączyłam się z tym miłym Panem, po rozmowie wstydziłam się jeszcze bardziej za to, że tak się zachowałam, bo w sumie może ten Pan nie czytał nawet zgłoszeń tylko informował i nie wiedział o co mi chodzi 🤣 jeśli Pan to czyta to przepraszam! 🙈❤️

Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. To zależy od agencji. Na pewno nagradzają kreatywne odpowiedzi jak czytają.  Sama się przekonałam. Podstawa to zabłysnąć. I to nie działa niestety tak że jak już wygrasz nawet główną to już wiesz co pisać. Każdy konkurs inny, każda agencja inna. Każdy nagradza co innego. Piszesz że wstydzisz się za jakiś konkurs. Pomyśl tak, to był twój dzień, tak miało być, to było ci pisane. emotka
0 0