Reklama na e-Konkursy.info

Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

marzanna

#7195812 Napisano: dzisiaj o 14:28:05
monia0303 napisał(a):

tad_pole napisał(a):

Złożyłam zamówienie na Doz. Kiedy otrzymam kod?

masz już kod? bo ja też złożyłam zamówienie i miałam informację gratuluję możesz wziąć udział w loterii szczegóły dostaniesz na maila. ale oprócz potwierdzenia zamówienia żaden kod nie przyszedł.

Napisałam do organizatora. Mieli błąd i kody nie dochodziły, ale podobno już naprawiony. Podałam im numer zamówienia i ponoć mają się zająć tym problemem.
0 0

assal

#7195814 Napisano: dzisiaj o 14:29:21
Majonez1992: Nie działa dobrze strona u mnie, nie działa u wszystkich konkursowych znajomych. Raz się wejdzie, częściej błędy. To już od dawna trwa. 
Do nagród się mało kto przyznaje, bo jak? Jak raz się uda coś napisać, a pięć razy nie? emotka

monia0303

#7195816 Napisano: dzisiaj o 14:31:47
marzanna napisał(a):

monia0303 napisał(a):

tad_pole napisał(a):

Złożyłam zamówienie na Doz. Kiedy otrzymam kod?

masz już kod? bo ja też złożyłam zamówienie i miałam informację gratuluję możesz wziąć udział w loterii szczegóły dostaniesz na maila. ale oprócz potwierdzenia zamówienia żaden kod nie przyszedł.

Napisałam do organizatora. Mieli błąd i kody nie dochodziły, ale podobno już naprawiony. Podałam im numer zamówienia i ponoć mają się zająć tym problemem.

mi właśnie napisali że warunki nie zostały spełnione bo nie kupiłam produktów loteria za 50zł. odpisałam im że kupiłam za 58zł. i czekam. tylko czasem mogę nie zdążyć bo rano o 8 im pisałam maila a odpisali teraz,
0 0

zielonaszpilka

#7195819 Napisano: dzisiaj o 14:42:04
monia0303 napisał(a):

marzanna napisał(a):

monia0303 napisał(a):

tad_pole napisał(a):

Złożyłam zamówienie na Doz. Kiedy otrzymam kod?

masz już kod? bo ja też złożyłam zamówienie i miałam informację gratuluję możesz wziąć udział w loterii szczegóły dostaniesz na maila. ale oprócz potwierdzenia zamówienia żaden kod nie przyszedł.

Napisałam do organizatora. Mieli błąd i kody nie dochodziły, ale podobno już naprawiony. Podałam im numer zamówienia i ponoć mają się zająć tym problemem.

mi właśnie napisali że warunki nie zostały spełnione bo nie kupiłam produktów loteria za 50zł. odpisałam im że kupiłam za 58zł. i czekam. tylko czasem mogę nie zdążyć bo rano o 8 im pisałam maila a odpisali teraz,

Ale nie wszystkie produkty biorą udział w loterii. Przy produkcie musi być znaczek „loteria”. To około 800 produktów z doz, a nie wszystkie tam dostępne.
0 0

majonez1992

#7195830 Napisano: dzisiaj o 15:01:29
assal napisał(a):

Majonez1992: Nie działa dobrze strona u mnie, nie działa u wszystkich konkursowych znajomych. Raz się wejdzie, częściej błędy. To już od dawna trwa. 
Do nagród się mało kto przyznaje, bo jak? Jak raz się uda coś napisać, a pięć razy nie? emotka

Ja chetnie bym dodala konkurs, podzielila sie jakas wiedza albo cos, ale sie nie da no nie ma rady na to! Jestem pewna ze widocznu jest odplyw uzytkownikow.
0 0

tad_pole

#7195831 Napisano: dzisiaj o 15:02:30
zielonaszpilka napisał(a):

tad_pole napisał(a):

Orenda napisał(a):

notta napisał(a):

U mnie kody były zaraz po zamówieniu. Pytanie czy mieliście zakupione produkty promocyjne za okreslona kwote. Moze czegoś zabrakło. Trudno powiedzieć.

notta - dzięki! Sprawdziłam i faktycznie, podzieliło mi zakupy na 2 oddzielne koszyki (ja mam ustawiony odbiór osobisty i pamiętam, że te z loterii mi wrzuciło na dostawę), a ja je połączyłam emotka i zrobiłam dla całości odbiór w aptece - u mnie to chyba to emotka

Ja mam produkty za 50 zł i wysyłkę kurierem. Nie mam pojęcia co poszło nie tak

Ale wszystkie produkty biorące udział w loterii?

Tak, wybierałam z zakładki Loteria. Napisałam do nich i odpisali mi tak:

"Szanowna Pani. Otrzymaliśmy informację, że w systemie DOZu wystąpił błąd i do części zamówień nie były przypisywane automatycznie losy. Usterka została już naprawiona, ale ok. 60 zamówień dopiero wieczorem otrzyma zaległe kody. W związku z powyższym, jeżeli do końca dnia nie otrzyma Pani kodu, prosimy o taką informację - zweryfikujemy zaistniałą sytuację bezpośrednio z DOZ."

Szkoda tylko, że dzisiaj kończy się ta loteria... emotka
0 0

Orenda

#7195832 Napisano: dzisiaj o 15:08:09
ja zamówiłam jakieś 20 minut temu i losy nie wpadły emotka szkoda, że dziś koniec
0 0

tad_pole

#7195835 Napisano: dzisiaj o 15:14:25
Orenda napisał(a):

ja zamówiłam jakieś 20 minut temu i losy nie wpadły emotka szkoda, że dziś koniec

Czyli jednak usterka nie została naprawiona emotka
0 0