Reklama na e-Konkursy.info

Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

isiulka

#7191695 Napisano: 15.07.2024 22:24:34
ramaja napisał(a):

To samo robią przy konkursie z telewizorem na Facebooku,tam gdzie było ułożyć hasło dopingujące ulubioną drużynę ,konkurs się kończył wczoraj o 23.59 a ja o 23 w trakcie meczu dostałam że chcą mi dać nagrodę ,napisałam przez mesegera niby do ekspert media odpisali że tylko chcą dla celów rejestracji żeby przesłać nagrode ,gdy rano napisałam że nic o tym nie ma w regulaminie wszystko ładnie usunęli ,😀zrobiłam wcześniej zrzuty ekranu i zgłoszę do organizatora

No czyhają na takich co pod wpływem emocji wyłącza myślenie. Tutaj ewidentnie widać, że ktoś założył konto i dodał tylko zdjęcie Eti, jako imię i nazwisko są przecinki. A ludzie jeszcze wklejają info, że nie mogą podać danych bo ich karta kredytowa została odrzucona 🙈  a najgorsze jest to że Eti Polska na to wgl nie reaguje.

gryszelm

#7191696 Napisano: 15.07.2024 22:31:17
isiulka napisał(a):

ramaja napisał(a):

To samo robią przy konkursie z telewizorem na Facebooku,tam gdzie było ułożyć hasło dopingujące ulubioną drużynę ,konkurs się kończył wczoraj o 23.59 a ja o 23 w trakcie meczu dostałam że chcą mi dać nagrodę ,napisałam przez mesegera niby do ekspert media odpisali że tylko chcą dla celów rejestracji żeby przesłać nagrode ,gdy rano napisałam że nic o tym nie ma w regulaminie wszystko ładnie usunęli ,😀zrobiłam wcześniej zrzuty ekranu i zgłoszę do organizatora

No czyhają na takich co pod wpływem emocji wyłącza myślenie. Tutaj ewidentnie widać, że ktoś założył konto i dodał tylko zdjęcie Eti, jako imię i nazwisko są przecinki. A ludzie jeszcze wklejają info, że nie mogą podać danych bo ich karta kredytowa została odrzucona 🙈  a najgorsze jest to że Eti Polska na to wgl nie reaguje.


Od razu napisałam na Messengera Edi i zero odzewu. Mam nadzieję że nikt nie straci pieniędzy

FBmagdalena17

#7191699 Napisano: 15.07.2024 22:33:12
isiulka napisał(a):

ramaja napisał(a):

To samo robią przy konkursie z telewizorem na Facebooku,tam gdzie było ułożyć hasło dopingujące ulubioną drużynę ,konkurs się kończył wczoraj o 23.59 a ja o 23 w trakcie meczu dostałam że chcą mi dać nagrodę ,napisałam przez mesegera niby do ekspert media odpisali że tylko chcą dla celów rejestracji żeby przesłać nagrode ,gdy rano napisałam że nic o tym nie ma w regulaminie wszystko ładnie usunęli ,😀zrobiłam wcześniej zrzuty ekranu i zgłoszę do organizatora

No czyhają na takich co pod wpływem emocji wyłącza myślenie. Tutaj ewidentnie widać, że ktoś założył konto i dodał tylko zdjęcie Eti, jako imię i nazwisko są przecinki. A ludzie jeszcze wklejają info, że nie mogą podać danych bo ich karta kredytowa została odrzucona 🙈  a najgorsze jest to że Eti Polska na to wgl nie reaguje.

Też napisałam do Eti Polska, ale zero odzewu. Do rana nie jeden padnie ofiarą oszustwa.emotka
0 0

ramaja

#7191700 Napisano: 15.07.2024 22:40:56
Aby wygrać nagrodę, dokończ rejestracjęOtwórzۦۦ ۦۦDlaczego prosimy Cię o podanie informacji rozliczeniowych? Ponieważ posiadamy licencję na dystrybucję naszych treści tylko w niektórych krajach, prosimy o zweryfikowanie adresu pocztowego poprzez podanie numeru ważnej karty kredytowej. GWARANTUJEMY, że za weryfikację Twojego konta nie zostaną pobrane ŻADNE OPŁATY. Żadne opłaty nie pojawią się na wyciągu z Twojej karty kredytowej, chyba że uaktualnisz do członkostwa Premium lub dokonasz zakupu.Otwórzۦۦ ۦۦCzy ukończyłeś rejestrację?Otwórz08:18WysłanoRegulamin konkursu mówi zupełnie co innego Wysłano 14 godz. temuOtwórzNapisz do: ۦۦ ۦۦAa
0 0

jokan

#7191701 Napisano: 15.07.2024 22:47:28
FBmagdalena17 napisał(a):

isiulka napisał(a):

ramaja napisał(a):

To samo robią przy konkursie z telewizorem na Facebooku,tam gdzie było ułożyć hasło dopingujące ulubioną drużynę ,konkurs się kończył wczoraj o 23.59 a ja o 23 w trakcie meczu dostałam że chcą mi dać nagrodę ,napisałam przez mesegera niby do ekspert media odpisali że tylko chcą dla celów rejestracji żeby przesłać nagrode ,gdy rano napisałam że nic o tym nie ma w regulaminie wszystko ładnie usunęli ,😀zrobiłam wcześniej zrzuty ekranu i zgłoszę do organizatora

No czyhają na takich co pod wpływem emocji wyłącza myślenie. Tutaj ewidentnie widać, że ktoś założył konto i dodał tylko zdjęcie Eti, jako imię i nazwisko są przecinki. A ludzie jeszcze wklejają info, że nie mogą podać danych bo ich karta kredytowa została odrzucona 🙈  a najgorsze jest to że Eti Polska na to wgl nie reaguje.

Też napisałam do Eti Polska, ale zero odzewu. Do rana nie jeden padnie ofiarą oszustwa.emotka

jak ktoś śledzi konkursy na FB to wie, że to jest nagminne podszywanie się pod organizatora i wyłudzanie danych pod pretekstem nagrody, na szczęście niektórzy organizatorzy (wszyscy gdzie akurat to widziałam) reagowali na te wyłudzenia
1 isiulka 0