Reklama na e-Konkursy.info

Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

asantesana

#7195600 Napisano: dzisiaj o 18:53:03
Do jakiego dnia poinformowało Albedo z Hochland?
0 0

anulka72

#7195606 Napisano: dzisiaj o 19:12:12
asantesana napisał(a):

Do jakiego dnia poinformowało Albedo z Hochland?

Też jestem ciekawa
0 0

fifidorea

#7195621 Napisano: dzisiaj o 20:02:27
W konkursie smolara wygrałam kubek Stanley.wypełniłam formularz do którego link dostałam w sms-ie ale tak teraz jak patrzę na ten formularz to jest tam informacja o skanie paragonu a w formularzu nigdzie nie było tego miejsca i zastanawiam się czy weryfikacja może przejść negatywnie
0 0

agicho

#7195623 Napisano: dzisiaj o 20:05:22
silvia8 napisał(a):

agicho napisał(a):

10 min temu RMF FM dzwoniło i ciekawe co przeszło koło nosa 😤🥵🤬

Jakiś czas temu było wręczana nagroda z konkursu Credit Agricole, może tam brałaś udział?

 Zadzwoniłli jeszcze raz.choidzilo o smaku z soboty coś z grillem 😵‍💫😁 dobrze.,e nie pytali co smakowała. Bo nie pamiętałam 🤣
0 0

maixys

#7195624 Napisano: dzisiaj o 20:06:03
fifidorea napisał(a):

W konkursie smolara wygrałam kubek Stanley.wypełniłam formularz do którego link dostałam w sms-ie ale tak teraz jak patrzę na ten formularz to jest tam informacja o skanie paragonu a w formularzu nigdzie nie było tego miejsca i zastanawiam się czy weryfikacja może przejść negatywnie

To jest formularz ogólny, dla wszystkich konkursów, stąd informacja o paragonie. W Żabkowych konkursach liczy się otrzymany kod emotka
1 fifidorea 0

cudaczek121

#7195630 Napisano: dzisiaj o 20:27:26
Dlaczego jak dostałam maila o wygranej z Zywca 500 zł to w tym samym mailu pod spodem mam info także o wygranej Męskie Granie 2025? Wypełniłam już formularz na te 500 zł z allegro i mi.podziekowali za uzupełnienie. Po jakim czasie od wypełnienia formularza przychodzi ten kod allegro?
0 0