Reklama na e-Konkursy.info

Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

atlantydek

#7190949 Napisano: dzisiaj o 12:44:50
Doczłapało się info o gadżetach z Durex. Zgłoszenie ostatni dzień przed północą. Zapewne w ogóle nie było brane pod uwagę przy wyborze głównych, tak zresztą wynika z regulaminu i terminu komisji przed zakończeniem konkursu. stąd ten odstęp w informowaniu. Po prostu dziś rozdali resztę pierdołek. Minusik dla tej agencji, także za dziwaczne przyznawanie dwóch nagród jednej osobie.
0 0

sasaaabp

#7190953 Napisano: dzisiaj o 12:55:19
atlantydek napisał(a):

Doczłapało się info o gadżetach z Durex. Zgłoszenie ostatni dzień przed północą. Zapewne w ogóle nie było brane pod uwagę przy wyborze głównych, stąd ten odstęp w informowaniu, po prostu dziś rozdali resztę pierdołek. Minusik dla tej agencji, także za dziwaczne przyznawanie dwóch nagród jednej osobie.


ja dorzucę do siebie, że za 1 etap dostałem zestaw gadżetów, teraz poszło kolejne zgłoszenie, może nawet mocniejsze i nic nie dostałem, jestem prawie pewny, że nie wzięli mnie nawet pod uwagę, bo już "coś" wygrałem...choć sami dali sobie furtkę, że jedna odpowiedź może zostać nagrodzona wiele razy, i pytanie, czy wysyłając kilka zgłoszeń i tak tylko można zostać tylko raz nagrodzonym??
0 0

Trysha

#7190955 Napisano: dzisiaj o 12:56:04
Czy ktoś może ma niepotrzebne znaczki na porcelanę ze Stokrotki i chciałby oddać?
0 0

wojteke-konkursy

#7190961 Napisano: dzisiaj o 13:02:22
sasaaabp napisał(a):

atlantydek napisał(a):

Doczłapało się info o gadżetach z Durex. Zgłoszenie ostatni dzień przed północą. Zapewne w ogóle nie było brane pod uwagę przy wyborze głównych, stąd ten odstęp w informowaniu, po prostu dziś rozdali resztę pierdołek. Minusik dla tej agencji, także za dziwaczne przyznawanie dwóch nagród jednej osobie.


ja dorzucę do siebie, że za 1 etap dostałem zestaw gadżetów, teraz poszło kolejne zgłoszenie, może nawet mocniejsze i nic nie dostałem, jestem prawie pewny, że nie wzięli mnie nawet pod uwagę, bo już "coś" wygrałem...choć sami dali sobie furtkę, że jedna odpowiedź może zostać nagrodzona wiele razy, i pytanie, czy wysyłając kilka zgłoszeń i tak tylko można zostać tylko raz nagrodzonym??

Mocniejsze/lepsze/bardziej dopracowane zgłoszenie nie oznacza, że jest ono lepsze i nigdy nie wiadomo, co się spodoba komisji. Ja miałem tak kilkukrotnie, że wygrywałem jednym lub dwoma zdaniami nagrodę główną, a w tym samym konkursie siostra pisząca kilka tysięcy znaków bez żadnego błędu nie otrzymywała nic emotka

sasaaabp

#7190962 Napisano: dzisiaj o 13:07:10
wojteke-konkursy napisał(a):

sasaaabp napisał(a):

atlantydek napisał(a):

Doczłapało się info o gadżetach z Durex. Zgłoszenie ostatni dzień przed północą. Zapewne w ogóle nie było brane pod uwagę przy wyborze głównych, stąd ten odstęp w informowaniu, po prostu dziś rozdali resztę pierdołek. Minusik dla tej agencji, także za dziwaczne przyznawanie dwóch nagród jednej osobie.


ja dorzucę do siebie, że za 1 etap dostałem zestaw gadżetów, teraz poszło kolejne zgłoszenie, może nawet mocniejsze i nic nie dostałem, jestem prawie pewny, że nie wzięli mnie nawet pod uwagę, bo już "coś" wygrałem...choć sami dali sobie furtkę, że jedna odpowiedź może zostać nagrodzona wiele razy, i pytanie, czy wysyłając kilka zgłoszeń i tak tylko można zostać tylko raz nagrodzonym??

Mocniejsze/lepsze/bardziej dopracowane zgłoszenie nie oznacza, że jest ono lepsze i nigdy nie wiadomo, co się spodoba komisji. Ja miałem tak kilkukrotnie, że wygrywałem jednym lub dwoma zdaniami nagrodę główną, a w tym samym konkursie siostra pisząca kilka tysięcy znaków bez żadnego błędu nie otrzymywała nic emotka


wiadomo, że i tak się zdarza  emotka  ale tutaj jednak mam pewne przypuszczenia, no cóż, trzeba walczyć dalej emotka
0 0