Reklama na e-Konkursy.info

Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

bartez1357

#7190517 Napisano: 10.07.2024 20:30:52
Czy mieliście kiedyś sytuację, że zostaliście "oszukani" przez agencję organizującą konkurs? Udało mi się wygrać kartę podarunkową 1500zł w konkursie w Żabce „MOJEFREEWOLUCYJNE MIEJSCE”, organizowanym przez H2O Sp. z o. o. Oczywiście wysłałem im wszelkie dane o które prosili, jednak nie otrzymałem nadal nagrody a w regulaminie można wyczytać, że "„Każda nagroda nieodebrana albo niewydana z winy lub przyczyny leżącej po stronie
Laureata danej nagrody do dnia 10.07.2024 r. pozostaje w dyspozycji Organizatora.” Nie mam pojęcia co zrobić w tej sytuacji, pisałem do Agencji, ale mnie zlewają i nie mam żadnych odpowiedzi z ich strony a jestem pewny, że spełniłem wszelkie wymogi regulaminu. Wygląda na to, ze termin wydania nagród minął a ja nic nie otrzymałem. Osoby na forum wrzucały zdjęcia zestawów, które były do wygrania, więc nagrody wysłane zostały. Ktoś ma pomysł co można jeszcze z tym zrobić?
0 0

FBmagdalena17

#7190545 Napisano: 10.07.2024 22:12:10
bartez1357 napisał(a):

Czy mieliście kiedyś sytuację, że zostaliście "oszukani" przez agencję organizującą konkurs? Udało mi się wygrać kartę podarunkową 1500zł w konkursie w Żabce „MOJEFREEWOLUCYJNE MIEJSCE”, organizowanym przez H2O Sp. z o. o. Oczywiście wysłałem im wszelkie dane o które prosili, jednak nie otrzymałem nadal nagrody a w regulaminie można wyczytać, że "„Każda nagroda nieodebrana albo niewydana z winy lub przyczyny leżącej po stronie
Laureata danej nagrody do dnia 10.07.2024 r. pozostaje w dyspozycji Organizatora.” Nie mam pojęcia co zrobić w tej sytuacji, pisałem do Agencji, ale mnie zlewają i nie mam żadnych odpowiedzi z ich strony a jestem pewny, że spełniłem wszelkie wymogi regulaminu. Wygląda na to, ze termin wydania nagród minął a ja nic nie otrzymałem. Osoby na forum wrzucały zdjęcia zestawów, które były do wygrania, więc nagrody wysłane zostały. Ktoś ma pomysł co można jeszcze z tym zrobić?

Przeszło 10 lat temu byłam w podobnej sytuacji. Nie pamiętam szczegółów, wiem że było nas więcej wtedy. Ale każdy i tak działał we własnym imieniu. Byłam u rzecznika praw konsumentów w moim mieście. Zostawiłam pismo, oni to dalej ciągnęli. Pamiętam tylko że nagrody dali po długim czasie. Nie wiem czy rzecznik zadziałał. Nie pamiętam szczegółów już.  Ale pomyśl, ty nic nie tracisz. Jeżeli wiesz że wszystko dopilnowałeś, to walcz. Nie wiem czy jeleni szukają, nie zgłosi, co nam zrobi. Utrzeć im nosa. Pozdrawiam

natamore

#7190547 Napisano: 10.07.2024 22:22:02
Hej, czy wiecie może coś na temat konkursu hellosummer, kiedy oni poinformują jakie nagrody (ktorego stopnia) wygrały osoby, które dostały emaila o wytypowaniu do nagrody?
0 0

atlantydek

#7190550 Napisano: 10.07.2024 22:24:49
bartez1357 napisał(a):

Czy mieliście kiedyś sytuację, że zostaliście "oszukani" przez agencję organizującą konkurs? Udało mi się wygrać kartę podarunkową 1500zł w konkursie w Żabce „MOJEFREEWOLUCYJNE MIEJSCE”, organizowanym przez H2O Sp. z o. o. Oczywiście wysłałem im wszelkie dane o które prosili, jednak nie otrzymałem nadal nagrody a w regulaminie można wyczytać, że "„Każda nagroda nieodebrana albo niewydana z winy lub przyczyny leżącej po stronie
Laureata danej nagrody do dnia 10.07.2024 r. pozostaje w dyspozycji Organizatora.” Nie mam pojęcia co zrobić w tej sytuacji, pisałem do Agencji, ale mnie zlewają i nie mam żadnych odpowiedzi z ich strony a jestem pewny, że spełniłem wszelkie wymogi regulaminu. Wygląda na to, ze termin wydania nagród minął a ja nic nie otrzymałem. Osoby na forum wrzucały zdjęcia zestawów, które były do wygrania, więc nagrody wysłane zostały. Ktoś ma pomysł co można jeszcze z tym zrobić?

Poinformuj Sponsora nagród o sytuacji, często to wystarcza.