Reklama na e-Konkursy.info

Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

asantesana

#7196704 Napisano: dzisiaj o 12:54:27
atlantydek napisał(a):

maryjane napisał(a):

Dekasia napisał(a):

baba-aga napisał(a):

koniczynka123 napisał(a):

Czy wam też już nie przyjmuje zgłoszenia z serków hochland?

Tak,po północy wyskoczył komunikat ,że zgłoszenia przyjmowali do 02.08 gdzie jak byk piszę na górze,  że do 04.08

Napisałam im maila. Ale pewnie już po wszystkim. Szkoda, bo jeszcze jeden paragon czekał na dziś.

Odpisali coś? Przepadło czy dasz jeszcze nadzieję ? 🥺

Nic nie może przepaść bez powodu, Będą ręcznie dodawać nasze głoszenia, a potem kierować  je na zwycięskie pozycje   emotka

Na jaki adres wysyłacie im zgłoszenie?
0 0

ewka.kr

#7196705 Napisano: dzisiaj o 12:55:45
Dziekuje  napisał(a):

[quote=Można



ewka.kr]Moze to głupie pytanie ale czy w loterii nivea hebe można zgłosić zakup produktu nivea men? Wiem że odwrotnie nie można,ale wydaje się że pod marką nivea zawierają die tez linie nivea men

0 0

iwona0103

#7196708 Napisano: dzisiaj o 13:03:12
maixys napisał(a):

fantagiro napisał(a):

co się dzieje, że jest tak mało aktualnych konkursów np.w kalendarzu ? na innych str widzę świeże a u nas nic emotka  Awaria czy nie są dodawane ??

Też mnie zastanawia, chociaż wydaje mi się że ogólnie jest mniej konkursów a nie konkretnie tutaj… Mam tabelkę w excelu, gdzie dodaje konkursy w których biorę udział, zawsze około 25 dnia każdego miesiąca, mam już 20 konkursów na miesiąc następny i tak było od września 2023, kiedy tylko zacząłem działać tym schematem. Obecnie mamy 4 sierpnia, a na ten miesiąc jest zaledwie 14 konkursów w mojej tabelce. 

Btw. Jeżeli chodzi o ilość konkursów w roku, myślałem że grudzień będzie rekordowy, a okazało się że rekord był w czerwcu emotka

czyli nie tylko ja stwierdziłam, że konkursowy grudzień przyszedł w tym roku w czerwcu emotka
1 maixys 0

kachakacha

#7196716 Napisano: dzisiaj o 13:43:24
Konkurs Kinley, agencja Fortis - ktoś dostał dwie nagrody mimo jednej wygranej? 😁 Napisali maila, że proszą o zwrot i nie rozpakowywanie, ale u mnie już za późno. Córka zdążyła wypić jeden tonik 🫣
0 0