Reklama na e-Konkursy.info

Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

tad_pole

#7196810 Napisano: 04.08.2024 21:58:01
I jak, wysłaliście zgłoszenia na Hochland??
0 0

zielonaszpilka

#7196813 Napisano: 04.08.2024 22:19:01
gregory napisał(a):

czy w konkursie Neboa jest jakieś ograniczenie znaków? ktos juz wysyłał? bo regulamin milczy na ten temat...

Nie ma limitu - pytałam. Nie ma też co wysyłać linków do yt;) też pytałam gdyby kogoś interesowała z czym może będzie konkurować. Tylko tekst.
0 0

@gnieszk@

#7196814 Napisano: 04.08.2024 22:20:42
zielonaszpilka napisał(a):

gregory napisał(a):

czy w konkursie Neboa jest jakieś ograniczenie znaków? ktos juz wysyłał? bo regulamin milczy na ten temat...

Nie ma limitu - pytałam. Nie ma też co wysyłać linków do yt;) też pytałam gdyby kogoś interesowała z czym może będzie konkurować. Tylko tekst.

A numer paragonu standardowy (wydruku)? Nie widzę w regulaminie takiej informacji.
0 0

zielonaszpilka

#7196816 Napisano: 04.08.2024 22:23:02
@gnieszk@ napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

gregory napisał(a):

czy w konkursie Neboa jest jakieś ograniczenie znaków? ktos juz wysyłał? bo regulamin milczy na ten temat...

Nie ma limitu - pytałam. Nie ma też co wysyłać linków do yt;) też pytałam gdyby kogoś interesowała z czym może będzie konkurować. Tylko tekst.

A numer paragonu standardowy (wydruku)? Nie widzę w regulaminie takiej informacji.

A o to nie spytałam emotka  jeszcze nie kupowałam produktu i nie wysyłałam zgłoszenia, bo najpierw musiałam się upewnić , że nie będę konkurować z filmami emotka  podejrzewam, że ten standardowy numer będzie ok.
1 @gnieszk@ 0

makarena2908

#7196824 Napisano: 04.08.2024 23:54:04
zielonaszpilka napisał(a):

@gnieszk@ napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

gregory napisał(a):

czy w konkursie Neboa jest jakieś ograniczenie znaków? ktos juz wysyłał? bo regulamin milczy na ten temat...

Nie ma limitu - pytałam. Nie ma też co wysyłać linków do yt;) też pytałam gdyby kogoś interesowała z czym może będzie konkurować. Tylko tekst.

A numer paragonu standardowy (wydruku)? Nie widzę w regulaminie takiej informacji.

A o to nie spytałam emotka  jeszcze nie kupowałam produktu i nie wysyłałam zgłoszenia, bo najpierw musiałam się upewnić , że nie będę konkurować z filmami emotka  podejrzewam, że ten standardowy numer będzie ok.

jakimi filmami?
0 0