Reklama na e-Konkursy.info

Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

JohnnyFontana

#7190678 Napisano: dzisiaj o 14:03:06
gregory04 napisał(a):

Czy komuś udało się coś wygrać w poprzednich edycjach Loteriady?

Grałem kilka poprzednich edycji i też miałem kupony innych więc każda edycja pewnie minimum kilkadziesiąt jak nie więcej i nic nie wygrałem emotka  więc raczej ciężko wygrać, dużo osób bierze udział
0 0

Jestemnowa

#7190679 Napisano: dzisiaj o 14:04:31
Wie ktoś może czy jak poproszę to KARLSBAD poda mi nr zgłoszonych paragonów ?
0 0

byekitty

#7190689 Napisano: dzisiaj o 14:42:54
vixen napisał(a):

Nuii żabka - zakończyli przyjmowanie zgłoszeń. A miało być do 12.07!

Formularz znowu działa emotka
1 vixen 0

androm

#7190690 Napisano: dzisiaj o 14:46:51
Jestemnowa napisał(a):

Wie ktoś może czy jak poproszę to KARLSBAD poda mi nr zgłoszonych paragonów ?

myślę, że nie, bo napisali, ze chcą wszystkie
0 0

Bedegralwgre

#7190694 Napisano: dzisiaj o 15:03:52
Eh... kolejne zniesmaczenie niczym po loterii Eveline. Otrzymałam z loterii DOZ zestaw serum Bioliq z datą ważności 08/2024. Czyżby kolejne czyszczenie magazynów?
1 Catcat 0

cudaczek121

#7190695 Napisano: dzisiaj o 15:04:22
bartez1357 napisał(a):

Czy mieliście kiedyś sytuację, że zostaliście "oszukani" przez agencję organizującą konkurs? Udało mi się wygrać kartę podarunkową 1500zł w konkursie w Żabce „MOJEFREEWOLUCYJNE MIEJSCE”, organizowanym przez H2O Sp. z o. o. Oczywiście wysłałem im wszelkie dane o które prosili, jednak nie otrzymałem nadal nagrody a w regulaminie można wyczytać, że "„Każda nagroda nieodebrana albo niewydana z winy lub przyczyny leżącej po stronie
Laureata danej nagrody do dnia 10.07.2024 r. pozostaje w dyspozycji Organizatora.” Nie mam pojęcia co zrobić w tej sytuacji, pisałem do Agencji, ale mnie zlewają i nie mam żadnych odpowiedzi z ich strony a jestem pewny, że spełniłem wszelkie wymogi regulaminu. Wygląda na to, ze termin wydania nagród minął a ja nic nie otrzymałem. Osoby na forum wrzucały zdjęcia zestawów, które były do wygrania, więc nagrody wysłane zostały. Ktoś ma pomysł co można jeszcze z tym zrobić?

Wiem, że umow należy dotrzymywać i terminy to rzecz święta. Ale może mają po prostu jakąś obsuwę w wysyłce nagród i niebawem otrzymasz swój voucher. Aczkolwiek rozumiem niepokój. Gdy laureat nie odeślę dokumentów w terminie to nagroda idzie sie bujać. A niektóre agencje uważają się za kogoś lepszej kategorii i myślą, że im wszystko wolno
0 0

Cynamon28

#7190697 Napisano: dzisiaj o 15:09:45
Smolar z loterii żabka Tiger za opóźnienia wyślę 3 zgrzewki Tiger, miło z ich strony, bo ostatnio przy podobnym problemie nawet nie wysłali maila z przeprosinami t emotka  tylko co ja zrobię tymi energetyka mi, chyba za każdą wygrana wyślą 3 zgrzewki emotka
0 0

Catcat

#7190699 Napisano: dzisiaj o 15:11:26
Bedegralwgre napisał(a):

Eh... kolejne zniesmaczenie niczym po loterii Eveline. Otrzymałam z loterii DOZ zestaw serum Bioliq z datą ważności 08/2024. Czyżby kolejne czyszczenie magazynów?

ooo dobrze, że napisałaś, sprawdziłam u siebie i to samo ;/ bardzo słabo, rozumiem, że ich zdaniem mam zużyć dwa sera do końca następnego miesiąca?
0 0

czarna-porzeczka

#7190703 Napisano: dzisiaj o 15:23:14
Cynamon28 napisał(a):

Smolar z loterii żabka Tiger za opóźnienia wyślę 3 zgrzewki Tiger, miło z ich strony, bo ostatnio przy podobnym problemie nawet nie wysłali maila z przeprosinami t emotka  tylko co ja zrobię tymi energetyka mi, chyba za każdą wygrana wyślą 3 zgrzewki emotka

Też dostałam maila i jestem pozytywnie zaskoczona. Miło, że jakoś rekompensują opóźnienie  emotka
0 0

Cynamon28

#7190709 Napisano: dzisiaj o 15:33:02
czarna-porzeczka napisał(a):

Cynamon28 napisał(a):

Smolar z loterii żabka Tiger za opóźnienia wyślę 3 zgrzewki Tiger, miło z ich strony, bo ostatnio przy podobnym problemie nawet nie wysłali maila z przeprosinami t emotka  tylko co ja zrobię tymi energetyka mi, chyba za każdą wygrana wyślą 3 zgrzewki emotka

Też dostałam maila i jestem pozytywnie zaskoczona. Miło, że jakoś rekompensują opóźnienie  emotka

Niby jestem zadowolony, ale to będzie 36 x 500 ml  ?  emotka
0 0