Reklama na e-Konkursy.info

Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

ktosiek1

#7191647 Napisano: dzisiaj o 19:18:32
Ktoś może orientuje się co dziś nadało kurierem Inpost Aspe? Nie kojarzę, żebym coś ostatnio u nich wygrała....
0 0

Jestemnowa

#7191649 Napisano: dzisiaj o 19:39:15
Z loterii 0% z żabki u mnie aspe nadało .
0 0

ktosiek1

#7191658 Napisano: dzisiaj o 20:06:21
Jestemnowa napisał(a):

Z loterii 0% z żabki u mnie aspe nadało .

Swoboda wygrywania? O, to by się mogło zgadzać, tylko tam organizatorem było Ergo Marketing. Nie wiedziałam, że mają powiązania z ASPE
0 0

Jestemnowa

#7191662 Napisano: dzisiaj o 20:33:13
Tak , dokładnie z tej loterii .
0 0

tad_pole

#7191671 Napisano: dzisiaj o 21:07:00
Szybkie pytanie do osób, które wygrały coś z Kujawskiego w Żabce - termin przesłania dokumentów mija dziś czy jutro? Nie zdążyłam wydrukować formularza :/ Niby są 3 dni robocze od 11.07 - jak to liczyć??
0 0

Karolaaajn

#7191672 Napisano: dzisiaj o 21:14:56
Czy ktoś z was miał problem z konkursem dzika banda Heinz w Lidlu? Ciągle mi wyskakuje że mam niedozwolone znaki a są tylko polskie znaki, kropki i przecinki. Jak to pousuwałam to dalej formularz nie przepuszcza, nawet skróciłam do 400 znaków (a ponoć do 500 można pisać)
0 0

FBmagdalena17

#7191675 Napisano: dzisiaj o 21:25:41
Czy ktoś z Was brał udział w konkursie Eti na fb. Dziwnie podejrzane wyglądają mi powiadomienia pod komentarzami rzekomo wygranymi. Nagród było 24 a powiadomień naliczyłam już przeszło 30.
Wygląda mi to na wałek jakiś. emotka ,

Gratulacje, zostałeś wybrany zwycięzcą tego rozdania.Zanim ogłosimy i opublikujemy Twoje imię, musimy najpierw zweryfikować kilka rzeczy.Kliknij poniższy link, aby odebrać nagrodę Kliknij Kontynuuj, wróć tutaj i skomentuj „GOTOWE” i wyślij nam potwierdzenie zrzutu ekranu, gdy skończysz! Skorzystaj z tej okazji, jeśli nie otrzymamy odpowiedzi w ciągu 12 godzin, anulujemy Twoje zgłoszenie jako zwycięzcy.Uwagi: Użyj danych mobilnych, aby uzyskać dostęp do naszych linków, nie używaj sieci Wi-Fi.
0 0

FBmagdalena17

#7191676 Napisano: dzisiaj o 21:27:32
tad_pole napisał(a):

Szybkie pytanie do osób, które wygrały coś z Kujawskiego w Żabce - termin przesłania dokumentów mija dziś czy jutro? Nie zdążyłam wydrukować formularza :/ Niby są 3 dni robocze od 11.07 - jak to liczyć??

Wyślij jeszcze dzisiaj formularz. Bo skoro od 11 to dzisiaj trzeci dzień mija.
0 0

tad_pole

#7191678 Napisano: dzisiaj o 21:30:10
FBmagdalena17 napisał(a):

tad_pole napisał(a):

Szybkie pytanie do osób, które wygrały coś z Kujawskiego w Żabce - termin przesłania dokumentów mija dziś czy jutro? Nie zdążyłam wydrukować formularza :/ Niby są 3 dni robocze od 11.07 - jak to liczyć??

Wyślij jeszcze dzisiaj formularz. Bo skoro od 11 to dzisiaj trzeci dzień mija.

Sęk w tym, że dzisiaj nie mam już gdzie wydrukować formularza emotka  Mail przyszedł 11.07 (czwartek) o godzinie 16:33
0 0

isiulka

#7191679 Napisano: dzisiaj o 21:30:16
FBmagdalena17 napisał(a):

Czy ktoś z Was brał udział w konkursie Eti na fb. Dziwnie podejrzane wyglądają mi powiadomienia pod komentarzami rzekomo wygranymi. Nagród było 24 a powiadomień naliczyłam już przeszło 30.
Wygląda mi to na wałek jakiś. emotka ,

Gratulacje, zostałeś wybrany zwycięzcą tego rozdania.Zanim ogłosimy i opublikujemy Twoje imię, musimy najpierw zweryfikować kilka rzeczy.Kliknij poniższy link, aby odebrać nagrodę Kliknij Kontynuuj, wróć tutaj i skomentuj „GOTOWE” i wyślij nam potwierdzenie zrzutu ekranu, gdy skończysz! Skorzystaj z tej okazji, jeśli nie otrzymamy odpowiedzi w ciągu 12 godzin, anulujemy Twoje zgłoszenie jako zwycięzcy.Uwagi: Użyj danych mobilnych, aby uzyskać dostęp do naszych linków, nie używaj sieci Wi-Fi.

Widziałam dzisiaj podobny komunikat pod jakimś innym konkursem na fb i tam firma pisał, że to oszustwo i aby nie podawać danych. Ta 1 w linku, który podałaś też raczej sugeruje wirusa i próbę kradzieży danych. Myślę że tu też warto byłoby tego linka usunąć, żeby ktoś z ciekawości nie klikał.

 Edit: sprawdziłam ich fb i faktycznie wysyłają takie linki 🥴  podejrzane

FBmagdalena17

#7191681 Napisano: dzisiaj o 21:36:32
isiulka napisał(a):

FBmagdalena17 napisał(a):

Czy ktoś z Was brał udział w konkursie Eti na fb. Dziwnie podejrzane wyglądają mi powiadomienia pod komentarzami rzekomo wygranymi. Nagród było 24 a powiadomień naliczyłam już przeszło 30.
Wygląda mi to na wałek jakiś. emotka ,

Gratulacje, zostałeś wybrany zwycięzcą tego rozdania.Zanim ogłosimy i opublikujemy Twoje imię, musimy najpierw zweryfikować kilka rzeczy.Kliknij poniższy link, aby odebrać nagrodę https://eti-polska1.myfreesites.net/ Kliknij Kontynuuj, wróć tutaj i skomentuj „GOTOWE” i wyślij nam potwierdzenie zrzutu ekranu, gdy skończysz! Skorzystaj z tej okazji, jeśli nie otrzymamy odpowiedzi w ciągu 12 godzin, anulujemy Twoje zgłoszenie jako zwycięzcy.Uwagi: Użyj danych mobilnych, aby uzyskać dostęp do naszych linków, nie używaj sieci Wi-Fi.

Widziałam dzisiaj podobny komunikat pod jakimś innym konkursem na fb i tam firma pisał, że to oszustwo i aby nie podawać danych. Ta 1 w linku, który podałaś też raczej sugeruje wirusa i próbę kradzieży danych. Myślę że tu też warto byłoby tego linka usunąć, żeby ktoś z ciekawości nie klikał.

 Edit: sprawdziłam ich fb i faktycznie wysyłają takie linki 🥴  podejrzane

Masz rację usunęłam link. Co za dziady jedne, no brak mi słów, żeby pod firmę się podszywać. Pierwszy raz spotkałam się sama osobiście z tym. Dzięki za info.emotka
0 0

tad_pole

#7191682 Napisano: dzisiaj o 21:38:01
tad_pole napisał(a):

FBmagdalena17 napisał(a):

tad_pole napisał(a):

Szybkie pytanie do osób, które wygrały coś z Kujawskiego w Żabce - termin przesłania dokumentów mija dziś czy jutro? Nie zdążyłam wydrukować formularza :/ Niby są 3 dni robocze od 11.07 - jak to liczyć??

Wyślij jeszcze dzisiaj formularz. Bo skoro od 11 to dzisiaj trzeci dzień mija.

Sęk w tym, że dzisiaj nie mam już gdzie wydrukować formularza emotka   Mail przyszedł 11.07 (czwartek) o godzinie 16:33. Co byście zrobili w takiej sytuacji? Pisać formularz odręcznie? :D  Czy liczyć, że od 11.07 godz. 16:33 mija jutro o 16:33?

0 0

FBmagdalena17

#7191683 Napisano: dzisiaj o 21:38:16
tad_pole napisał(a):

FBmagdalena17 napisał(a):

tad_pole napisał(a):

Szybkie pytanie do osób, które wygrały coś z Kujawskiego w Żabce - termin przesłania dokumentów mija dziś czy jutro? Nie zdążyłam wydrukować formularza :/ Niby są 3 dni robocze od 11.07 - jak to liczyć??

Wyślij jeszcze dzisiaj formularz. Bo skoro od 11 to dzisiaj trzeci dzień mija.

Sęk w tym, że dzisiaj nie mam już gdzie wydrukować formularza emotka  Mail przyszedł 11.07 (czwartek) o godzinie 16:33

Skoro piszesz godzina 16. To drukuj z rana jutro do 16 najlepiej. Powinno być dobrze.emotka
0 0

aurorcia

#7191684 Napisano: dzisiaj o 21:41:32
A możecie wysłać zgłoszenie na Vifon w Lidl?
0 0

isiulka

#7191687 Napisano: dzisiaj o 22:04:32
FBmagdalena17 napisał(a):

isiulka napisał(a):

FBmagdalena17 napisał(a):

Czy ktoś z Was brał udział w konkursie Eti na fb. Dziwnie podejrzane wyglądają mi powiadomienia pod komentarzami rzekomo wygranymi. Nagród było 24 a powiadomień naliczyłam już przeszło 30.
Wygląda mi to na wałek jakiś. emotka ,

Gratulacje, zostałeś wybrany zwycięzcą tego rozdania.Zanim ogłosimy i opublikujemy Twoje imię, musimy najpierw zweryfikować kilka rzeczy.Kliknij poniższy link, aby odebrać nagrodę Kliknij Kontynuuj, wróć tutaj i skomentuj „GOTOWE” i wyślij nam potwierdzenie zrzutu ekranu, gdy skończysz! Skorzystaj z tej okazji, jeśli nie otrzymamy odpowiedzi w ciągu 12 godzin, anulujemy Twoje zgłoszenie jako zwycięzcy.Uwagi: Użyj danych mobilnych, aby uzyskać dostęp do naszych linków, nie używaj sieci Wi-Fi.

Widziałam dzisiaj podobny komunikat pod jakimś innym konkursem na fb i tam firma pisał, że to oszustwo i aby nie podawać danych. Ta 1 w linku, który podałaś też raczej sugeruje wirusa i próbę kradzieży danych. Myślę że tu też warto byłoby tego linka usunąć, żeby ktoś z ciekawości nie klikał.

 Edit: sprawdziłam ich fb i faktycznie wysyłają takie linki 🥴  podejrzane

Masz rację usunęłam link. Co za dziady jedne, no brak mi słów, żeby pod firmę się podszywać. Pierwszy raz spotkałam się sama osobiście z tym. Dzięki za info.emotka

Poczytałam te komentarze ludzi i aż mi słabo. Wymagają podania nr karty bankomatowej i ludzie faktycznie to robią 🙈🙈🙈 nikt nawet nie kliknął , żeby sprawdzić kto napisał ten komunikat. To zupełnie inne konto.
0 0

FBsebastian3

#7191688 Napisano: dzisiaj o 22:06:40
cudaczek121 napisał(a):

FBsebastian3 napisał(a):

Duda magiczne 10zł wypłacamy jak 40zl z capitana?

Nie, prędzej zapłacisz tym w żabce lub carrefour

W żabce nie przeszło więc zwątpiłam.  Jakąś specjalną informacje trzeba podać sprzedawcy?
0 0

notta

#7191690 Napisano: dzisiaj o 22:11:55
FBsebastian3 napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

FBsebastian3 napisał(a):

Duda magiczne 10zł wypłacamy jak 40zl z capitana?

Nie, prędzej zapłacisz tym w żabce lub carrefour

W żabce nie przeszło więc zwątpiłam.  Jakąś specjalną informacje trzeba podać sprzedawcy?

ja wypłacałam 10zł z dudy normalnie w bankomacie, ale trzeba szukać takich, co mają takie nominały. U mnie przechodzi w bankomatach banków spółdzielczych

ramaja

#7191691 Napisano: dzisiaj o 22:13:36
isiulka napisał(a):

FBmagdalena17 napisał(a):

isiulka napisał(a):

FBmagdalena17 napisał(a):

Czy ktoś z Was brał udział w konkursie Eti na fb. Dziwnie podejrzane wyglądają mi powiadomienia pod komentarzami rzekomo wygranymi. Nagród było 24 a powiadomień naliczyłam już przeszło 30.
Wygląda mi to na wałek jakiś. emotka ,

Gratulacje, zostałeś wybrany zwycięzcą tego rozdania.Zanim ogłosimy i opublikujemy Twoje imię, musimy najpierw zweryfikować kilka rzeczy.Kliknij poniższy link, aby odebrać nagrodę https://eti-polska1.myfreesites.net/ Kliknij Kontynuuj, wróć tutaj i skomentuj „GOTOWE” i wyślij nam potwierdzenie zrzutu ekranu, gdy skończysz! Skorzystaj z tej okazji, jeśli nie otrzymamy odpowiedzi w ciągu 12 godzin, anulujemy Twoje zgłoszenie jako zwycięzcy.Uwagi: Użyj danych mobilnych, aby uzyskać dostęp do naszych linków, nie używaj sieci Wi-Fi.

Widziałam dzisiaj podobny komunikat pod jakimś innym konkursem na fb i tam firma pisał, że to oszustwo i aby nie podawać danych. Ta 1 w linku, który podałaś też raczej sugeruje wirusa i próbę kradzieży danych. Myślę że tu też warto byłoby tego linka usunąć, żeby ktoś z ciekawości nie klikał.

 Edit: sprawdziłam ich fb i faktycznie wysyłają takie linki 🥴  podejrzane

Masz rację usunęłam link. Co za dziady jedne, no brak mi słów, żeby pod firmę się podszywać. Pierwszy raz spotkałam się sama osobiście z tym. Dzięki za info.emotka

Poczytałam te komentarze ludzi i aż mi słabo. Wymagają podania nr karty bankomatowej i ludzie faktycznie to robią 🙈🙈🙈 nikt nawet nie kliknął , żeby sprawdzić kto napisał ten komunikat. To zupełnie inne konto.


ramaja

#7191692 Napisano: dzisiaj o 22:19:10
To samo robią przy konkursie z telewizorem na Facebooku,tam gdzie było ułożyć hasło dopingujące ulubioną drużynę ,konkurs się kończył wczoraj o 23.59 a ja o 23 w trakcie meczu dostałam że chcą mi dać nagrodę ,napisałam przez mesegera niby do ekspert media odpisali że tylko chcą dla celów rejestracji żeby przesłać nagrode ,gdy rano napisałam że nic o tym nie ma w regulaminie wszystko ładnie usunęli ,😀zrobiłam wcześniej zrzuty ekranu i zgłoszę do organizatora

FBmagdalena17

#7191694 Napisano: dzisiaj o 22:22:26
ramaja napisał(a):

To samo robią przy konkursie z telewizorem na Facebooku,tam gdzie było ułożyć hasło dopingujące ulubioną drużynę ,konkurs się kończył wczoraj o 23.59 a ja o 23 w trakcie meczu dostałam że chcą mi dać nagrodę ,napisałam przez mesegera niby do ekspert media odpisali że tylko chcą dla celów rejestracji żeby przesłać nagrode ,gdy rano napisałam że nic o tym nie ma w regulaminie wszystko ładnie usunęli ,😀zrobiłam wcześniej zrzuty ekranu i zgłoszę do organizatora

Mi się lampka zapaliła, ale ile osób nie bierze udziału tak w konkursach i przez myśl im nie przyjdzie. Czytam że nawet ktoś wysłał im dane.emotka
0 0