Reklama na e-Konkursy.info

Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

kacia

#7189913 Napisano: dzisiaj o 09:28:20
[quote=No właśnie, ale mam taki problem, że jak odpalam tę stronę, czy to z linka czy to przez zakładkę na stronie będąc zalogowana to mam komunikat Dziękujemy za udział w konkursie bla bla i brak formularza emotka
vixen]
kacia napisał(a):

Czy w konkursie ""Letnie kibicowanie"" na everydayme.pl można zgłosić się tylko raz ?

4.6. Uczestnik może dokonać dowolnej liczby Zgłoszeń w Konkursie pod warunkiem, że każdorazowo spełnione są warunki określone w Zasadach a do każdego Zgłoszenia będzie dołączony inny Dowód Zakupu.
0 0

vixen

#7189915 Napisano: dzisiaj o 09:36:45
kacia napisał(a):

[quote=No właśnie, ale mam taki problem, że jak odpalam tę stronę, czy to z linka czy to przez zakładkę na stronie będąc zalogowana to mam komunikat Dziękujemy za udział w konkursie bla bla i brak formularza emotka
vixen]

kacia napisał(a):

Czy w konkursie ""Letnie kibicowanie"" na everydayme.pl można zgłosić się tylko raz ?

4.6. Uczestnik może dokonać dowolnej liczby Zgłoszeń w Konkursie pod warunkiem, że każdorazowo spełnione są warunki określone w Zasadach a do każdego Zgłoszenia będzie dołączony inny Dowód Zakupu.

To spróbuj wylogować się , wejść w konkurs niezalogowana i tam dopiero się zalogować. U mnie przechodzi
0 0

PanPrezes

#7189919 Napisano: dzisiaj o 09:44:28
Napisałem w końcu sam na FB do Dużego Bena co w kwestii tych kart podarunkowych z konkursu, w którym informowali o wygranej jeszcze na początku kwietnia. Odpisali 25.06, że wyślą kartę do czwartku. Minęło 12 dni od wspomnianego czwartku i karty brak, na kolejne wiadomości też nie odpisują, choć je odczytują emotka . Chyba trzeba będzie omijać ich konkursy szerokim łukiem.
1 kimberly 0

atyde25

#7189921 Napisano: dzisiaj o 09:49:00
Ja naiwnie myślałam,że wszystkim te karty wysłali ja swoją dostałam mimo,że zawsze mam pecha do takich spraw.
Aż mam teraz dziwne uczucia do tego ich nowego konka z Coroną co się pokusiłam.Jeszcze ta gadka pani w Benie,e piewrwszy raz taką kartą widzi po takim czekaniu mnie zmroziła.No ale jakoś po dłuższej chwili poszło.
0 0

fantagiro

#7189923 Napisano: dzisiaj o 09:54:57
karty do biedronki(100zł) są dobite z https://www.mistrzowskipakiet.pl/ ? tydzień po otrzymaniu nie było jeszcze środków, nie były aktywne
0 0

ZetZ

#7189931 Napisano: dzisiaj o 10:12:35
akarozrabiaka napisał(a):

Dostawaliście e-mail z potwierdzeniem zgłoszenia do konkursu Fortis "Kibicuj naszym z Corona" w Żabce? https://www.e-kon...ym-z-corona-zabka-18

Tak, do mnie doszedł poczta onet.

kimberly

#7189933 Napisano: dzisiaj o 10:16:20
atyde25 napisał(a):

Ja naiwnie myślałam,że wszystkim te karty wysłali ja swoją dostałam mimo,że zawsze mam pecha do takich spraw.
Aż mam teraz dziwne uczucia do tego ich nowego konka z Coroną co się pokusiłam.Jeszcze ta gadka pani w Benie,e piewrwszy raz taką kartą widzi po takim czekaniu mnie zmroziła.No ale jakoś po dłuższej chwili poszło.

Podobnie u mnie ale bardziej zabawnie, wygrałam rok temu 2k do Lotosa, tankowałam za to regularnie auto ale ostatnio jeździłam głównie rowerem, przyszła pora zatankować auto, więc pojechałam na Lotos a znajoma już z twarzy Pani za kasą po chwili konsternacji mówi „hmm… tylko muszę przypomnieć sobie jak się to robiło, bo dawno Pani nie było a prawdę mówiąc jest Pani jedyną osobą, która płaci u nas taką kartą” 🙈😅

akarozrabiaka

#7189937 Napisano: dzisiaj o 10:24:27
ZetZ napisał(a):

akarozrabiaka napisał(a):

Dostawaliście e-mail z potwierdzeniem zgłoszenia do konkursu Fortis "Kibicuj naszym z Corona" w Żabce? https://www.e-kon...ym-z-corona-zabka-18

Tak, do mnie doszedł poczta onet.

W takim razie do mnie na Gmail z jakiegoś powodu nie dotarł
0 0

elemelex

#7189939 Napisano: dzisiaj o 10:24:49
Jak się wygrywa karty podarunkowe to często wygrywa się też momenciki żenady. Jak dla mnie to warto grac tylko o takie gdzie można sobie je wykorzystać na kasie samoobsługowej emotka  Np takie do Dino lub Stokrotki nie są moimi wymarzonymi, bo wiem, że będę pierwszą osoba jaka z takim bonem przyjdzie  i będzie sensacja emotka
0 0

IwonaJa

#7189940 Napisano: dzisiaj o 10:26:40
Czy ktoś brał udział w tym konkursie i otrzymał info o wygranej?
Konkurs z Payback - na jaką nagrode Payback warto zbierac pkt i dlaczego?

aleKONKURS! (payback.pl)
0 0

kumulacja

#7189942 Napisano: dzisiaj o 10:26:52
elemelex napisał(a):

Jak się wygrywa karty podarunkowe to często wygrywa się też momenciki żenady. Jak dla mnie to warto grac tylko o takie gdzie można sobie je wykorzystać na kasie samoobsługowej emotka  Np takie do Dino lub Stokrotki nie są moimi wymarzonymi, bo wiem, że będę pierwszą osoba jaka z takim bonem przyjdzie  i będzie sensacja emotka

Nie przejmuję się tym. Czasem wiąże się to z oczekiwaniem na przyjście kierownika sklepu albo jego telefon do dyrekcji.
Mogę mieć takie problemy, nawet codziennie. Obym tylko tych kart wygrywała więcej. Niech wpadają w moje ręce emotka

ZetZ

#7189949 Napisano: dzisiaj o 10:30:58
akarozrabiaka napisał(a):

ZetZ napisał(a):

akarozrabiaka napisał(a):

Dostawaliście e-mail z potwierdzeniem zgłoszenia do konkursu Fortis "Kibicuj naszym z Corona" w Żabce? https://www.e-kon...ym-z-corona-zabka-18

Tak, do mnie doszedł poczta onet.

W takim razie do mnie na Gmail z jakiegoś powodu nie dotarł

Zawsze można zapytać Fortis, czy dotarło do nich zgłoszenie.
0 0

kimberly

#7189956 Napisano: dzisiaj o 10:41:37
elemelex napisał(a):

Jak się wygrywa karty podarunkowe to często wygrywa się też momenciki żenady. Jak dla mnie to warto grac tylko o takie gdzie można sobie je wykorzystać na kasie samoobsługowej emotka  Np takie do Dino lub Stokrotki nie są moimi wymarzonymi, bo wiem, że będę pierwszą osoba jaka z takim bonem przyjdzie  i będzie sensacja emotka

W moim miasteczku tylko Biedronka ma kasy samoobsługowe, a tam nie chodzę na zakupy nawet konkursowe, bo pracowałam kiedyś w centrali JMP i jakaś trauma została do dzisiaj 🤣🙈
Przynajmniej trochę frajdy i zabawy przy płaceniu bonem na kasie z personelem, choć zależy też od personelu. Dałam raz bon do Dino siostrzenicy żeby kupiła napoje wyskokowe (piwo, wino) na imprezę z okazji jej 20 urodzin, bo studiowała wtedy dziennie a jej mama nie chciała/nie miała jej dać $ na tę okazję, Panie przy kasie odmówiły sprzedaży alkoholu na bon i bardzo niemiło ją potraktowały 😔  choć wiem, że powinny jej sprzedać bez problemu, bo dzwoniłam do centrali to wyjaśnić i potem poszłam zwrócić im uwagę, ale niesmak pozostał
0 0

akarozrabiaka

#7189960 Napisano: dzisiaj o 10:49:38
ZetZ napisał(a):

akarozrabiaka napisał(a):

ZetZ napisał(a):

akarozrabiaka napisał(a):

Dostawaliście e-mail z potwierdzeniem zgłoszenia do konkursu Fortis "Kibicuj naszym z Corona" w Żabce? https://www.e-kon...ym-z-corona-zabka-18

Tak, do mnie doszedł poczta onet.

W takim razie do mnie na Gmail z jakiegoś powodu nie dotarł

Zawsze można zapytać Fortis, czy dotarło do nich zgłoszenie.

Wysłałem im maila kilka godzin temu, może odpiszą
0 0

iwona0103

#7189961 Napisano: dzisiaj o 10:52:59
IwonaJa napisał(a):

Czy ktoś brał udział w tym konkursie i otrzymał info o wygranej?
Konkurs z Payback - na jaką nagrode Payback warto zbierac pkt i dlaczego?

aleKONKURS! (payback.pl)

Tam zawsze publikują nagrodzone odpowiedzi, wiec pewnie dzisiaj pojawią się wyniki.
1 IwonaJa 0