Reklama na e-Konkursy.info

Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

Pepa

#7193247 Napisano: dzisiaj o 20:13:56
8igora9 napisał(a):

asiaaa85 napisał(a):

tereniagno napisał(a):

Przepadł mi bon do Dino na 100zł. z loterii Coca cola.
Formularz był do wypełnienia do wczoraj,
wróciłam dziś wieczorem i ,,po ptokach". Dziś już nie działaemotka
Nie sprawdzałam skrzynki emotka emotka

U mnie jeszcze gorzej , wygrałam w Capri Sun Dino 200 zł wpisałam zły numer paragonu więc przepadnie a na dokładkę delikatesy centrum Nuii wygrałam 2x 200 na siebie i męża i nie wiem który paragon był na kogo emotka pisałam do agencji , że jesteśmy małżeństwem więc odeśle paragony i formularz jednym listem , niestety jest to niezgodne z regulaminem , więc poprosiłam o mój numer paragonu też jest to niezgodne z regulaminem emotka  Wyślę jutro pocztą na chybił trafił ale znając moje szczęście pomylę paragony i 400 zł pójdzie w siną dal  emotka

To może lepiej wyślij oba paragony z jednym formularzem. Będziesz miała chociaż gwarantowane 200zl. Ja zawsze robię screena, jak wrzucam zgłoszenie na konkurs obsługiwany przez kropkę bordo, bo z nimi zawsze takie cyrki.

Może podaliby ostatnią cyfrę nr paragonu.
0 0

bezaczek7

#7193249 Napisano: dzisiaj o 20:22:21
halliday napisał(a):

katee14 napisał(a):

Działa wam strona żywca? U mnie na tel i komputerze info, że wygasł im dzisiaj jakiś certyfikat

przecież możesz kliknąć że wchodzisz na własne ryzyko i będzie ci działać strona.

Podaj, proszę, jak. Nie mam na telefonie opcji do wskazania, by otworzyć stronę mimo to.
Chrome, jeśli to ma znaczenie. Na kompie mogę kliknąć i otworzyć mimo to.
0 0

asiaaa85

#7193251 Napisano: dzisiaj o 20:32:30

To może lepiej wyślij oba paragony z jednym formularzem. Będziesz miała chociaż gwarantowane 200zl. Ja zawsze robię screena, jak wrzucam zgłoszenie na konkurs obsługiwany przez kropkę bordo, bo z nimi zawsze takie cyrki.

Mam nauczkę na przyszłość i będę robić screeny emotka  Nie pomyślałam o tym tak będzie najlepiej , bo przynajmniej 200 zł wpadnie a lepsze to niż nic i rozczarowanie , że pomyliłam paragony emotka
0 0

agakaz2

#7193255 Napisano: dzisiaj o 20:36:01
bezaczek7 napisał(a):

halliday napisał(a):

katee14 napisał(a):

Działa wam strona żywca? U mnie na tel i komputerze info, że wygasł im dzisiaj jakiś certyfikat

przecież możesz kliknąć że wchodzisz na własne ryzyko i będzie ci działać strona.

Podaj, proszę, jak. Nie mam na telefonie opcji do wskazania, by otworzyć stronę mimo to.
Chrome, jeśli to ma znaczenie. Na kompie mogę kliknąć i otworzyć mimo to.

zagraj przez face
1 bezaczek7 0

bezaczek7

#7193257 Napisano: dzisiaj o 20:38:18
agakaz2 napisał(a):

zagraj przez face

Na laptopie mi się udało. Jeśli będzie kłopot dalej, to będę słała przez fb. Dzięki za przypomnienie o tej drodze, jakoś zawsze klepałam na tel w przeglądarce.
0 0

notta

#7193268 Napisano: dzisiaj o 22:12:45
FBmagdalena17 napisał(a):

notta napisał(a):

Pytam dla kolegi, gdzie sprzedać zestawy durex? Olx i vinted mają zakazy emotka

Z tego co widzę inni wystawiają na olx, czytałam listę zabronionych artykułów i nie znalazłam. A olx ci napisał że nie można ?

Gadżety erotyczne są kasowane emotka
0 0