Reklama na e-Konkursy.info

Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

iszhara

#7190840 Napisano: 11.07.2024 23:09:02
Cynamon28 napisał(a):

czarna-porzeczka napisał(a):

Cynamon28 napisał(a):

Smolar z loterii żabka Tiger za opóźnienia wyślę 3 zgrzewki Tiger, miło z ich strony, bo ostatnio przy podobnym problemie nawet nie wysłali maila z przeprosinami t emotka  tylko co ja zrobię tymi energetyka mi, chyba za każdą wygrana wyślą 3 zgrzewki emotka

Też dostałam maila i jestem pozytywnie zaskoczona. Miło, że jakoś rekompensują opóźnienie  emotka

Niby jestem zadowolony, ale to będzie 36 x 500 ml  ?  emotka

Ja mam nadzieję na Tiger Classic czyli 36 x 250 ml emotka
0 0

Cynamon28

#7190846 Napisano: dzisiaj o 00:01:13
iszhara napisał(a):

Cynamon28 napisał(a):

czarna-porzeczka napisał(a):

Cynamon28 napisał(a):

Smolar z loterii żabka Tiger za opóźnienia wyślę 3 zgrzewki Tiger, miło z ich strony, bo ostatnio przy podobnym problemie nawet nie wysłali maila z przeprosinami t emotka  tylko co ja zrobię tymi energetyka mi, chyba za każdą wygrana wyślą 3 zgrzewki emotka

Też dostałam maila i jestem pozytywnie zaskoczona. Miło, że jakoś rekompensują opóźnienie  emotka

Niby jestem zadowolony, ale to będzie 36 x 500 ml  ?  emotka

Ja mam nadzieję na Tiger Classic czyli 36 x 250 ml emotka

też wolę, bo tego nie wypiję do końca życia  emotka  Ale te 250 ml chyba są też pakowane po 24 szt zgrzewce ?emotka
0 0

darog

#7190847 Napisano: dzisiaj o 00:04:39
Catcat napisał(a):

Bedegralwgre napisał(a):

Eh... kolejne zniesmaczenie niczym po loterii Eveline. Otrzymałam z loterii DOZ zestaw serum Bioliq z datą ważności 08/2024. Czyżby kolejne czyszczenie magazynów?

ooo dobrze, że napisałaś, sprawdziłam u siebie i to samo ;/ bardzo słabo, rozumiem, że ich zdaniem mam zużyć dwa sera do końca następnego miesiąca?

u Mamy to samo.
0 0