Reklama na e-Konkursy.info

Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

zielonaszpilka

#7178873 Napisano: 28.05.2024 18:39:11
cytriss19 napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

ladyinred napisał(a):

Mam rezerwę Kinder bueno - bilety. Wczesniej wygrałam juz. Mozna bylo tylko raz wygrac, dobrze rozumiem, ze tej rezerwy nie dostane?

Też jestem ciekawa. W pierwszej rezerwie wygrałam dwa razy bilety na tego samego maila. Wypełniłam oba formularze, ale czy dostanę bilety razy dwa to nie wiem emotka

Niestety raczej nie. Też wypełniłam oba formularze ale wysłali jeden bilet. A miałam małą nadzieję na dwa emotka

A wysyłali już te bilety z rezerwy? Kiedy je dostałaś?
0 0

asper01

#7178881 Napisano: 28.05.2024 19:08:18
Śmieszna jest ta agencja od Kinder Bueno. Oni serio myślą, że ja będę szukał paragonu o jakimś numerze sprzed 3 miesięcy dla biletu do kina... Potem dziwią się, że mają rezerwę rezerwy...
0 0

agakaz2

#7178884 Napisano: 28.05.2024 19:18:26
asper01 napisał(a):

Śmieszna jest ta agencja od Kinder Bueno. Oni serio myślą, że ja będę szukał paragonu o jakimś numerze sprzed 3 miesięcy dla biletu do kina... Potem dziwią się, że mają rezerwę rezerwy...

mnie się udało emotka
drugi dzień loterii 20 luty haha
1 asper01 0

cytriss19

#7178886 Napisano: 28.05.2024 19:25:59
zielonaszpilka napisał(a):

cytriss19 napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

ladyinred napisał(a):

Mam rezerwę Kinder bueno - bilety. Wczesniej wygrałam juz. Mozna bylo tylko raz wygrac, dobrze rozumiem, ze tej rezerwy nie dostane?

Też jestem ciekawa. W pierwszej rezerwie wygrałam dwa razy bilety na tego samego maila. Wypełniłam oba formularze, ale czy dostanę bilety razy dwa to nie wiem emotka

Niestety raczej nie. Też wypełniłam oba formularze ale wysłali jeden bilet. A miałam małą nadzieję na dwa emotka

A wysyłali już te bilety z rezerwy? Kiedy je dostałaś?

Wygrałam dwa razy jeszcze przed rezerwą, bo nie doczytałam regulaminu, że można raz... Dostałam oba formularze, oba wypełniłam bez problemu więc myślałam, że będą jednak dwa. Ale przyszedł tylko jeden. Podejrzewam, że tak samo z dwiema wygranymi w rezerwie.

mczarna

#7178887 Napisano: 28.05.2024 19:28:23
Działa wam wysyłanie zgłoszeń WW? Mam cały czas komunikat :Coś poszło nie tak...
0 0

olunka

#7178888 Napisano: 28.05.2024 19:32:08
czy do wypiekaczy od Pelargos jest gwarancja?
0 0

ola120

#7178898 Napisano: 28.05.2024 19:57:48
Czy jest jakieś konkurs, gdzie do wygrania sa karnety na opener festival? Nie wiem, jak to sprawdzić.
0 0

Justintime

#7178901 Napisano: 28.05.2024 20:02:10

Heineken

0 0

Cynamon28

#7178911 Napisano: 28.05.2024 20:53:54
właśnie wygrałem 50 zł w https://www.e-kon...rs/loteria-z-powerem , ale czegoś nie rozumiem, w formularzu trzeba wypełnić pole "Rodzaj i numer dokumentu potwierdzającego tożsamość" naprawdę za 50 zł chcą dowód ?
0 0

atlantydek

#7178912 Napisano: 28.05.2024 20:58:15
olunka napisał(a):

czy do wypiekaczy od Pelargos jest gwarancja?

W agencji jest faktura w razie jakby co tylko
1 GreenEK 0

GreenEK

#7178913 Napisano: 28.05.2024 21:18:48
ola120 napisał(a):

Czy jest jakieś konkurs, gdzie do wygrania sa karnety na opener festival? Nie wiem, jak to sprawdzić.

wpisz w 'lupkę'
obecnie 2 konkursy
1 cb656 0

mamimamu

#7178917 Napisano: 28.05.2024 21:34:08
anaesth napisał(a):

asiaaa85 napisał(a):

mamimamu napisał(a):

Hej, jak na paragonie Dino opisana jest Rodowita? raz kupowałam Rodowitę, raz inną, niekonkursową wodę i nie mogę się teraz połapać w paragonach 

Ale tam nie trzeba podawać paragonu w razie wygranej emotka  

Przecież wgrywa się paragon przy wysyłaniu zgłoszenia. Temat opisu Rodowity był wałkowany już tysiąc razy przy poprzedniej edycji i przy aktualnej. Każdy ma fatalny opis, agencja się nie czepia. mamimamu wpisz sobie w wyszukiwarkę na forum „rodowita” i będzie wysyp postów odpowiadających na Twoje pytanie emotka  U mnie był opis woda d/gaz 6x1,5l.

Dzięki anaesth za odp, u mnie szkopuł w tym, że miałam paragony z muszynianki (z woli nieprzymuszonej, bo mąż preferuje) i rodowitej (z musu konkursowego) i nie przypilnowałam paragonów "które to które". A jedno i drugie to opis bez ozn. marki. Twój wpis upewnił mnie, że chodziło o to d/gaz 6x1,5l. Dzięki serdeczne!
0 0

loteryjny

#7178920 Napisano: 28.05.2024 21:44:06
Co najtaniej wychodzi w zakupie do loterii ryobi?
0 0

cb656

#7178924 Napisano: 28.05.2024 22:01:03
Cynamon28 napisał(a):

właśnie wygrałem 50 zł w https://www.e-kon...rs/loteria-z-powerem , ale czegoś nie rozumiem, w formularzu trzeba wypełnić pole "Rodzaj i numer dokumentu potwierdzającego tożsamość" naprawdę za 50 zł chcą dowód ?

W przypadku nagrody III stopnia i nagrody II stopnia, bezpośrednio po dokonaniu prawidłowego Zgłoszenia do Loterii, uczestnik natychmiast otrzymuje wynik gry (informację czy jego Zgłoszenie jest zwycięskie czy nie) poprzez komunikat wyświetlony na stronie
www.loteriazpowerem.pl. W przypadku wygranej, poza wyświetlonym komunikatem Organizator przesyła automatycznie w tym samym czasie na adres mail uczestnika podany w Zgłoszeniu, wiadomość mail z informacją o wygraniu nagrody III stopnia albo nagrody II
stopnia, o trwającej weryfikacji prawa do nagrody polegającej na weryfikacji załączonego do Zgłoszenia paragonu oraz informację o dalszej procedurze odbioru nagrody wraz z linkiem do formularza dla laureatów (dalej Formularz). Formularz laureatów - zalogowanie się do właściwego Formularza następuje po podaniu numeru paragonu z wylosowanego Zgłoszenia i podaniu numeru telefonu ze Zgłoszenia. W Formularzu należy uzupełnić następujące informacje: imię, nazwisko, adres mail (dane tożsame z podanymi w zwycięskim Zgłoszeniu).  Powyższe dane należy uzupełnić w Formularzu w terminie 4 dni roboczych.


2. Laureat nagrody Głównej jest o tym fakcie powiadamiany za pomocą wysłanej przez Organizatora wiadomości pocztą elektroniczną na adres mail podany w Zgłoszeniu. Organizator wysyła wiadomość w przeciągu dwóch dni roboczych po losowaniu. W wiadomości laureat jest informowany o wynikach losowania i trwającej weryfikacji prawa do nagrody. W wiadomości laureat jest proszony o wypełnienie Formularza. Zalogowanie się do właściwego Formularza następuje po podaniu numeru paragonu wylosowanego Zgłoszenia i podaniu numeru telefonu ze Zgłoszenia. W Formularzu należy uzupełnić następujące informacje: imię, nazwisko, adres mail (dane tożsame z podanymi w zwycięskim Zgłoszeniu) oraz dodatkowo o podanie swojego numeru PESEL, rodzaju i numeru dokumentu potwierdzającego tożsamość. W przypadku braku numeru PESEL o przesłanie swojej daty urodzenia, adresu zamieszkania i obywatelstwa. Powyższe dane należy uzupełnić / załączyć w Formularzu w terminie 4 dni roboczych.
0 0

olunka

#7178940 Napisano: 28.05.2024 23:06:36
atlantydek napisał(a):

olunka napisał(a):

czy do wypiekaczy od Pelargos jest gwarancja?

W agencji jest faktura w razie jakby co tylko

A to nie fajnie 😒
0 0

kako

#7178944 Napisano: 29.05.2024 00:54:56
Cynamon28 napisał(a):

właśnie wygrałem 50 zł w https://www.e-kon...rs/loteria-z-powerem , ale czegoś nie rozumiem, w formularzu trzeba wypełnić pole "Rodzaj i numer dokumentu potwierdzającego tożsamość" naprawdę za 50 zł chcą dowód ?

Od poniedziałku walczę z tą agencją o to 😂 jeszcze do wczoraj jw formularzu widniał pesel, który chcieli 😂 dzisiaj usunęli pesel z formularza, ale rodzaj i numer dokumentu dalej widnieje… niestety we wtorek już mi na moje maile nie odpisali i nie wiem czy wpisać jakieś kocopoly w tym polu skoro tego nie wymagają według regulaminu?
0 0

radziosny

#7178951 Napisano: 29.05.2024 08:01:13
parad0x napisał(a):

TurboMike napisał(a):

Pytanie dotyczące Karlsblad i nr paragonie w Lewiatanie... Dali objaśnienie w regulaminie, które chyba wprowadza więcej zamętu niż porządkuje temat. Który nr wpisujecie? Górny czy dolny bo są oczywiście inne? Mój górny nr zaczyna się od Wxxxxx 

Ja wpisałem górny, ale głównie z tego powodu, że tego dolnego nr w ogóle nie było na moim paragonie 😅

Czy "numer systemowy" na dole paragonu można uznać za numer transakcji? Czy lepiej wpisać nr wydruku, który jest po prawej górnej stronie?

Numeru transakcji nigdzie nie ma na moim emotka
0 0

samuraj

#7178961 Napisano: 29.05.2024 08:46:35
radziosny napisał(a):

parad0x napisał(a):

TurboMike napisał(a):

Pytanie dotyczące Karlsblad i nr paragonie w Lewiatanie... Dali objaśnienie w regulaminie, które chyba wprowadza więcej zamętu niż porządkuje temat. Który nr wpisujecie? Górny czy dolny bo są oczywiście inne? Mój górny nr zaczyna się od Wxxxxx 

Ja wpisałem górny, ale głównie z tego powodu, że tego dolnego nr w ogóle nie było na moim paragonie 😅

Czy "numer systemowy" na dole paragonu można uznać za numer transakcji? Czy lepiej wpisać nr wydruku, który jest po prawej górnej stronie?

Numeru transakcji nigdzie nie ma na moim emotka

Ja bym wpisał górny,tak też zrobiłem w swoim zgłoszeniu.
1 radziosny 0

maverick

#7178964 Napisano: 29.05.2024 08:51:02
samuraj napisał(a):

radziosny napisał(a):

parad0x napisał(a):

TurboMike napisał(a):

Pytanie dotyczące Karlsblad i nr paragonie w Lewiatanie... Dali objaśnienie w regulaminie, które chyba wprowadza więcej zamętu niż porządkuje temat. Który nr wpisujecie? Górny czy dolny bo są oczywiście inne? Mój górny nr zaczyna się od Wxxxxx 

Ja wpisałem górny, ale głównie z tego powodu, że tego dolnego nr w ogóle nie było na moim paragonie 😅

Czy "numer systemowy" na dole paragonu można uznać za numer transakcji? Czy lepiej wpisać nr wydruku, który jest po prawej górnej stronie?

Numeru transakcji nigdzie nie ma na moim emotka

Ja bym wpisał górny,tak też zrobiłem w swoim zgłoszeniu.

Jeden skuter zaklepany dla Mavericka emotka , a tu proszę widzę kto się również włączył do walki o 2 pozostałe emotka

radziosny

#7178971 Napisano: 29.05.2024 09:04:10
maverick napisał(a):

samuraj napisał(a):

radziosny napisał(a):

parad0x napisał(a):

TurboMike napisał(a):

Pytanie dotyczące Karlsblad i nr paragonie w Lewiatanie... Dali objaśnienie w regulaminie, które chyba wprowadza więcej zamętu niż porządkuje temat. Który nr wpisujecie? Górny czy dolny bo są oczywiście inne? Mój górny nr zaczyna się od Wxxxxx 

Ja wpisałem górny, ale głównie z tego powodu, że tego dolnego nr w ogóle nie było na moim paragonie 😅

Czy "numer systemowy" na dole paragonu można uznać za numer transakcji? Czy lepiej wpisać nr wydruku, który jest po prawej górnej stronie?

Numeru transakcji nigdzie nie ma na moim emotka

Ja bym wpisał górny,tak też zrobiłem w swoim zgłoszeniu.

Jeden skuter zaklepany dla Mavericka emotka , a tu proszę widzę kto się również włączył do walki o 2 pozostałe emotka

Mało rowerów w konkursach, to trzeba grać o skutery emotka
1 maverick 0