Reklama na e-Konkursy.info

Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

Miligili

#7189372 Napisano: dzisiaj o 10:41:06
parad0x napisał(a):

Skoro to ma być zwykłe mp3 to domyślna aplikacja dyktafonu na Androida wystarczy.

Bardzo dziękuję! Rzeczywiście , pomyliłam się , wystarczy mp3, nie znam się na tym emotka  ale jeśli wystarczy nagrać się na dyktafon - to mi znacznie ułatwia! 😀 wielkie dzięki za odpowiedzi
0 0

parad0x

#7189373 Napisano: dzisiaj o 10:45:09
Miligili napisał(a):

parad0x napisał(a):

Skoro to ma być zwykłe mp3 to domyślna aplikacja dyktafonu na Androida wystarczy.

Bardzo dziękuję! Rzeczywiście , pomyliłam się , wystarczy mp3, nie znam się na tym emotka  ale jeśli wystarczy nagrać się na dyktafon - to mi znacznie ułatwia! 😀 wielkie dzięki za odpowiedzi

Tylko się upewnij przed nagrywaniem jaki masz w ustawieniach domyślnie format. U mnie jest domyślnie AAC, ale można wybrać też mp3 i wav. Inaczej będziesz musiała użyć konwertera albo... nagrać na nowo 😅
0 0

mandarynka16

#7189375 Napisano: dzisiaj o 10:52:30
Miligili napisał(a):

Hej! Czy podpowie ktoś w jakiejś aplikacji najlepiej nagrywać plik głosowy mp4 ? Chodzi mi i konkurs Avanti Lipton , na bakier jestem z takimi rzeczami emotka

Nagrywaj przez stronkę, nie trzeba kombinować z własnym plikiem.
0 0

rufus

#7189380 Napisano: dzisiaj o 10:59:01
parad0x napisał(a):

Skoro to ma być zwykłe mp3 to domyślna aplikacja dyktafonu na Androida wystarczy.

Na stronie mozna nagrywac. emotka
0 0

stalowiak1979

#7189398 Napisano: dzisiaj o 12:34:53
Witam a jak wgrać ten plik do tego konkursu Lipton jest w formacie mp3 niby klikam prześlij zaznaczam w komputerze a nie widze go później dodanego na stronie konkursowej.
0 0

Miligili

#7189407 Napisano: dzisiaj o 13:20:21
mandarynka16 napisał(a):

Miligili napisał(a):

Hej! Czy podpowie ktoś w jakiejś aplikacji najlepiej nagrywać plik głosowy mp4 ? Chodzi mi i konkurs Avanti Lipton , na bakier jestem z takimi rzeczami emotka

Nagrywaj przez stronkę, nie trzeba kombinować z własnym plikiem.

Wielkie dzięki ! Nie zauważyłam 😎
0 0