Reklama na e-Konkursy.info

Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

anaesth

#7164481 Napisano: 14.03.2024 19:14:44
samdej napisał(a):


W innym temacie, Amooco dodało zakładki do formularzy ze Stokrotki Indykpol i z Lidla Lubella - czy podpięte nie wiem.

Z Lubellą mają termin do jutra, więc już czas najwyższy na zakładkę emotka  (czekam na spektakularną porażkę, bo znając moje relacje z Amooco, to nic nie wygram)
A z Wedla w C4 zrobili zakładkę i cisza… Czy coś przegapiłam?
0 0

mietowa

#7164483 Napisano: 14.03.2024 19:17:26
anaesth napisał(a):

samdej napisał(a):


W innym temacie, Amooco dodało zakładki do formularzy ze Stokrotki Indykpol i z Lidla Lubella - czy podpięte nie wiem.

Z Lubellą mają termin do jutra, więc już czas najwyższy na zakładkę emotka  (czekam na spektakularną porażkę, bo znając moje relacje z Amooco, to nic nie wygram)
A z Wedla w C4 zrobili zakładkę i cisza… Czy coś przegapiłam?

Nieee, tylko zakładkę przygotowali emotka
1 anaesth 0

zielonaszpilka

#7164485 Napisano: 14.03.2024 19:20:37
Co do Eveline dla mnie sytuacja jest już jasna. Eveline nic z tym nie zrobi. W odpowiedzi na negatywne komentarze będą wstawiać tę samą wiadomośc kopiuj wklej, na maile to samo. Po kilku dniach zaczną te komentarze systematycznie usuwać, tak jak i usuwali negatywne komentarze w poprzednich akcjach. Pomimo tego, że wygrałam u nich już sporo wartościowych rzeczy i pomimo tego, że niektóre kosmetyki od nich lubię i do tej pory je kupowałam nawet pozakonkursowo, to właśnie kończę moją przygodę z Eveline. Nic nigdy więcej od nich. 
Smolara nie winię. Jestem przekonana, że dostali od nich gotowe paczki i zajmują się tylko ich rozesłaniem. Nie mieli najmniejszego wpływu na to, co w tych zestawach jest ani też wiedzy o tym, że to szajs. Teraz już to wiedzą, ale nadal nie mają co z tym zrobić. No cóż, jako że czekam jeszcze na jeden zestaw to piszę do Smolara, że rezygnuję z tej pseudo nagrody i proszę o niewysyłanie mi jej. Nie będę się bawić w odsyłanie. Jest jeszcze opcja nieodebrania paczki z paczkomatu. Proponuję podobny bojkot dla osób, które też nie chcą tej śmieciowej nagrody. Chociaż najchętniej odesłałabym to prosto do Eveline, żeby to oni musieli się bujać z utylizacją, a nie Smolar.

samdej

#7164486 Napisano: 14.03.2024 19:22:00
anaesth napisał(a):

samdej napisał(a):


W innym temacie, Amooco dodało zakładki do formularzy ze Stokrotki Indykpol i z Lidla Lubella - czy podpięte nie wiem.

Z Lubellą mają termin do jutra, więc już czas najwyższy na zakładkę emotka  (czekam na spektakularną porażkę, bo znając moje relacje z Amooco, to nic nie wygram)

Chyba wiele jest tutaj osób, którym z Amooco nie po drodze i które ostatnią nadzieję na poprawienie relacji z nimi pokłada w tym konku z Lidla na 560 nagród twierdząc jak nie teraz to kiedyemotka

radziosny

#7164491 Napisano: 14.03.2024 19:45:06
Te lakiery z Eveline to w 2010 roku to chyba po 5zl za sztukę kosztowały.. powinni to liczyć wg tamtych cen. Chyba, że wg nich taki lakier to jest jak wino, im starszy tym lepszy.. takie wina i lakiery kilkunastoletnie są w cenie. Taka myśl wieczorem się narodziła..
0 0

anaesth

#7164495 Napisano: 14.03.2024 20:09:47
radziosny napisał(a):

Te lakiery z Eveline to w 2010 roku to chyba po 5zl za sztukę kosztowały.. powinni to liczyć wg tamtych cen. Chyba, że wg nich taki lakier to jest jak wino, im starszy tym lepszy.. takie wina i lakiery kilkunastoletnie są w cenie. Taka myśl wieczorem się narodziła..

Cena ceną, ale jak tak patrzę po koleżankach czy kobietach w rodzinie, to teraz niemal każda chodzi do salonu na hybrydy albo robi sobie je sama. Ktoś jeszcze kupuje „zwykłe” lakiery zamiast światłoutwardzalnych? Może też dlatego im się nie sprzedają i wciskają je do „paczek niespodzianek” emotka  Ale to już taka niekonkursowa dygresja. Ja już znalazłam zastosowanie dla tych lakierów - pomalujemy z córką jej spinki do włosów, to może chętniej będzie je nosić emotka
0 0

Dekasia

#7164496 Napisano: 14.03.2024 20:13:54
anaesth napisał(a):

radziosny napisał(a):

Te lakiery z Eveline to w 2010 roku to chyba po 5zl za sztukę kosztowały.. powinni to liczyć wg tamtych cen. Chyba, że wg nich taki lakier to jest jak wino, im starszy tym lepszy.. takie wina i lakiery kilkunastoletnie są w cenie. Taka myśl wieczorem się narodziła..

Cena ceną, ale jak tak patrzę po koleżankach czy kobietach w rodzinie, to teraz niemal każda chodzi do salonu na hybrydy albo robi sobie je sama. Ktoś jeszcze kupuje „zwykłe” lakiery zamiast światłoutwardzalnych? Może też dlatego im się nie sprzedają i wciskają je do „paczek niespodzianek” emotka  Ale to już taka niekonkursowa dygresja. Ja już znalazłam zastosowanie dla tych lakierów - pomalujemy z córką jej spinki do włosów, to może chętniej będzie je nosić emotka

Ja (pozdrawiam innych uczulonych) i nawet bym ich użyła, ale skoro taka data produkcji, to się chyba wycofam z tego pomysłu.

andii

#7164497 Napisano: 14.03.2024 20:34:34
anaesth napisał(a):

samdej napisał(a):


W innym temacie, Amooco dodało zakładki do formularzy ze Stokrotki Indykpol i z Lidla Lubella - czy podpięte nie wiem.

Z Lubellą mają termin do jutra, więc już czas najwyższy na zakładkę emotka  (czekam na spektakularną porażkę, bo znając moje relacje z Amooco, to nic nie wygram)
A z Wedla w C4 zrobili zakładkę i cisza… Czy coś przegapiłam?

A gdzie szukać tej zakładki? Bo nie widzę na ich stronie
 Pliss
0 0

rufus

#7164498 Napisano: 14.03.2024 20:39:49
andii napisał(a):

anaesth napisał(a):

samdej napisał(a):


W innym temacie, Amooco dodało zakładki do formularzy ze Stokrotki Indykpol i z Lidla Lubella - czy podpięte nie wiem.

Z Lubellą mają termin do jutra, więc już czas najwyższy na zakładkę emotka  (czekam na spektakularną porażkę, bo znając moje relacje z Amooco, to nic nie wygram)
A z Wedla w C4 zrobili zakładkę i cisza… Czy coś przegapiłam?

A gdzie szukać tej zakładki? Bo nie widzę na ich stronie
 Pliss

https://laureaci.amooco.com/
1 andii 0

LejziDejzi

#7164521 Napisano: 15.03.2024 00:45:10
zielonaszpilka napisał(a):

Co do Eveline dla mnie sytuacja jest już jasna. Eveline nic z tym nie zrobi. W odpowiedzi na negatywne komentarze będą wstawiać tę samą wiadomośc kopiuj wklej, na maile to samo. Po kilku dniach zaczną te komentarze systematycznie usuwać, tak jak i usuwali negatywne komentarze w poprzednich akcjach. Pomimo tego, że wygrałam u nich już sporo wartościowych rzeczy i pomimo tego, że niektóre kosmetyki od nich lubię i do tej pory je kupowałam nawet pozakonkursowo, to właśnie kończę moją przygodę z Eveline. Nic nigdy więcej od nich. 
Smolara nie winię. Jestem przekonana, że dostali od nich gotowe paczki i zajmują się tylko ich rozesłaniem. Nie mieli najmniejszego wpływu na to, co w tych zestawach jest ani też wiedzy o tym, że to szajs. Teraz już to wiedzą, ale nadal nie mają co z tym zrobić. No cóż, jako że czekam jeszcze na jeden zestaw to piszę do Smolara, że rezygnuję z tej pseudo nagrody i proszę o niewysyłanie mi jej. Nie będę się bawić w odsyłanie. Jest jeszcze opcja nieodebrania paczki z paczkomatu. Proponuję podobny bojkot dla osób, które też nie chcą tej śmieciowej nagrody. Chociaż najchętniej odesłałabym to prosto do Eveline, żeby to oni musieli się bujać z utylizacją, a nie Smolar.

Komentarze na facebooku juz zaczeli usuwać a szczególnie to niewygodne na które nie potrafili udzielić konkretnej odpowiedzi.Dzisiaj nawet jedna dziewczyna pod postem napisala ze po użyciu zakupionego tuszu jej i mamie popuchły  oczy i nic nie widzi i dodatkowo dopisała dlaczego jej poprzednie komentarze są usuwane gdy opisywala problem..chwila I myk znowu magicznie usunięte... Sama zapytalam ich w wiadomosci o datę lakierów kiedy zostały wyprodukowane podając numer z opakowania- oczywiście odpowiedzieli tak sprytnie ze niczego się nie dowiedzialamemotka  I odpowiedzi konkretnej co do roku mi nie udzielili- przeciez to takie trudddnnneee zadanie... Co do tego ich "pisma" ze nie odpowiadają za jakieś aplikacje do wpisywania numerów partii itp i sprawdzania w necie kiedy produkt został wyprodukowany to pismo jest z 2023 roku.Czyżby juz przed loterią przemyśleli sprawę ?emotka  A może już ktoś miał jakieś ale kiedy i już trzeba było coś ogarnąć? ... co najlepsze posiadając kilka ich innych produktów dla jaj powpisywalam sobie daty kazda z nich w aplikacji sie zgadzała tylko lamierów ma sie nie zgadzac  ? One jakos szczegolnie są wyróznione ze w taj aplikacji muszą zostac pominiete ?emotka  gdyby nawet ten numer nie byl tym numerem to wg mnie wyskakiwalby komunikat o niepoprawnym ciagu cyfr lub błednym kodzie ,  a data wyskakuje 2010r.....to tylko takie moje przemyślenia ale jedno jest pewne PO ŻADEN PRODUKT TEJ MARKI NIGDY NIE SIĘGNE ANI NIE POLECE... - dołożyli tą akcją swoją cegiełkę do końca mojej przygody z nimi emotka  mieli mieć dzięki loterii super reklamę a pozostała totalna antyreklama.  emotka

nanajka81

#7164528 Napisano: 15.03.2024 07:05:10
LejziDejzi napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

Co do Eveline dla mnie sytuacja jest już jasna. Eveline nic z tym nie zrobi. W odpowiedzi na negatywne komentarze będą wstawiać tę samą wiadomośc kopiuj wklej, na maile to samo. Po kilku dniach zaczną te komentarze systematycznie usuwać, tak jak i usuwali negatywne komentarze w poprzednich akcjach. Pomimo tego, że wygrałam u nich już sporo wartościowych rzeczy i pomimo tego, że niektóre kosmetyki od nich lubię i do tej pory je kupowałam nawet pozakonkursowo, to właśnie kończę moją przygodę z Eveline. Nic nigdy więcej od nich.  Smolara nie winię. Jestem przekonana, że dostali od nich gotowe paczki i zajmują się tylko ich rozesłaniem. Nie mieli najmniejszego wpływu na to, co w tych zestawach jest ani też wiedzy o tym, że to szajs. Teraz już to wiedzą, ale nadal nie mają co z tym zrobić. No cóż, jako że czekam jeszcze na jeden zestaw to piszę do Smolara, że rezygnuję z tej pseudo nagrody i proszę o niewysyłanie mi jej. Nie będę się bawić w odsyłanie. Jest jeszcze opcja nieodebrania paczki z paczkomatu. Proponuję podobny bojkot dla osób, które też nie chcą tej śmieciowej nagrody. Chociaż najchętniej odesłałabym to prosto do Eveline, żeby to oni musieli się bujać z utylizacją, a nie Smolar.

Komentarze na facebooku juz zaczeli usuwać a szczególnie to niewygodne na które nie potrafili udzielić konkretnej odpowiedzi.Dzisiaj nawet jedna dziewczyna pod postem napisala ze po użyciu zakupionego tuszu jej i mamie popuchły  oczy i nic nie widzi i dodatkowo dopisała dlaczego jej poprzednie komentarze są usuwane gdy opisywala problem..chwila I myk znowu magicznie usunięte... Sama zapytalam ich w wiadomosci o datę lakierów kiedy zostały wyprodukowane podając numer z opakowania- oczywiście odpowiedzieli tak sprytnie ze niczego się nie dowiedzialamemotka  I odpowiedzi konkretnej co do roku mi nie udzielili- przeciez to takie trudddnnneee zadanie... Co do tego ich "pisma" ze nie odpowiadają za jakieś aplikacje do wpisywania numerów partii itp i sprawdzania w necie kiedy produkt został wyprodukowany to pismo jest z 2023 roku.Czyżby juz przed loterią przemyśleli sprawę ?emotka  A może już ktoś miał jakieś ale kiedy i już trzeba było coś ogarnąć? ... co najlepsze posiadając kilka ich innych produktów dla jaj powpisywalam sobie daty kazda z nich w aplikacji sie zgadzała tylko lamierów ma sie nie zgadzac  ? One jakos szczegolnie są wyróznione ze w taj aplikacji muszą zostac pominiete ?emotka  gdyby nawet ten numer nie byl tym numerem to wg mnie wyskakiwalby komunikat o niepoprawnym ciagu cyfr lub błednym kodzie ,  a data wyskakuje 2010r.....to tylko takie moje przemyślenia ale jedno jest pewne PO ŻADEN PRODUKT TEJ MARKI NIGDY NIE SIĘGNE ANI NIE POLECE... - dołożyli tą akcją swoją cegiełkę do końca mojej przygody z nimi emotka  mieli mieć dzięki loterii super reklamę a pozostała totalna antyreklama.  emotka

I tak naprawdę jak nikt nie pójdzie z tym do mediów większego kalibru (telewizja, gazety, jakaś znana influencerka, której dać tą "nagrodę" aby zrecenzowała na swoim kanale) to cała ta loteria ujdzie im na sucho. Smolar mówi że nie wiedział (co  wg mnie jest dziwne bo raczej powinni sprawdzić co wysyłają),Eveline - "że pakiet kosmetyków jest za*ebi**y i czego wy chcecie, dostaliście za darmo", negatywne komentarze pousuwają i tyle. Zresztą nawet jak by nie usunęli to potencjalni czytający, którzy nie bawią się w konkursy i loterie to w ogóle nie zrozumieją o co chodzi.

montezuma

#7164530 Napisano: 15.03.2024 07:38:11
A propos Smolara - coś jednak chyba robią w tej sprawie:
moja przesyłka z prezentami od Eveline została nadana 11.03 - a 13.03 w apce inpostu znalazła się informacja o zwrocie do nadawcy.
Wnioski:
1. Smolar/Eveline - wycofuje się z tej akcji i będą wysyłać coś innego...
Albo
2. Przesyłka była bardzo źle zabezpieczona i Inpost sam im ją zwrócił
0 0

Stegosaurus

#7164532 Napisano: 15.03.2024 08:00:38
montezuma napisał(a):

A propos Smolara - coś jednak chyba robią w tej sprawie: moja przesyłka z prezentami od Eveline została nadana 11.03 - a 13.03 w apce inpostu znalazła się informacja o zwrocie do nadawcy. Wnioski: 1. Smolar/Eveline - wycofuje się z tej akcji i będą wysyłać coś innego... Albo 2. Przesyłka była bardzo źle zabezpieczona i Inpost sam im ją zwrócił

Do mnie wczoraj została nadana, nie wierzę już, że zmienią zestawy. Hardo stoją przy swoim. Pewnie źle zabezpieczona przesyłka. A my musimy się zebrać w jedność i nie rozmywać tematu - jakaś grupa na fb może?
0 0

majonez1992

#7164543 Napisano: 15.03.2024 09:16:37
Stegosaurus napisał(a):

montezuma napisał(a):

A propos Smolara - coś jednak chyba robią w tej sprawie: moja przesyłka z prezentami od Eveline została nadana 11.03 - a 13.03 w apce inpostu znalazła się informacja o zwrocie do nadawcy. Wnioski: 1. Smolar/Eveline - wycofuje się z tej akcji i będą wysyłać coś innego... Albo 2. Przesyłka była bardzo źle zabezpieczona i Inpost sam im ją zwrócił

Do mnie wczoraj została nadana, nie wierzę już, że zmienią zestawy. Hardo stoją przy swoim. Pewnie źle zabezpieczona przesyłka. A my musimy się zebrać w jedność i nie rozmywać tematu - jakaś grupa na fb może?

szczerze wg mnie to nic nie da, po prostu dobrze sobie trzeba wbić w głowę jak firma Eveline traktuje klientów. Pamiętajcie, że tiktokerkom i instagramerkom wysyła się pudła wypchane bestsellerami (które wielokrotnie potem rozdają albo wywalają do kosza), a zwykłym klientom wydaje się śmieci i lakiery sprzed 14 lat, podkłady w kolorze pustynnego piasku.
Zapamiętajcie to i bojkotujcie tę firmę po prostu. Nic innego, obawiam się, nie zostało.

zielonaszpilka

#7164549 Napisano: 15.03.2024 09:54:10
majonez1992 napisał(a):

Stegosaurus napisał(a):

montezuma napisał(a):

A propos Smolara - coś jednak chyba robią w tej sprawie: moja przesyłka z prezentami od Eveline została nadana 11.03 - a 13.03 w apce inpostu znalazła się informacja o zwrocie do nadawcy. Wnioski: 1. Smolar/Eveline - wycofuje się z tej akcji i będą wysyłać coś innego... Albo 2. Przesyłka była bardzo źle zabezpieczona i Inpost sam im ją zwrócił

Do mnie wczoraj została nadana, nie wierzę już, że zmienią zestawy. Hardo stoją przy swoim. Pewnie źle zabezpieczona przesyłka. A my musimy się zebrać w jedność i nie rozmywać tematu - jakaś grupa na fb może?

szczerze wg mnie to nic nie da, po prostu dobrze sobie trzeba wbić w głowę jak firma Eveline traktuje klientów. Pamiętajcie, że tiktokerkom i instagramerkom wysyła się pudła wypchane bestsellerami (które wielokrotnie potem rozdają albo wywalają do kosza),a zwykłym klientom wydaje się śmieci i lakiery sprzed 14 lat, podkłady w kolorze pustynnego piasku.
Zapamiętajcie to i bojkotujcie tę firmę po prostu. Nic innego, obawiam się, nie zostało.

Żadna duża influencerka nie zrobi takiej recenzji, jeśli sama nie „wygrała„ i nie wkurzyła się zawartością emotka  czemu ktoś zupełnie nie związany ze sprawą miałby sobie psuć ewentualne relacje z dużą marką kosmetyczną? Myślę podobnie jak majonez. Możemy im jeszcze trochę potruć na fb i insta, ale oni już sobie opracowali strategię reagowania i jej nie zmienią. Mają jeden komentarz i jednego
maila w odpowiedzi. To co można zrobić to nieodbieranie tych paczek albo odesłanie tych paczek na adres podany przez Eveline - ja jednak zdecydowałam, że odbiorę drugą paczkę, zdejmę ochronne folię, żeby nie mogli sprzedać produktów dalej i odeślę jedno Eveline. Niech to oni a nie Smolar bujają się z utylizacją. Jeszcze jedna rzecz, którą można zrobić to reklamacja masek z uszkodzonym sreberkiem. Smolar w mailu pisał, że postarają się dosłać pełnowartościowy produkt, więc pewnie będą cisnąć Eveline o wymianę tych masek na takie bez uszkodzonego sreberka. Jak będą musieli wydać dodatkowo kilkadziesiąt masek z normalnej dystrybucji, a nie z magazynu odpadów, to może ich trochę wkurzyć, bo nie planowali wydawać pełnowartościowych kosmetyków emotka

Emememe

#7164569 Napisano: 15.03.2024 11:04:56
Zakładka Amooco Lidl puszcza dalej emotka
 https://laureaci.amooco.com/
3 ktosiu, taak, andii 0

adamo86

#7164570 Napisano: 15.03.2024 11:06:33
Emememe napisał(a):

Zakładka Amooco Lidl puszcza dalej emotka
 https://laureaci.amooco.com/

No mam nadzieję, że to tylko pojedynczy przypadek i powoli uzupełniają bo u nas w rodzinie 0/3 póki co 🤣

olunka

#7164572 Napisano: 15.03.2024 11:09:47
adamo86 napisał(a):

Emememe napisał(a):

Zakładka Amooco Lidl puszcza dalej emotka
 https://laureaci.amooco.com/

No mam nadzieję, że to tylko pojedynczy przypadek i powoli uzupełniają bo u nas w rodzinie 0/3 póki co 🤣

u mnie 0/2 emotka
0 0

pusheen

#7164573 Napisano: 15.03.2024 11:11:02
Emememe napisał(a):

Zakładka Amooco Lidl puszcza dalej emotka
 https://laureaci.amooco.com/

Potwierdzam emotka

adamo86

#7164577 Napisano: 15.03.2024 11:19:40
olunka napisał(a):

adamo86 napisał(a):

Emememe napisał(a):

Zakładka Amooco Lidl puszcza dalej emotka
 https://laureaci.amooco.com/

No mam nadzieję, że to tylko pojedynczy przypadek i powoli uzupełniają bo u nas w rodzinie 0/3 póki co 🤣

u mnie 0/2 emotka

Albo uzupełniają jakoś dniami, albo nie wzięli pod uwagę doliczonego czasu gry (u nas wszystko zgłoszone w tym dodatkowym terminie), albo po prostu było za słabo na jedną z 560 nagród emotka
0 0