Reklama na e-Konkursy.info

Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

jokan

#7192861 Napisano: dzisiaj o 12:49:44
karkocka napisał(a):

jokan napisał(a):

Czy miał ktoś problem z odesłaniem formularza Favita?
Po wpisaniu danych, dodaniu paragonu mam taki komunikat "Kod weryfikacyjny jest nieprawidłowy". Sprawdzone różne przeglądarki, i na telefonie też to samo...

Miałam tak, ale gdy dodałam jeszcze raz zdjęcie to przeszło

dzięki, popróbowałam i poszło emotka emotka

Cynamon28

#7192866 Napisano: dzisiaj o 13:39:48
Hold-em napisał(a):

Cynamon28 napisał(a):

Jakby ktoś się zastanawiał to ta przeprosinowa paczka Tiger to 24 klasyczne 250 ml i 2 x 12 jakieś różowe 250 ml

Czy te różowe to smak Wild Strawbery Zero Sugar?

Spardzilem i ten drugi smak to brzoskwinia
0 0

gryszelm

#7192867 Napisano: dzisiaj o 13:45:11
karkocka napisał(a):

jokan napisał(a):

Czy miał ktoś problem z odesłaniem formularza Favita?
Po wpisaniu danych, dodaniu paragonu mam taki komunikat "Kod weryfikacyjny jest nieprawidłowy". Sprawdzone różne przeglądarki, i na telefonie też to samo...

Miałam tak, ale gdy dodałam jeszcze raz zdjęcie to przeszło

Dodawałam przez Instagram, co "wpisywać" w dwóch pierwszych rubrykach, bo ciągle mam błąd
0 0

jokan

#7192869 Napisano: dzisiaj o 13:50:18
gryszelm napisał(a):

karkocka napisał(a):

jokan napisał(a):

Czy miał ktoś problem z odesłaniem formularza Favita?
Po wpisaniu danych, dodaniu paragonu mam taki komunikat "Kod weryfikacyjny jest nieprawidłowy". Sprawdzone różne przeglądarki, i na telefonie też to samo...

Miałam tak, ale gdy dodałam jeszcze raz zdjęcie to przeszło

Dodawałam przez Instagram, co "wpisywać" w dwóch pierwszych rubrykach, bo ciągle mam błąd

a jaki błąd ci wyskakuje? z tego co pamiętam, to w pierwszej było Imię i naziwsko (ewntualnie nick), a w drugiej imię, trzeciej Nazwisko, i tam też trzeba wybrać platforme  (FB, insta, czt Tiktok)
0 0

gryszelm

#7192876 Napisano: dzisiaj o 14:27:25
jokan napisał(a):

gryszelm napisał(a):

karkocka napisał(a):

jokan napisał(a):

Czy miał ktoś problem z odesłaniem formularza Favita?
Po wpisaniu danych, dodaniu paragonu mam taki komunikat "Kod weryfikacyjny jest nieprawidłowy". Sprawdzone różne przeglądarki, i na telefonie też to samo...

Miałam tak, ale gdy dodałam jeszcze raz zdjęcie to przeszło

Dodawałam przez Instagram, co "wpisywać" w dwóch pierwszych rubrykach, bo ciągle mam błąd

a jaki błąd ci wyskakuje? z tego co pamiętam, to w pierwszej było Imię i naziwsko (ewntualnie nick), a w drugiej imię, trzeciej Nazwisko, i tam też trzeba wybrać platforme  (FB, insta, czt Tiktok)

No właśnie w pierwszej rubryce wpisuję imię i nazwisko w 2 wybieram Instagram i mam "Podaj prawidłowe dane Twojego konta social media z jakiego dokonano zgłoszenia do promocji" jak próbuje dodać link do mego insta lub tylko samą nazwę to mam "Brak wyników"
0 0

doode

#7192877 Napisano: dzisiaj o 14:27:41
W CAPRI SUN wygrały moje 2 paragony zgłoszone w pierwszym dniu tj.03.06 czy ktoś wygrał ze zgłoszeń późniejszych? 
W sumie wysłałem koło 15zgłoszeń...
0 0

katarzynap

#7192878 Napisano: dzisiaj o 14:31:10
doode napisał(a):

W CAPRI SUN wygrały moje 2 paragony zgłoszone w pierwszym dniu tj.03.06 czy ktoś wygrał ze zgłoszeń późniejszych? 
W sumie wysłałem koło 15zgłoszeń...


Dziwnie wszyscy pisza ze te z początku, u mnie też wygrał 1 paragon 200zl z pierwszego tygodnia
0 0

mandarynka16

#7192879 Napisano: dzisiaj o 14:35:57
katarzynap napisał(a):

doode napisał(a):

W CAPRI SUN wygrały moje 2 paragony zgłoszone w pierwszym dniu tj.03.06 czy ktoś wygrał ze zgłoszeń późniejszych? 
W sumie wysłałem koło 15zgłoszeń...


Dziwnie wszyscy pisza ze te z początku, u mnie też wygrał 1 paragon 200zl z pierwszego tygodnia

Ja mam z późniejszych dni
0 0

donia7

#7192880 Napisano: dzisiaj o 14:37:00
Wygrałam jednym zgłoszeniem z ostatniego dnia Capri sun. Adamo86 dziękuję za paragon szczęśliwy  emotka

jokan

#7192881 Napisano: dzisiaj o 14:42:23
gryszelm napisał(a):

jokan napisał(a):

gryszelm napisał(a):

karkocka napisał(a):

jokan napisał(a):

Czy miał ktoś problem z odesłaniem formularza Favita?
Po wpisaniu danych, dodaniu paragonu mam taki komunikat "Kod weryfikacyjny jest nieprawidłowy". Sprawdzone różne przeglądarki, i na telefonie też to samo...

Miałam tak, ale gdy dodałam jeszcze raz zdjęcie to przeszło

Dodawałam przez Instagram, co "wpisywać" w dwóch pierwszych rubrykach, bo ciągle mam błąd

a jaki błąd ci wyskakuje? z tego co pamiętam, to w pierwszej było Imię i naziwsko (ewntualnie nick), a w drugiej imię, trzeciej Nazwisko, i tam też trzeba wybrać platforme  (FB, insta, czt Tiktok)

No właśnie w pierwszej rubryce wpisuję imię i nazwisko w 2 wybieram Instagram i mam "Podaj prawidłowe dane Twojego konta social media z jakiego dokonano zgłoszenia do promocji" jak próbuje dodać link do mego insta lub tylko samą nazwę to mam "Brak wyników"

Nie wiem, ja wypełniałam z FB i poszło. Może ktoś jeszcze wypełniał z Insta i się wypowie...
0 0

Kwiat Paproci

#7192883 Napisano: dzisiaj o 14:52:52
Mam pytanie czy z jak wysyłacie formularz konkursowy z MOyA to przychodzi wam jakieś potwierdzenia albo pojawia się jakieś podziękowanie ? Bo ja wysłałam i nic... Dane z formularza tylko znikły .... emotka  u brak jakiejkolwiek informacji...
0 0

tad_pole

#7192886 Napisano: dzisiaj o 15:00:09
parad0x napisał(a):

wycior napisał(a):

..czy ma ktoś numer telefonu do Agencji Los Mejores..?
..czy podadzą numer wygranego paragonu
DZIĘKUJĘ..

Przyłączam się do pytania. Nie kumam dlaczego nie podają tego domyślnie. Rozumiem, że mogą nie chcieć załączania zdjęć w formularzu, bo przestrzeń na dyskach twardych kosztuje, ale to powinno być minimum... emotka

I jak, podali Wam numer wygranego paragonu? Pisał ktoś maila?
0 0

parad0x

#7192887 Napisano: dzisiaj o 15:05:11
tad_pole napisał(a):

I jak, podali Wam numer wygranego paragonu? Pisał ktoś maila

Ja nie mam odpowiedzi dalej.
0 0

Enjoy_today

#7192888 Napisano: dzisiaj o 15:08:12
jokan napisał(a):

gryszelm napisał(a):

jokan napisał(a):

gryszelm napisał(a):

karkocka napisał(a):

jokan napisał(a):

Czy miał ktoś problem z odesłaniem formularza Favita?
Po wpisaniu danych, dodaniu paragonu mam taki komunikat "Kod weryfikacyjny jest nieprawidłowy". Sprawdzone różne przeglądarki, i na telefonie też to samo...

Miałam tak, ale gdy dodałam jeszcze raz zdjęcie to przeszło

Dodawałam przez Instagram, co "wpisywać" w dwóch pierwszych rubrykach, bo ciągle mam błąd

a jaki błąd ci wyskakuje? z tego co pamiętam, to w pierwszej było Imię i naziwsko (ewntualnie nick), a w drugiej imię, trzeciej Nazwisko, i tam też trzeba wybrać platforme  (FB, insta, czt Tiktok)

No właśnie w pierwszej rubryce wpisuję imię i nazwisko w 2 wybieram Instagram i mam "Podaj prawidłowe dane Twojego konta social media z jakiego dokonano zgłoszenia do promocji" jak próbuje dodać link do mego insta lub tylko samą nazwę to mam "Brak wyników"

Nie wiem, ja wypełniałam z FB i poszło. Może ktoś jeszcze wypełniał z Insta i się wypowie...

W pierwszej rubryce była nazwa Instagrama. Mi również załącznik nie wchodził z telefonu. Wypełniłam formularz na komputerze i przeszło.
0 0

pumba

#7192891 Napisano: dzisiaj o 15:20:27
nique napisał(a):

czy Mlekovita z Favitą odezwała się do kogoś, kto dał zdjęcie na Instagramie?

Do mnie się odezwała, wczoraj wstawiłam zdjęcie.

W Favicie nie ma ograniczenia na gospodarstwo domowe? Nie znalazłam wzmianki o tym w regulaminie. Upewnijcie mnie proszę w tym 🤗
0 0

gosienia8501

#7192894 Napisano: dzisiaj o 15:24:57
Czy dobrze rozumiem: aby w promocji Favita otrzymać gwarantowana nagrodę trzeba tak.jak.w.konkursie kupić 2 sery feta ?
0 0