Reklama na e-Konkursy.info

Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

zielonaszpilka

#7194302 Napisano: 25.07.2024 10:37:39
karols napisał(a):

Z którego etapu ostatnio informowali z konkursu CIN CIN ?

Z 6 informowali we wtorek.
0 0

Finezyjna

#7194305 Napisano: 25.07.2024 10:45:42
Hej, co wchodzi w zakres diagnostyki Activia ?
0 0

pioge7

#7194307 Napisano: 25.07.2024 10:47:14
Finezyjna napisał(a):

Hej, co wchodzi w zakres diagnostyki Activia ?

*pakiet obejmuje: żelazo, wapń całkowity, fosfor nieorganiczny, magnez, witamina B12, kwas foliowy, witamina D metabolit 25(OH) cynk, ilościowo,
lipidogram (CHOL, HDL, nie-HDL, LDL, TG), próby wątrobowe (ALT, AST,
ALP, BIL, GGTP), helicobacter pylori IgG, p/c. p. transglutaminazie
tkankowej (anty-tGT) w kl. IgA met. ELISA
1 Finezyjna 0

Orenda

#7194308 Napisano: 25.07.2024 10:50:52
pioge7 napisał(a):

Finezyjna napisał(a):

Hej, co wchodzi w zakres diagnostyki Activia ?

*pakiet obejmuje: żelazo, wapń całkowity, fosfor nieorganiczny, magnez, witamina B12, kwas foliowy, witamina D metabolit 25(OH) cynk, ilościowo,
lipidogram (CHOL, HDL, nie-HDL, LDL, TG), próby wątrobowe (ALT, AST,
ALP, BIL, GGTP), helicobacter pylori IgG, p/c. p. transglutaminazie
tkankowej (anty-tGT) w kl. IgA met. ELISA

ktoś na forum pisał, że połowa badań niepotrzebnych, moim zdaniem super zestaw! nawet D i cynk...
0 0

MDL

#7194311 Napisano: 25.07.2024 10:56:17
Orenda napisał(a):

pioge7 napisał(a):

Finezyjna napisał(a):

Hej, co wchodzi w zakres diagnostyki Activia ?

*pakiet obejmuje: żelazo, wapń całkowity, fosfor nieorganiczny, magnez, witamina B12, kwas foliowy, witamina D metabolit 25(OH) cynk, ilościowo,
lipidogram (CHOL, HDL, nie-HDL, LDL, TG), próby wątrobowe (ALT, AST,
ALP, BIL, GGTP), helicobacter pylori IgG, p/c. p. transglutaminazie
tkankowej (anty-tGT) w kl. IgA met. ELISA

ktoś na forum pisał, że połowa badań niepotrzebnych, moim zdaniem super zestaw! nawet D i cynk...

Bardzo fajny pakiet badań, nie uważam, że niepotrzebne badania. Może celiakia, no to takie specjalistyczne badanie...Dużo osób nie wie, a ma niedobory witaminy D i B12, uwaga normy laboratoriów są często zaniżone 🙂 A i magnez również, bardzo często są niedobory, wiadomo wtedy czy brać, czy nie brać- powinien być w górnej granicy normy 🙂

Finezyjna

#7194319 Napisano: 25.07.2024 11:02:56
pioge7 napisał(a):

Finezyjna napisał(a):

Hej, co wchodzi w zakres diagnostyki Activia ?

*pakiet obejmuje: żelazo, wapń całkowity, fosfor nieorganiczny, magnez, witamina B12, kwas foliowy, witamina D metabolit 25(OH) cynk, ilościowo,
lipidogram (CHOL, HDL, nie-HDL, LDL, TG), próby wątrobowe (ALT, AST,
ALP, BIL, GGTP), helicobacter pylori IgG, p/c. p. transglutaminazie
tkankowej (anty-tGT) w kl. IgA met. ELISA

Dziękuję pięknie
1 pioge7 0

kuleczkar

#7194360 Napisano: 25.07.2024 13:37:37
5MDL napisał(a):

Orenda napisał(a):

pioge7 napisał(a):

Finezyjna napisał(a):

Hej, co wchodzi w zakres diagnostyki Activia ?

*pakiet obejmuje: żelazo, wapń całkowity, fosfor nieorganiczny, magnez, witamina B12, kwas foliowy, witamina D metabolit 25(OH) cynk, ilościowo,
lipidogram (CHOL, HDL, nie-HDL, LDL, TG), próby wątrobowe (ALT, AST,
ALP, BIL, GGTP), helicobacter pylori IgG, p/c. p. transglutaminazie
tkankowej (anty-tGT) w kl. IgA met. ELISA

ktoś na forum pisał, że połowa badań niepotrzebnych, moim zdaniem super zestaw! nawet D i cynk...

Bardzo fajny pakiet badań, nie uważam, że niepotrzebne badania. Może celiakia, no to takie specjalistyczne badanie...Dużo osób nie wie, a ma niedobory witaminy D i B12, uwaga normy laboratoriów są często zaniżone 🙂 A i magnez również, bardzo często są niedobory, wiadomo wtedy czy brać, czy nie brać- powinien być w górnej granicy normy 🙂

Też uważam, że to świetny zestaw badań, zwłaszcza jeśli ktoś jak ja pracuje (od jakiegoś czasu)  nad zdrowym stylem życia i chce sprawdzić, co jeszcze można by poprawić... Niestety nie było mi dane wygrać emotka
2 Orenda, MDL 0

monia0303

#7194364 Napisano: 25.07.2024 13:48:51
kuleczkar napisał(a):

5MDL napisał(a):

Orenda napisał(a):

pioge7 napisał(a):

Finezyjna napisał(a):

Hej, co wchodzi w zakres diagnostyki Activia ?

*pakiet obejmuje: żelazo, wapń całkowity, fosfor nieorganiczny, magnez, witamina B12, kwas foliowy, witamina D metabolit 25(OH) cynk, ilościowo,
lipidogram (CHOL, HDL, nie-HDL, LDL, TG), próby wątrobowe (ALT, AST,
ALP, BIL, GGTP), helicobacter pylori IgG, p/c. p. transglutaminazie
tkankowej (anty-tGT) w kl. IgA met. ELISA

ktoś na forum pisał, że połowa badań niepotrzebnych, moim zdaniem super zestaw! nawet D i cynk...

Bardzo fajny pakiet badań, nie uważam, że niepotrzebne badania. Może celiakia, no to takie specjalistyczne badanie...Dużo osób nie wie, a ma niedobory witaminy D i B12, uwaga normy laboratoriów są często zaniżone 🙂 A i magnez również, bardzo często są niedobory, wiadomo wtedy czy brać, czy nie brać- powinien być w górnej granicy normy 🙂

Też uważam, że to świetny zestaw badań, zwłaszcza jeśli ktoś jak ja pracuje (od jakiegoś czasu)  nad zdrowym stylem życia i chce sprawdzić, co jeszcze można by poprawić... Niestety nie było mi dane wygrać emotka

Moim zdaniem celiakia jest  bardzo ważna. w polsce choruje na nią bardzo wiele osób ale nikt nigdy jej sam z siebie nie bada. a nieleczona celiakia prowadzi do wielu innych autoimmunologicznych chorób m,in cukrzycy typ 1, hashimoto i wielu innych.
0 0

as32572

#7194367 Napisano: 25.07.2024 13:55:54
Te badania to nie tyle co niepotrzebne,ale można bez problemu je zrobić na NFZ - dla mnie jedyne wartościowe z nich to witamina D i heliobacter
A w sumie i tak najgorzej ze punkty Diagnostyki w moim mieście zatrzymały się w PRLu i to są chyba najgorsze punkty pobrań patrząc po ocenie na google emotka
0 0

donia7

#7194371 Napisano: 25.07.2024 13:57:45
as32572 napisał(a):

Te badania to nie tyle co niepotrzebne,ale można bez problemu je zrobić na NFZ - dla mnie jedyne wartościowe z nich to witamina D i heliobacter
A w sumie i tak najgorzej ze punkty Diagnostyki w moim mieście zatrzymały się w PRLu i to są chyba najgorsze punkty pobrań patrząc po ocenie na google emotka

Oj, czasem się ciężko lekarza doprosić o jakiekolwiek skierowanie  emotka
0 0

iwona0103

#7194372 Napisano: 25.07.2024 14:03:07
Badanie helicobacter z krwi jest chyba niemiarodajne. Zdecydowanie lepszy jest test oddechowy, ale niestety drogi.
1 xooxoo 0

Orenda

#7194373 Napisano: 25.07.2024 14:13:32
donia7 napisał(a):

as32572 napisał(a):

Te badania to nie tyle co niepotrzebne,ale można bez problemu je zrobić na NFZ - dla mnie jedyne wartościowe z nich to witamina D i heliobacter
A w sumie i tak najgorzej ze punkty Diagnostyki w moim mieście zatrzymały się w PRLu i to są chyba najgorsze punkty pobrań patrząc po ocenie na google emotka

Oj, czasem się ciężko lekarza doprosić o jakiekolwiek skierowanie  emotka

dokładnie... pytanie - "a coś się dzieje?" No niby nic się nie dzieje, ale skąd mam wiedzieć tak naprawdę
0 0

domi123

#7194374 Napisano: 25.07.2024 14:18:18
Monster Munch ktoś dostał dziś @ i ma problem by go odesłać, bo wyskakuję błąd iż czas na wypełnienie minął ?
0 0

as32572

#7194387 Napisano: 25.07.2024 14:50:07
Orenda napisał(a):

donia7 napisał(a):

as32572 napisał(a):

Te badania to nie tyle co niepotrzebne,ale można bez problemu je zrobić na NFZ - dla mnie jedyne wartościowe z nich to witamina D i heliobacter
A w sumie i tak najgorzej ze punkty Diagnostyki w moim mieście zatrzymały się w PRLu i to są chyba najgorsze punkty pobrań patrząc po ocenie na google emotka

Oj, czasem się ciężko lekarza doprosić o jakiekolwiek skierowanie  emotka

dokładnie... pytanie - "a coś się dzieje?" No niby nic się nie dzieje, ale skąd mam wiedzieć tak naprawdę

to może trzeba zmienić lekarza jeśli jest taka możliwość, moi rodzice dostają taki większy pakiet badań raz na rok, nawet bez proszenia o to
0 0

yaagatka

#7194401 Napisano: 25.07.2024 15:08:40
as32572 napisał(a):

Orenda napisał(a):

donia7 napisał(a):

as32572 napisał(a):

Te badania to nie tyle co niepotrzebne,ale można bez problemu je zrobić na NFZ - dla mnie jedyne wartościowe z nich to witamina D i heliobacter
A w sumie i tak najgorzej ze punkty Diagnostyki w moim mieście zatrzymały się w PRLu i to są chyba najgorsze punkty pobrań patrząc po ocenie na google emotka

Oj, czasem się ciężko lekarza doprosić o jakiekolwiek skierowanie  emotka

dokładnie... pytanie - "a coś się dzieje?" No niby nic się nie dzieje, ale skąd mam wiedzieć tak naprawdę

to może trzeba zmienić lekarza jeśli jest taka możliwość, moi rodzice dostają taki większy pakiet badań raz na rok, nawet bez proszenia o to

ja chodze do naturopaty emotka  po 30 minutach za 500zł wiem o wiele wiecej niz po jakichkolwiek badaniach a przy okazji dostaje informacje co powinnam zrobic zeby wyeliminowac dany problem zdrowotny emotka  może to szamanskie zabobony według niektórych, ale chodze juz tak kilka lat i działa  emotka  wiec nawet 'jesli cos jest głupie a działa, to nie jest głupie' emotka
1 Orenda 0

team2sis

#7194412 Napisano: 25.07.2024 15:35:43
Wam też InPost kazał dopaść 4 zł za nagrodę z konkursu Milka w Biedronce. Organizator pisał żeby nie płacić, nie zapłaciłam i InPost zabrał paczkę z powrotem. I co teraz? 🙄
0 0

carissma

#7194413 Napisano: 25.07.2024 15:38:48
[quote=Ja mam taki problem i widzę, że chyba większość co wygrała. Napisałam do nich maila ale póki co bez odzewu. 

domi123]Monster Munch ktoś dostał dziś @ i ma problem by go odesłać, bo wyskakuję błąd iż czas na wypełnienie minął ?
0 0

zielonaszpilka

#7194425 Napisano: 25.07.2024 16:04:01
team2sis napisał(a):

Wam też InPost kazał dopaść 4 zł za nagrodę z konkursu Milka w Biedronce. Organizator pisał żeby nie płacić, nie zapłaciłam i InPost zabrał paczkę z powrotem. I co teraz? 🙄

Zgodnie z tym co napisali w mailu paczka do nich wróci a oni nadadzą ją ponownie.
0 0

Finezyjna

#7194431 Napisano: 25.07.2024 16:29:17
Czy też tak macie, że problemem jest realizacja bonów z konkursu ?
Żabka, muszę trafić na odpowiednią by ktoś kumaty mnie obsłużył.
Dino , wzywanie kierownika sklepu i sugerowanie , że zakup alkoholu nie wchodzi w grę.
Rossman, kod z everydayme.pl,  który mocno był promowany nawet w mediach społecznościowych. Ale o co chodzi, skąd go Pani ma, jak się go realizuje..
Wsparcie znikome, kolejka się tworzy, irytację czuć w powietrzu.
0 0

magie1982

#7194434 Napisano: 25.07.2024 16:32:08
Finezyjna napisał(a):

Czy też tak macie, że problemem jest realizacja bonów z konkursu ?
Żabka, muszę trafić na odpowiednią by ktoś kumaty mnie obsłużył.
Dino , wzywanie kierownika sklepu i sugerowanie , że zakup alkoholu nie wchodzi w grę.
Rossman, kod z everydayme.pl,  który mocno był promowany nawet w mediach społecznościowych. Ale o co chodzi, skąd go Pani ma, jak się go realizuje..
Wsparcie znikome, kolejka się tworzy, irytację czuć w powietrzu.

Ależ oczywiście, jak kiedyś pisałam, "baby"  w Dino za każdym razem Boga wzywają jak mają zrealizować. W Stokrotce kiedyś mi odmówili realizacji bony wgl. Same przeboje, a ja się czuję jak złodziej. Haha
0 0